Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

o Te prezes :D dostales z czerwonego liscia widze :D


Ty a wogole Klysiu to Misiek chyba zostawil plyte dla Ciebie

hmm albo nie Misiek nie pamietam :D ale ktos zostawil :D

2 lata temu :D :D :D caly czas lezy w tym samym miejscu :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OficeR dla bezpieczeństwa to się wymienia heble na mocniejsze, inwestuje w napęd na 4 koła a nie wycina katalizatory by zyskać kilka KM

Opublikowano
  • Autor

a u Ciebie Panie ile pod maska siedzi ? :D

bo u mnie moje przepisowe 101 :D:P

Opublikowano

105KM i uważam, że jest to optymalnie jak na nasze drogi....fotoradary i radiowozy nieoznakowane :)

Opublikowano

no nie wierze, to co za drezyne teraz ujeżdżasz :eusathink:

Opublikowano

105KM i uważam, że jest to optymalnie jak na nasze drogi....fotoradary i radiowozy nieoznakowane :)

chyba dla zamulaczy co to jadą 40 w zabudowanym i 80 na trasie :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

q_80%2Fhttp%3A%2F%2Fimages-origin.playboq_80%2Fhttp%3A%2F%2Fimages-origin.playbo


105KM i uważam, że jest to optymalnie jak na nasze drogi....fotoradary i radiowozy nieoznakowane :)

co masz wóz zastępczy czy żony ? :D

Opublikowano

105KM i uważam, że jest to optymalnie jak na nasze drogi....fotoradary i radiowozy nieoznakowane :)

chyba dla zamulaczy co to jadą 40 w zabudowanym i 80 na trasie :facepalm:

taaaa.......... a prędkość maksymalna to 130km/h

chciałbym zobaczyć ile jedziesz w godzinach 16-17 na Włókniarzy/Jana Pawła od wiaduktu przy kaliskiej do skrzyżowania z Legionów

Panton, dnia 18 Marz 2015 - 07:58, napisał:

105KM i uważam, że jest to optymalnie jak na nasze drogi....fotoradary i radiowozy nieoznakowane :)

co masz wóz zastępczy czy żony ? :D

rowerem teraz śmigam bo waha droga się zrobiła :)

Opublikowano

Dziękuję Panton.... Nacisnelam właśnie ten magiczny przycisk - wyślij aplikacje. Niech się dzieje... Co ma się dziać.

Opublikowano

OficeR dla bezpieczeństwa to się wymienia heble na mocniejsze, inwestuje w napęd na 4 koła a nie wycina katalizatory by zyskać kilka KM

Wszystko w swoim czasie ;) Heble beda wieksze, naped na 4 tez byl by fajny lecz na razie mnie zwyczajnie na niego nie stac. Moze z czasem jak B5 bedzie za mala na rodzine bede szukal a6 z Q. A kat wylatuje bo auto jest zamulone i to jeden z etapow moje widzimisie :P

Opublikowano

Zgadzam sie z Pantonem. Wreszcie ktos kto mysli dokladnie tak jak ja! ;)

Sebuś :* <3

Ta pani z pierwszego zdjecia jeszcze nie wie ze grawitacja to straszna sila... :(

Edytowane przez marcindlug

Opublikowano

moc się zawsze przyda, czy użyjesz jej w mieście od świateł do świateł czy nie, ale czasem się przydaje jak chcesz dynamicznie przemieścić sie z miejsca na miejsce lub wyprzedzić kogoś a miejsca nie dużo... :)

ja na swoje 116KM nie narzekam.... no dobra jakieś 140 jest ;)


DJ, biere rs7 na testy! ;)

najpierw to ty odpal swojego różowego parcha i troche nim pojeździj, żeby to rs7 pozwoliło ci się poprowadzić chociaż do 2 biegu :P

Opublikowano

Prosze cie, woze dupe autami sluzbowymi, SLUZBOWYMI. nie ma szybszych ;)

Opublikowano

wiem cos o tym, swego czasu mondeo i focu służbowy u nas w dieslach roboe robił... w sensie czy ciepły czy zimny pedał gazu on/off :)

niestety ostatnia wycieczka służbowa do Brna już odbywała się Aurisem nowym w benzynie i więcej jak licznikowe 180 nie chciał jechać :lol: i notabene coś w nim piszczalo jakby koło gdzieś obcierało albo coś... no ale auto było wypożyczone od dilera dla firmy więc traktowaliśmy jak służbowe :P radio głośniej i but :decayed:

Opublikowano

Moja poleci 170... Lipa :) ale ważne że leci i można się przemieszczać.

Nie będę gorsza... Sebus <3 hyhyhy

Opublikowano
  • Autor

heheh co to za jakiś dzień miłości do sebusia :D

to ja tez nie bede gorszy Sebus <3 Marcinus <3 i Madziuś <3 :D

Opublikowano

Sebuś :* <3 Madziuś :* <3

Opublikowano

nie dość że honda to jeszcze jechać nie umie :)

Opublikowano

dobry filmik :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.