Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Sa dwa sposoby zalatwienia sprawy: pierwszy i wedlug mnie najbardziej uczciwy... wpierd** ktory nalezy sie im jak jasna cholera, a drugim jest policja, czyli zgloszenia oszustwa

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

części ori wszystkie były... Wiesz - po pięciu/sześciu latach powiedzą mu, żeby się walił... Tak, czy owak - pasek latał jak szmata, bo napinasz przez 13 lat się juz z deczka wyrobił;p Mysyk zawsze się opinią dobrą cieszył, więc tym bardziej mnie to rozwala, że go oszukali;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom i to ja jako lajkonik oczywiscie bym sie nie skapnal i teraz ilu takich jak ja wycieli na piniondze ehhhh

szkoda tylko ze zrobienie 100 000 zajelo mi 6 lat

tak jak Bartek mowi moge jechac jebnac im klamoty na blat, zj***c ich i tyle

za duzo czasu minelo i nie udowodnie im tego :/

ale zeby nie bylo mam fakture i mam czesci z wybitymi datami z inglostadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ehhh krotko mowiac zaplacilem za czesci i wymiane a jak sie okazalo czesci mialem z 2001 roku jak z fabryki wyjechala i to k**wa rozrzad....

Normalna procedura w dużej ilości serwisów. Wiem, bo znam ludzi z hurtowni z częściami w tym kierowników i kierowców.

Przyjeżdża klient na naprawę. Serwis zamawia towar. Towar przyjeżdża. Klient widzi dostawę i części do jego auta.

Siedzi grzecznie i czeka na odbiór auta. Auto jest gotowe, klient zadowolony. Serwis jeszcze bardziej, bo ma 7 dni na oddanie towaru :)

I tak się kręci. Chłopaki mówią, że nagminnie zabierają ten sam towar, który przywieźli kilka dni wcześniej :facepalm:

Tak więc albo siedzisz i patrzysz na ręce mechanikowi i prosisz stare części do zwrotu, albo Cię dymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano niestety ale i tak przy okazji pierdolne w nich czesciami :)


bry Państwu :) Sebciu mówiłam już co myślę na ten temat ...także teraz bedziesz zaiwaniał :D

Taaaa jest szefowo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem :) mycie ogarnę od razu ale reszta to już cała sztuka i trochę potrwa zanim z czystym sumieniem wezmę czyjś samochód do pracy :) Koledzy z Forum są jak zawsze bardzo uczynni i nie skąpią wiedzy ale dopiero trening czyni mistrza. Szukam też miejscówki do treningów. Może w przyszły czwartek coś będę wiedziała....albo będę szukać od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia no i prawidlowo :) w koncu meska decyzja :P

a fizyka bywa ciezka czasem :facepalm:

Du1FYV4.gif

Edytowane przez Seba_LDZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem :) mycie ogarnę od razu ale reszta to już cała sztuka i trochę potrwa zanim z czystym sumieniem wezmę czyjś samochód do pracy :) Koledzy z Forum są jak zawsze bardzo uczynni i nie skąpią wiedzy ale dopiero trening czyni mistrza. Szukam też miejscówki do treningów. Może w przyszły czwartek coś będę wiedziała....albo będę szukać od nowa

o widzisz! akurat bede mial auto na ktorym bedziesz mogla cwiczyc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...