Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mogę robić za kierowcę :decayed: i dzien dobry państwu :hi:

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

Dzień dobry. Czy byliby chętni jutro na grilla? Jestem przez kilka dni na gościnnych występach i fajnie byłoby się spotkać :decayed:

nooo fajnie by było :decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

póki co to terminy napięte :) może coś gdzieś bym wcisnął -ale grubo po świętach:) wracam dopiero 18-go a potem święta a potem majówka:)

Trudno sami wszystko zjemy :grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma być ok 15*C więc git :decayed: Przy grillu będzie cieplej :grin:

Opublikowano
Ma być ok 15*C więc git :decayed: Przy grillu będzie cieplej :grin:

:banan:

Opublikowano

Jestes doroslym facetem i stac cie na auto. Rowery sa dla dzieci :P

Opublikowano

to co mam się szykować z Wrocka ? :decayed: na którą godzinę ? :hi:

Opublikowano
Jestes doroslym facetem i stac cie na auto. Rowery sa dla dzieci :P

w tej chwili musze zmienić środek transportu :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Bartek pytanie do czego potrzebujesz ten rower

Jak potrzebujesz do jazdy do roboty i ma byc lekko i przyjemnie to po kiego Ci rower ktory wyglada tylko jakby mial latac w downhilu :)

kup sobie rower szosowy węższe opony mniejsze opory przyjemniejsza jazda popatrz na polska firme Unibike myślę że do jakichś 1200 kupisz nówke do śmigania

Opublikowano

to ma być na wycieczki po szutrze/lesie/górkach/piaszczystym terenie, po szosie to tylko dojazd :wink:

Opublikowano

Ja na grilla bardzo chętnie :naughty::decayed: tylko gdzie i o której :question::decayed:

Opublikowano
Ja na grilla bardzo chętnie :naughty::decayed: tylko gdzie i o której :question::decayed:

gdzie -prosimy propozycje miejscówek , o ktorej...chyba w okolicach 14 ? :decayed:

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

Brałabym Scott'a :decayed:

Opublikowano

Malinka :naughty::question: ja i tak ok 15.00 najwcześniej bo mój drajwer na wykładach jutro :kwasny:

Opublikowano

dla mnie mówisz i masz :decayed: reszta jest również ZA :grin:

Opublikowano
dla mnie mówisz i masz :decayed:reszta jest również ZA :grin:

chyba lekuchno się zagalopowałaś :grin: ale Goły na pewno podleci jeśli wszystko dojdzie do skutku ... :wink:

Opublikowano

to był żarcik :decayed: także 15:00 Malinka, mamy telefony będziemy się zdzwaniać kto chętny to prosimy o dostarczenie produktów na imprezę, bo sklepu w pobliżu nie uraczysz

Opublikowano

wypadałoby aby reszta się troszkę wypowiedziała w temacie i jutro do południa można ogarnąć zakupy :wink:

Opublikowano

DJ siedzi w krzakach, Bartek też :decayed: Klysiu sie postara oblecieć z powinnościamy i byc z Ewcią , wczoraj rozmawialiśmy

Opublikowano

na 15 to i ja chetnie bym podjechal tylko podajcie gdzie :wink:

Opublikowano

nie w krzakach, tylko w warsztacie przy passacie, ogarniam powodzie przy skodzie i potem mówię cześć do czarnej A6;p

Opublikowano
na 15 to i ja chetnie bym podjechal tylko podajcie gdzie :wink:

Osrodek Wypoczynkowy Malinka w Zgierzu

MALINKA :: Miejsca w Łodzi :: DziejeSie.pl - Portal informacji kulturalnej, Łódź

---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

nie w krzakach, tylko w warsztacie przy passacie, ogarniam powodzie przy skodzie i potem mówię cześć do czarnej A6;p

czyli liczę że będziesz, bo chciałam w twoim cabrio posiedzieć :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.