Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:vaglogi::glupek2: o tak sie czuje wlasnie :) dobije ktos ? jeszcze z miesiac i moze odzyje i zlape oddech

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam :) Czy w związku z bardzo ważnym wydarzeniem w życiu niejakiego Klysia montujemy coś ? oprawę itd? bo coś doopa tutaj w wątku :D

Możemy pomontowac flaszke :D

ooooo ja proponuje zmontowac jakas flaszke :D

Opublikowano

Witam :) Czy w związku z bardzo ważnym wydarzeniem w życiu niejakiego Klysia montujemy coś ? oprawę itd? bo coś doopa tutaj w wątku :D

Możemy pomontowac flaszke :D

ooooo ja proponuje zmontowac jakas flaszke :D

a jedna Ci wystarczy? :grin:

Opublikowano

Witam :) Czy w związku z bardzo ważnym wydarzeniem w życiu niejakiego Klysia montujemy coś ? oprawę itd? bo coś doopa tutaj w wątku :D

Możemy pomontowac flaszke :D

ooooo ja proponuje zmontowac jakas flaszke :D

a jedna Ci wystarczy? :grin:

to jest podkład

Opublikowano

Flaszka i flaszka ...ja mówię o oprawie przed flaszką :grin:

Opublikowano

Jakiś namiar na DeeJay_Kill można prosić? Bo chciałbym go odwiedzić swoją A4 bo coś nie domaga a nie mam się jak z nim skontaktować.

Opublikowano

Jakiś namiar na DeeJay_Kill można prosić? Bo chciałbym go odwiedzić swoją A4 bo coś nie domaga a nie mam się jak z nim skontaktować.

teraz ma urlop wiec raczej go nie zlapiesz :whistling:

Opublikowano

a wiadomo kiedy wraca?

Opublikowano

a wiadomo kiedy wraca?

pewnie jak mu sie skoncza $ :grin: 7 dni max :kox:

Opublikowano

Flaszka i flaszka ...ja mówię o oprawie przed flaszką :grin:

Przed flaszka proponuje browara :grin:

Opublikowano

a wiadomo kiedy wraca?

w niedziele. tyle ze nie okreslil ktora ;)

Opublikowano

Witam. Ogarnalby mi ktos vagiem fis i tempomat w b6? Potrzebuje manetki i modul i to wszystko ?

Opublikowano

Wlasnie do domu wjechalem, usiadłem na tronie i odpaliłem forum:p

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Opublikowano

Wlasnie do domu wjechalem, usiadłem na tronie i odpaliłem forum:p

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Podeślij mi na PW jakoś kontakt do siebie bo moja audi ma problem i chciałbym z nią do Ciebie podjechać. :wink:
Opublikowano

Dobra z racji, że termin coraz bliżej z Dżoaną i młody Piotrusiem zapraszamy chętnych na ślub i chrzściny 04.10.2014 o godzinie 16:00 do kościoła Św. Urszuli Ledóchowskiej na Obywatelskiej 60.

Obecność nieobowiązkowa.... Dj...jak będziesz....nie gadaj w kościele !!!!!

Edytowane przez Bartas

Opublikowano

nic tylko sie wszyscy zenia,a robic nie ma komu :decayed:

Opublikowano

A niech się żenią :D ważne żeby się nie rozwodzili :kwasny:


Dobra z racji, że termin coraz bliżej z Dżoaną i młody Piotrusiem zapraszamy chętnych na ślub i chrzściny 04.10.2014 o godzinie 16:00 do kościoła Św. Urszuli Ledóchowskiej na Obywatelskiej 60.

Obecność nieobowiązkowa.... Dj...jak będziesz....nie gadaj w kościele !!!!!

hahahah wiedziałam, że to napiszesz po ostatniej naszej bytności na ślubie klubowego kolegi :D nie wspomnę o teatrzyku" kukiełkowym" z użyciem wyposażenia kościoła

Opublikowano

Ej DeeJay_Kill żyje jeszcze?:D Ma ktoś do niego może nr telefonu? Bo nie mam jak się z nim skontaktować:/

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak byś czytał wątek to byś wiedział że jest na wczasach ,jak sie skończą perełki to będzie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.