Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klysek znowu turbo czy miska? :decayed:

send by GT-I9505

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niedziela

Sent from my iPhone using Tapatalk

na Modlin? jesli tak to mlody ma sluzbe :decayed:

Opublikowano

Gdansk

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Klysiu to kiedy zjezdzamy do DJ ? Tomek ? Moze cos porezamy jak juz bedzie komplet ekspertow ? :D

Opublikowano

No ja muszę podjechać jak najszybciej bo coś mi sie jebie z hamulcami i uj wie gdzie szukać przyczyny

Opublikowano

No ja muszę podjechać jak najszybciej bo coś mi sie jebie z hamulcami i uj wie gdzie szukać przyczyny

A co, puszczają jak pochlejesz? :grin::decayed:

Opublikowano

Klysiu to kiedy zjezdzamy do DJ ? Tomek ? Moze cos porezamy jak juz bedzie komplet ekspertow ? :D

Panie ja w środę jadę quattro zakładać to wiesz wyższe pierdolencja będzie, znaczy ja jadę jako statysta :D więc ten dzień i czwartek mi nie pasuje a może i piątek tez :D

Opublikowano
  • Autor

No ja muszę podjechać jak najszybciej bo coś mi sie jebie z hamulcami i uj wie gdzie szukać przyczyny

A co, puszczają jak pochlejesz? :grin::decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Klysiu jest degustatorem don periniona jest nawet jego ambasadorem na północną Koree :D:decayed:

Opublikowano

Klysiu ambasadorem to moze i jest ale na Bałuty ;)

Opublikowano
  • Autor

:grin::grin::grin::grin::lol:

<3 :*


Opublikowano

:grin::grin::grin::grin: [emoji38]

<3 :*

<3 :*
Opublikowano

Klysiu ambasadorem to moze i jest ale na Bałuty ;)

ale ze co :decayed:

Opublikowano

"Gąbka" widziałem dziś Twoje graty do Q na środę - powiem Ci, że :kox::kox::kox:

Do mnie dziś wpadł kpl. przewodów w oplocie :decayed::kox:

Opublikowano

"Gąbka" widziałem dziś Twoje graty do Q na środę - powiem Ci, że :kox::kox::kox:

Do mnie dziś wpadł kpl. przewodów w oplocie :decayed::kox:

o byłeś u Karola :D no jadę w środę ale to nie wszystko bo jeszcze mam trochę gratów w bagażniku a dziś właśnie zderzak przedni s-line kupiony

Opublikowano

"Gąbka" widziałem dziś Twoje graty do Q na środę - powiem Ci, że :kox::kox::kox:

Do mnie dziś wpadł kpl. przewodów w oplocie :decayed::kox:

o byłeś u Karola :D no jadę w środę ale to nie wszystko bo jeszcze mam trochę gratów w bagażniku a dziś właśnie zderzak przedni s-line kupiony

odjebalo ci sie w glowie :decayed::grin:

Opublikowano

"Gąbka" widziałem dziś Twoje graty do Q na środę - powiem Ci, że :kox::kox::kox:

Do mnie dziś wpadł kpl. przewodów w oplocie :decayed::kox:

o byłeś u Karola :D no jadę w środę ale to nie wszystko bo jeszcze mam trochę gratów w bagażniku a dziś właśnie zderzak przedni s-line kupiony

odjebalo ci sie w glowie :decayed::grin:

co się czepiasz "Gąbki" - odjebie autko na cito i Ci opierdoli :decayed: źle ????? :grin:

Opublikowano

"Gąbka" widziałem dziś Twoje graty do Q na środę - powiem Ci, że :kox::kox::kox:

Do mnie dziś wpadł kpl. przewodów w oplocie :decayed::kox:

o byłeś u Karola :D no jadę w środę ale to nie wszystko bo jeszcze mam trochę gratów w bagażniku a dziś właśnie zderzak przedni s-line kupiony

odjebalo ci sie w glowie :decayed::grin:

co się czepiasz "Gąbki" - odjebie autko na cito i Ci opierdoli :decayed: źle ????? :grin:

w sumie :decayed: tylko nie zapomni choinki kokosowej :grin:

ty Tomuś przed BT jeszcze musisz mi wytyczyc dom zebym mogl zaczynac dzialac bo juz mam pozwolenie :banan::kox:

Opublikowano

"Gąbka" widziałem dziś Twoje graty do Q na środę - powiem Ci, że :kox::kox::kox:

Do mnie dziś wpadł kpl. przewodów w oplocie :decayed::kox:

o byłeś u Karola :D no jadę w środę ale to nie wszystko bo jeszcze mam trochę gratów w bagażniku a dziś właśnie zderzak przedni s-line kupiony

odjebalo ci sie w glowie :decayed::grin:

co się czepiasz "Gąbki" - odjebie autko na cito i Ci opierdoli :decayed: źle ????? :grin:

w sumie :decayed: tylko nie zapomni choinki kokosowej :grin:

ty Tomuś przed BT jeszcze musisz mi wytyczyc dom zebym mogl zaczynac dzialac bo juz mam pozwolenie :banan::kox:

spoko szykuj flaszke i lecimy :D

Opublikowano

Co potrzeba jakie papiery i zabieram ciebie i nasza przyjaciółkę 0,7 i jedziemy mierzyć :decayed:

Opublikowano

Juz widze jak bedzie pomierzone :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.