Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka. Chlopy nie ma ktos wyjmakow do radia 2 din ? :) i mam pytanie wzialem b6 na graty i tam jest duze radio i wszystko smiga tylko plyty nie chca grac. Jest tak ze wloze plyte i tak 3 razy naped wyrzuci i wcisnie plyte do srodka i potem error sie pojawia. Slychac tak jak w zmieniarce jak by napedy zmienial. Wie ktos ocb? W schowku byla zmieniarka ale ktos ja wyciagnal i to moze byc przyczyna?

Wyjmowaki mam jak coś ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli masz symphony. Normalnie ma odtwarzać. Trzeba wyjąc i laser wyczyścić

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Capulet :) jak cos to mail ;)

Opublikowano

capulet pozyczylbys ktoregos pieknego dnia ? Bartek jakos niedlugo bym sie do ciebie usmiechnal bochcialbym zalozyc tempomat i fis odpalic i bys mi to radio tez ogarnal ? nie mam u siebie wsadzonego tylko z angola.

Opublikowano
  • Autor

a co tam z b6 masz na graty ?

Opublikowano

co cie dokladnie interesuje :) wszystko :) skory kubelki 2 din bose el4 szyby fele 18 s line zawieche chyba sline bo dopatrzylem sie czerwonych amorkow chyba ze wszystkie tak wychodzily :)

Opublikowano

też mam wyjmaki, więc jak potrzebujesz, to spoko:)

Opublikowano

to super a manetka tempomatu podejdzie do mnie ? z auta z 2002 do mojej tu i tu kiera 3 ramienna. Jeszcze bym manetke fis dokupil i Bartek bys mi ogarnal adaptacje fis i tempo?

Opublikowano
  • Autor

co cie dokladnie interesuje :) wszystko :) skory kubelki 2 din bose el4 szyby fele 18 s line zawieche chyba sline bo dopatrzylem sie czerwonych amorkow chyba ze wszystkie tak wychodzily :)

a wersja wnetrza jaki kolor ? DJ moze bymy elektryke na tyl zrobyly u mnie ? tylko musialbys mi powiedziec co trzeba :D

i ile Capulet sobie za to cenisz :)

a nie masz czasem spryskow przednich szyby ale mgielkowych ? :)

Opublikowano

ciemne wnetrze.

Opublikowano

Podejdzie manetka na pewno:) wsio Ci ogarne, tylko jeszcze Modul kierownicy musisz zdjąć z tego auta dawcy:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

to super. Odezwe sie jakos moze w tygodniu jakdorwe manetke fis.

Opublikowano

tarcze i klocki ogarniete, zderzak przdedni w domu kompletujemy nastepne graty :decayed:

Opublikowano

Tomcio ojeje :) malinka będzie

Opublikowano

Tomcio ojeje :) malinka będzie

tak tylko potrzebuje wykonać mały napad na bank, znasz jakiś taki co można szybciutko i bezproblemowo :D

Opublikowano

Tomcio ojeje :) malinka będzie

tak tylko potrzebuje wykonać mały napad na bank, znasz jakiś taki co można szybciutko i bezproblemowo :D

To weź dla mnie pare €
Opublikowano

Tomcio ojeje :) malinka będzie

tak tylko potrzebuje wykonać mały napad na bank, znasz jakiś taki co można szybciutko i bezproblemowo :D

To weź dla mnie pare €

spoko spoko sie ogarnie temat :D

Opublikowano

Seba to i sadistic musi być :D


Tomcio ojeje :) malinka będzie

tak tylko potrzebuje wykonać mały napad na bank, znasz jakiś taki co można szybciutko i bezproblemowo :D

Tomcio Ty jesteś zdolny facet pobiegasz z kijkiem to i będzie mamona ;)

Opublikowano

Seba to i sadistic musi być :D

Tomcio ojeje :) malinka będzie

tak tylko potrzebuje wykonać mały napad na bank, znasz jakiś taki co można szybciutko i bezproblemowo :D

Tomcio Ty jesteś zdolny facet pobiegasz z kijkiem to i będzie mamona ;)

już dziś kolejne kraty zamówiłem jutro odbieram :D a i Tomcrack mi od siebie jeszcze tunel do BT wiezie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.