Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nom i to ja jako lajkonik oczywiscie bym sie nie skapnal i teraz ilu takich jak ja wycieli na piniondze ehhhh

szkoda tylko ze zrobienie 100 000 zajelo mi 6 lat

tak jak Bartek mowi moge jechac jebnac im klamoty na blat, zj***c ich i tyle

za duzo czasu minelo i nie udowodnie im tego :/

ale zeby nie bylo mam fakture i mam czesci z wybitymi datami z inglostadu

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

hi hey hello :banan:

Opublikowano

bry Państwu :) Sebciu mówiłam już co myślę na ten temat ...także teraz bedziesz zaiwaniał :D

Opublikowano

ehhh krotko mowiac zaplacilem za czesci i wymiane a jak sie okazalo czesci mialem z 2001 roku jak z fabryki wyjechala i to k**wa rozrzad....

Normalna procedura w dużej ilości serwisów. Wiem, bo znam ludzi z hurtowni z częściami w tym kierowników i kierowców.

Przyjeżdża klient na naprawę. Serwis zamawia towar. Towar przyjeżdża. Klient widzi dostawę i części do jego auta.

Siedzi grzecznie i czeka na odbiór auta. Auto jest gotowe, klient zadowolony. Serwis jeszcze bardziej, bo ma 7 dni na oddanie towaru :)

I tak się kręci. Chłopaki mówią, że nagminnie zabierają ten sam towar, który przywieźli kilka dni wcześniej :facepalm:

Tak więc albo siedzisz i patrzysz na ręce mechanikowi i prosisz stare części do zwrotu, albo Cię dymają.

Opublikowano

Proszę o stare części a nowe kupuję sama :D

Opublikowano

Albo masz naprawdę zaufanego i sumiennego mechanika:)

Opublikowano
  • Autor

ano niestety ale i tak przy okazji pierdolne w nich czesciami :)


bry Państwu :) Sebciu mówiłam już co myślę na ten temat ...także teraz bedziesz zaiwaniał :D

Taaaa jest szefowo :P

Opublikowano

Robię biznes plana Seba ....rany ile tych zabawek trzeba nabyć ...

Opublikowano

A bedziesz sie jakim car spa zajmowac? ;) bo tak wnioskuje z powyzszych postow ;)

send by GT-I9505

Opublikowano

Owszem :) mycie ogarnę od razu ale reszta to już cała sztuka i trochę potrwa zanim z czystym sumieniem wezmę czyjś samochód do pracy :) Koledzy z Forum są jak zawsze bardzo uczynni i nie skąpią wiedzy ale dopiero trening czyni mistrza. Szukam też miejscówki do treningów. Może w przyszły czwartek coś będę wiedziała....albo będę szukać od nowa

Opublikowano

A z checia sie sam podlacze do nauki i kozystania z uslug ;)

send by GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

Madzia no i prawidlowo :) w koncu meska decyzja :P

a fizyka bywa ciezka czasem :facepalm:

Du1FYV4.gif

Edytowane przez Seba_LDZ

Opublikowano

teraz to sie posrasz z robotą

Opublikowano

Chłopaki ma ktoś klucze do wyciągania rns-e albo concert II? Potrzebuję na gwałt...

Opublikowano

Owszem :) mycie ogarnę od razu ale reszta to już cała sztuka i trochę potrwa zanim z czystym sumieniem wezmę czyjś samochód do pracy :) Koledzy z Forum są jak zawsze bardzo uczynni i nie skąpią wiedzy ale dopiero trening czyni mistrza. Szukam też miejscówki do treningów. Może w przyszły czwartek coś będę wiedziała....albo będę szukać od nowa

o widzisz! akurat bede mial auto na ktorym bedziesz mogla cwiczyc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki ma ktoś klucze do wyciągania rns-e albo concert II? Potrzebuję na gwałt...

to sie wyciaga golymi recyma jesli nie masz grzanych stołków :)

pakujesz lapska w pólke pod klimatronik i rwiesz go :) powinien wyjsc gladko

z wyjetym klimatronikiem robisz to samo z radiem :)

Opublikowano

Sęk w tym, że mam grzane stołki:/

Opublikowano

Misiosław ma wyjmaki jak by co :decayed::wink:

Opublikowano

Owszem :) mycie ogarnę od razu ale reszta to już cała sztuka i trochę potrwa zanim z czystym sumieniem wezmę czyjś samochód do pracy :) Koledzy z Forum są jak zawsze bardzo uczynni i nie skąpią wiedzy ale dopiero trening czyni mistrza. Szukam też miejscówki do treningów. Może w przyszły czwartek coś będę wiedziała....albo będę szukać od nowa

o widzisz! akurat bede mial auto na ktorym bedziesz mogla cwiczyc :decayed:

hahah najpierw sie ubezpieczę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.