Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tomek881025 wszystkiego najlepszego, najdłuższego i najsmaczniejszego :wink:STO LAT BYKU :thumbup1::drinks::good::kwiatek::yeah::peace:

Opublikowano
  • Autor

no no Tomku wszystkiego naj naj :D masy projektow kupe kasy nowej a4 w rs i zdrowia :) a reszte se kupisz :P:kox::kox::kox:

a Ty Kudlaty znowu z partyzanta lypisz okiem zamiast sie ladnie przywitac :)

Opublikowano

tomek881025 zdrówka i wielu pozytywnych modów :naughty:

Opublikowano
:decayed::wink: tylko cciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :whistling:

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Ja podjechałam ostatnio do gościa który się zajmuje montażem cb i sprzetu typu radyjka itd bo chciałam skorzystać z jego wyjmaków żeby wyjąc radio i podpiąć antenę. Gośc mówi - ale po co to pani, i tak nie bedzie radio działać :shock3: ja mówię- będzie działać, proszę o wyjęcie radia i wpięcie tej anteny. Gościu foch i grzebie w foliowej torebeczce i szuka odpowiedniego sprzętu. Wyjął i mówi : ale tu jest antena . Tłumacze że antena jest od starego k*** radia a teraz mam 2DIN i taką anteną co mam chcę teraz wpiąć ! to facio gada ale to trzeba wyciąc najpierw a potem podpiąć i nie ma gwarancji że będzie działać radio. No i tu się napięłam podziękowałam za wyjęcie radia gościa spuściłam i sama wpięłam kabel gdzie mial być i radio ja pitole działa :decayed::facepalm:

to nie działało ci radio na starej antenie :question: :eusathink:to miało jakieś znaczenie :eusathink:

A to Concert II plus a padło na kasety się niczym nie różni ? :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

:hi: bryy , Tomaszowi już winszowałam ale co tam:drinks::a4fan: jeszcze raz mocy chłopie :decayed:

Opublikowano

Dziekuje za zyczenia

co do modow wlasnie jednego odbylem dalo sie ustawic geometrie nie wymieniajac calego zawieszenia a to niespodzianka

Opublikowano

Zdrowia, Zdrowia i jeszcze raz Zdrowia bo cała reszta to chu***..... no i jakiegoś porządnego laserowego niwelatora co by było czym czesać developerów.... :decayed:

ps: zawieszanie za 8tyś. :facepalm::grin:

Opublikowano

Panton, lubisz się bawić w lutowanie kabelków? :]

Opublikowano

panton to napisze program i samo się będzie lutowało :)

Opublikowano

ja się bawię w lutowanie kabelków;) Zależy tylko, co jest do polutowania;]

Opublikowano

Temat jest taki. Mam gotowe wiązki do grzanych stołków i elektryki. Muszę je pociągać troszkę po samochodzie. Szukam chętnego na rezanie ;]

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

pocas - trzeba zczaić schematy z ELSY i możemy rezać (z tym, że po Wszystkich Świętych);)

Opublikowano

Tomuś sto lat stary rowerze :drinks::drinks:

Opublikowano

Tomciu, rano na żeligowskiego się nie mijaliśmy ?

Opublikowano

mowisz do mnie czy do tego drugiego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh trzeba pisac Tomasz K. aka Prezes

:D:decayed::decayed::decayed:

albo Tomasz S. aka Geo :D

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

do solenizanta :P

Opublikowano
do solenizanta :P

no fakt do mnie byc powiedzial kiciu :decayed:

:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.