Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panton to juz ze 4 miechy mi kluczyk dorabia :facepalm:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

immo duzo z tym roboty ? z kosciami ? i powiec mi jak te xenony wmiare sa opłaca sie kupić

---------- Post added at 20:52 ---------- Previous post was at 20:51 ----------

manetka moze buyć od innych zegarow

z manetka jest tak ze polift i przedlift sie roznia - zarowno budowa jak i pinoutem. musisz kupic manetke ktora bedzie pasowala do twojego auta a wiec poliftowa. przerobienie kostek to jest chwila roboty ale na forum masz wszystko opisane. nie wiem jak wyglada kwestia immo bo nigdy tego nie robilem. mysle ze z tym pytaniem to do DJalbo Pantona musisz uderzyc.

odnosnie ksenonu - link sie u mnie nie otwiera. ja kupilem zestaw z przetwornicami cyfrowymi, slim. nic nie sieje, swieci ladnie i jestem zadowolony.

Ok wielkie dzieki za pomoc może na dnjach kupie zegary z fis :) a manetke to kupie gdzieś

Opublikowano
Panton to juz ze 4 miechy mi kluczyk dorabia :facepalm:

oj chyba więcej bo już mamy końcówkę marca......... ;)

Opublikowano

Siemano :hi:

Opublikowano

siemanko siemanko ;)

Opublikowano

ściema

czy tylko u mnie zmienił się wygląd strony?

Opublikowano

Mam prośbę, jakby ktoś mógł mi zerknąć w ETKE, czy mam z przodu tarcze 288 litą czy wentylowaną - numer podwozia: 8DZTA278089, bo z katalogu InterCarsu mi wychodzi, że mam 288 litą (do numeru podwozia: 8D-V-054061)

---------- Post added at 08:12 ---------- Previous post was at 08:10 ----------

nr. katalogowy BREMBO - 08.5747.14 (288, lita) - to te będą?

Opublikowano

:siema:

tak Kimiasz sa lite

Opublikowano
:siema:

tak Kimiasz sa lite

thx :wink:

Opublikowano
:siema:

tak Kimiasz sa lite

thx :wink:

:thumbup1:

Opublikowano

nie podejdzie

Opublikowano

Witam .Wito nie wejdzie ci . Rameczki czakaja na ciebie :)

Opublikowano
moze sie nie znam ale od diesla do benzyny to chyba nie bardzo :D

bardzo trafne spostrzezenie :grin: drogi mgr.inz. Kamilu :decayed:

Opublikowano

Frugo a jak Twoje auto?

Opublikowano
Frugo a jak Twoje auto?

No naprawiają podobno, coś w zawieszeniu więcej jest jednak do roboty niż widzieli z rzeczoznawcą. Nadal siłuję się z firmą ubezpieczeniową bo teraz takie jaja zrobili że 14 marca zaakceptowali kosztorys i przysłali podpisany i podstemplowany przez rzeczoznawcę a teraz przysyłają znów pismo że szkoda całkowita. Babka mówi że pomyłka zaszła bo jej nie było w pracy i koleżanka to zaakceptowała a nie powinna :polew: więc jej mówię że mnie to nie interesuje bo pismo jest prawomocne i warsztat na jego podstawie rozpoczął naprawę, poza tym nie mogą odrzucić kalkulacji która oscyluje w granicach 50% wartości auta powołując się na paragraf z umowy który mówi że szkoda całkowita występuje w przypadku gdy naprawa przekracza 70% wartości auta. Widać było że jej się zrobiło głupio, myślała chyba że takie coś im przejdzie, więc teraz powiedziała że postara się naprostować sprawę w takim razie żeby było dopuszczone do naprawy.

Mnie to tak naprawdę już nie interesuje bo idczak w tym tygodniu może skończy naprawę a jak tamci nie wypłacą niech on się ciąga z nimi po sądach- w końcu ma pismo na podstawie którego naprawę rozpoczął

Opublikowano
moze sie nie znam ale od diesla do benzyny to chyba nie bardzo :D

a w czym problem ? 1,2,3 sa wlasciwie identyczne 4, 5 (i 6 jezeli jest) sa mega dlugie. dlugie do tego stopnia ze na 6 biegu benzyna osiagnie predkosc swiatla ;)

Opublikowano
  • Autor

siema Bandyci :)

nie bylo mnie chwile niestety zaliczylem awarje dysku ....

dzis kupiony nowy SSD i nowy system

i 12 godzin instalacji glupot i tak wszystkiego nie postawilem jeszcze ...

ale masakra ehhhh

Opublikowano
siema Bandyci :)

nie bylo mnie chwile niestety zaliczylem awarje dysku ....

dzis kupiony nowy SSD i nowy system

i 12 godzin instalacji glupot i tak wszystkiego nie postawilem jeszcze ...

ale masakra ehhhh

przytulic cie ??? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.