Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobranoc w azjatyckim stylu ;)

asiagirls_01.jpgasiagirls_05.jpgasiagirls_06.jpg

asiagirls_08.jpgasiagirls_12.jpgasiagirls_19.jpgasiagirls_20.jpgasiagirls_21.jpg

asiagirls_33.jpg

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi: no i znowu piątek :)

Opublikowano
  • Autor

tumblr_nem9zsES9n1te5ruso1_500.giftumblr_nehoprXn6d1te5ruso1_500.giftumblr_ne6hgedl5N1te5ruso1_400.gif

Opublikowano

Jerzyk najlepszy - wyje**ne na wszystko:D Tak sobie czytam Wasz piękny spam i powiem, że "ciekawe" rzeczy piszecie;D Też bym popisał, ale trzeba zapieprzać, żeby Kopacz/Bronek i reszta miała co do garnka włożyć;D Miłego dnia;]

Opublikowano

DJ też bym chciała zdrowo pozapier....na własnym :D Siema ziomale aaa i buziaczki MISIE stałam obok Was dzisiaj rano na Łagiewnickiej ale nie byłam swoim autem

Opublikowano

Ktos dzis wylatuje :audi: w miasto ?:>

Opublikowano
  • Autor

chlopie teraz to wszyscy juz %% wala :D a nie autami lataja :P

Opublikowano

Ja mam postanowienie ze do sylwestra nie pije :facepalm: Wiec myślałem ze ktoś może się będzie pałętał :lol:

Opublikowano

ja latalem po wlokniarzy i trasie gornej. wrocilem z "Interstellar" - mega film, "2001 odyseja kosmiczna" naszego pokolenia, jak dla mnie 10/10 :good:

Opublikowano

:hi: bedzie sie ktos wybieral w ta niedziele na spota? Bo nie wiem czy od rana bede mogl sobie jeszcze z tesciem walnac grzdyla czy nie? :P

send by GT-I9505

Opublikowano

:hi: bedzie sie ktos wybieral w ta niedziele na spota? Bo nie wiem czy od rana bede mogl sobie jeszcze z tesciem walnac grzdyla czy nie? :P

send by GT-I9505

Wał śmiało :D zrób sroga najebka do odcięcia :P
Opublikowano
  • Autor

heheh nie ma to jak bezcenna porada klubowicza :D

Opublikowano

Kłysiu użył metafory "nikt nie przyjedzie" ;p Śmiga ktos do kina?

Opublikowano

:hi: powitać


Kłysiu użył metafory "nikt nie przyjedzie" ;p Śmiga ktos do kina?

a na co lecisz do kina ?

Opublikowano

Kłysiu użył metafory "nikt nie przyjedzie" ;p Śmiga ktos do kina?

Jutro idę z żona do kina a pózniej na obiadek :P

Opublikowano

:) dzień dobry , nie ma to jak poczytać ten spam :D od razu banan na twarzy .

Marcin dzięki za recenzję , ja chyba na Pitta się wybiorę :)

Opublikowano

:hi: podjezdza ktos dzis na Real? ;)

send by GT-I9505

Opublikowano

:) dzień dobry , nie ma to jak poczytać ten spam :D od razu banan na twarzy .

Marcin dzięki za recenzję , ja chyba na Pitta się wybiorę :)

Na Furie? Rowniez polecam ale wez poprawke na fakt ze tam jest wojna bez koloryzowania. Brak zahamowan i mega krwawe rozprawianie sie z przeciwnikiem. Zarowno furia jak i interstellar nie sa dla kazdego. Do interstellar nie podchodz bez proby zrozumienia dylatacji czasu i zapoznania sie z teoria wzglednosci ;)
Opublikowano

:hi: podjezdza ktos dzis na Real? ;)

send by GT-I9505

Ja spotykam sie tylko online , Real mnie nie interesuje :D :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.