Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

a mowie co tak cieplo a to Twoj polik byl :D podgladaczu :polew::polew::polew::naughty::kox:

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: w nowym mam nadzieje, lepszym tygodniu :decayed:

Moi drodzy mam parę gratów do sprzedania lokalnie, jak ktoś chce zapraszam po info na priv, a mniej więcej szczegóły są w linku http://strony.toya.net.pl/krzysb78/dell.htm a że jeszcze nie nabiłem tych 100 postów to tylko tu wrzucę. Pan moherator niech nie bije :wink::drinks:

Opublikowano

:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

:naughty::naughty::naughty::jerk::jerk::jerk::naughty::naughty::naughty::kox::kox::kox:

baby to się z tym 6th sensem rodzą , przynajmniej ja i mam przefajdane :facepalm: no ale co nas nie zabije to nas wzmocni :decayed:

Opublikowano

Siema, mam na sprzedaż akumulatorek centre standard 55 ah 460a jakby ktos z Was byl zainteresowany. Aku na gwarancji, kupione w ta zime,a sprzedaje bo auto idzie do zyda. Prosiłbym Sebe o podwieszenie

Aku wygladadokladnie tak: AKUMULATOR CENTRA STANDARD 55AH 460A 55 AH CC550 (2689439699) - motoAllegro

Co do ceny mysle ze sie dogadamy

Opublikowano

lepiej bedzie jak wystawisz w dziale sprzedam predzej ci chyba ktos lyknie niz tutaj podwieszac :whistling:

Opublikowano
  • Autor
:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

:naughty::naughty::naughty::jerk::jerk::jerk::naughty::naughty::naughty::kox::kox::kox:

baby to się z tym 6th sensem rodzą , przynajmniej ja i mam przefajdane :facepalm: no ale co nas nie zabije to nas wzmocni :decayed:

:) no no dobrze dobrze to sie ceni i nic sie nie lam :) what dont brake a nigga make a nigga :D:decayed::decayed::decayed:

Frugo tez mi sie tak wydaje ze Prezes Tomasz ma racje :wink:

Opublikowano

Seba gdzie twoj avatar :punish:

Opublikowano

wrocil caly teraz robimy dalej

Opublikowano
  • Autor
Seba gdzie twoj avatar :punish:

sie spsul bo testowalem cosik i sie zj** alo :)

Opublikowano
wrocil caly teraz robimy dalej

jak tam trubawka zyje :whistling:

---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

Seba gdzie twoj avatar :punish:

sie spsul bo testowalem cosik i sie zj** alo :)

za brak avatara :ban: na 3 min :grin:

Opublikowano

eeee nie mam dostepu do działu sprzedam żeby cokolwiek dodawać chyba za mało postów na forum, a druga sprawa ze z racji na to że to aku nie będe go nigdzie wysyłal, wchpdzi w gre tylko odbiór osobisty wiec ludzie z Lodzi

Opublikowano
wrocil caly teraz robimy dalej

jak tam trubawka zyje :whistling:

---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

Seba gdzie twoj avatar :punish:

sie spsul bo testowalem cosik i sie zj** alo :)

za brak avatara :ban: na 3 min :grin:

turbina jeszcze zyje ale zobaczymy jak dlugo

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Bry;D Mało się coś udzielam ostatnio, więc postaram się to naprawić;] Niektórym się pozmieniały av'ki, logotypy... ;D

Opublikowano
  • Autor
:D a jak :D jutro moze Cie tam nawiedze :P
Opublikowano

Bry;D Mało się coś udzielam ostatnio, więc postaram się to naprawić;] Niektórym się pozmieniały av'ki, logotypy... ;D

Opublikowano

bry DJ ! moze mnie tez sie uda podjechac wreszcie

Opublikowano

sprawdzałeś bagnet?;]

Opublikowano
  • Autor

Marcin o ktorej planujesz ?? to sie moze polaczymy :D to Cie moim demonem przewieze :D i mam nowa za***ista nute

A ona tanczy dla mnie :D

Opublikowano

Seba nie puszczaj przy Dju bo Cie wyśmieje jak mnie :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.