Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To juz wole do banku pojsc niz potem ma mnie scigac Wąski i jego mafia :D

Kurna ale mnie kac meczy... :/ na szczescie zaraz rosół :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie co to za błąd mi wyskoczył?

CAM00944.jpg

Opublikowano

witam jeżeli dobrze mi sie wydaję to u mnie taka kontrolka się zapaliła jak miałem mało płynu hamulcowego. czyli ta lampka jest związana z hamulcem lub jego płynem

Opublikowano
  • Autor

Okladziny Ci sie skonczyly :)

Opublikowano

nie ściemniaj mu;p mało płynu hamulcowego, ew. słabawy akumulator;]

Opublikowano
  • Autor

ok

a u mnie pod blokiem Esy parkuje sie tak

Screenshot by Lightshot

Screenshot by Lightshot

Screenshot by Lightshot

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

chociaz chyba to nie jest sline bo na bokach nei ma ale z przodu i z tylu jest znaczek :)

ehhh nie bede przeciez stal komus fury pilnowal :)

Opublikowano

Seba :* <3

jako ze nie sledzilem dokladnie tematu koszulek to zanim pojde negocjowac chcialbym wiedziec ile nadrukow na koszulce (tylko pojedynczy z przodu czy cos jeszcze? jesli cos jeszcze to co i gdzie?) i jaka jest gorna granica ceny za sztuke?
Opublikowano
  • Autor

Ty wiesz jak połechtać :D <3

nadruk jeden głowny format A4 najlepiej fullcolor jesli nie to jeden kolor

opcjonalnie nick na rekawku lub kolnierzyku ale przy tym sie nie upieram raczej :)

we wtorek beda panowie u mnie :)

Opublikowano

dzięki za podpowiedzi ;) Płynu hamulcowego mam ok. a Klocki dopiero co wymieniałem.

Opublikowano
Ty wiesz jak połechtać :D <3

nadruk jeden głowny format A4 najlepiej fullcolor jesli nie to jeden kolor

opcjonalnie nick na rekawku lub kolnierzyku ale przy tym sie nie upieram raczej :)

we wtorek beda panowie u mnie :)

jaka maksymalna cena? jacy panowie? zdradzasz mnie? ;)

Opublikowano
Ty wiesz jak połechtać :D <3

nadruk jeden głowny format A4 najlepiej fullcolor jesli nie to jeden kolor

opcjonalnie nick na rekawku lub kolnierzyku ale przy tym sie nie upieram raczej :)

we wtorek beda panowie u mnie :)

:kox:

swoją drogą szczerze mówiąc to nick na rękawku bym chciał :whistling:

Opublikowano
  • Autor

No Ci Twoi panowie ;)

Opublikowano

Otwieram za 9 min moje podwoje;p Ulotki już porozdawałem po Pabianicach, Łodzi i Ksawerowie - teraz czas na reklamę w necie;D

Opublikowano

witam:) jak tam bartek wiesz cos jak z tymi lampami i z kodowaniem szukałes cos???

Opublikowano

Jeszcze nie - zadałem pytanie w temacie, ale wiem tyle, co było napisane, czyli : "Mi udało sie zakodować na ledy przedliftowe komfort N ale dopiero po zylione godzinach prób kodowania, zmieniania wartości i przekładań i pinów.

Wiecej o komforcie z oznaczeniem N nie chce słyszeć ;(" ;p Teraz kolej, żebym ja zakodował:)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

sadzisz ze teraz ze kable zamontowane jest dobrze tylko zakodowac zostało tak????

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

postarasz mi sie to jak naszybciej ogarnac????

Opublikowano
Otwieram za 9 min moje podwoje;p Ulotki już porozdawałem po Pabianicach, Łodzi i Ksawerowie - teraz czas na reklamę w necie;D

A Zgierz to co ? wiocha ? :decayed:

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

:hi::hi:dzien dobry

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

Ty wiesz jak połechtać :D <3

nadruk jeden głowny format A4 najlepiej fullcolor jesli nie to jeden kolor

opcjonalnie nick na rekawku lub kolnierzyku ale przy tym sie nie upieram raczej :)

we wtorek beda panowie u mnie :)

:kox:

swoją drogą szczerze mówiąc to nick na rękawku bym chciał :whistling:

i ja też :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

Ty wiesz jak połechtać :D <3

nadruk jeden głowny format A4 najlepiej fullcolor jesli nie to jeden kolor

opcjonalnie nick na rekawku lub kolnierzyku ale przy tym sie nie upieram raczej :)

we wtorek beda panowie u mnie :)

:kox:

swoją drogą szczerze mówiąc to nick na rękawku bym chciał :whistling:

i ja też :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

kur...ciagle nic z koszulkami, pisałam juz tysiac propozycji do Seby gdzie można by zrobić a chłop zakopał w projektach i doopa

Kobiety, Wino, Auta, Powodzenie - do tego wszystkiego potrzebne są $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ więc Seba/Świstak zawija te złotka póki może i ma siłę :grin: :grin: :grin:

zawija i broni dostępu do tematu koszulek :decayed: czyli jak załatwi to będzie :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3: obojętnie kiedy by to było

Opublikowano

Adi, nie martw się - mam to na uwadze, a będę jechał do Poddębic do gościa od a6, to postaram się to zgrać w czasie;)

Opublikowano
  • Autor

ale ja nikomu nie bronie jesli ma ktos czas checi niech ogarnia temat koszulek :) nie ma najmniejszego problemu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.