Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

B8 w eSie... ciężko będzie ;)

no ale zaciski chociaż będą podobne...

Rybh.jpg

:grin: :grin: :grin:

Trza bylo z tarczami przymierzyc :)

Witajcie;) Planuje zakup S4 B8 3.0 TFSI i chętnie poznałbym kogoś z łódzkiego, kto to auto, jeździ na co dzień i powie mi co nieco więcej niż google. Jest ktoś z łódzkiego kto ma ten model?

Pozdrawiam

Tomek.

Pocas ma s5 z tym silnikiem. Smialo uderz do niego

Edytowane przez marcindlug

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcinek <3 dobrze że Ciebie skleroza nie żre ...faktycznie jest Pocas

Opublikowano

B8 w eSie... ciężko będzie ;)

przecież remik tym lata :grin:

Opublikowano

ojtam ojtam ;)



Trza bylo z tarczami przymierzyc :)

jakby cygan je mógł znaleźć... a że ciężko z porządkiem to nie namierzyliśmy ;)

Opublikowano

:)


Rany Julek.... Co wy wszyscy tacy zarobieni? :-D
Opublikowano

Tak bywa :/

Opublikowano

Panie i panowie potrzebuje lakiernika z Łodzi bądź okolic który polakieruje mi parę rzeczy i plastikarza bo mam pękniety zderzak.

DJ Twój plastikarz nie lakieruje elementów samochodowych :/

Opublikowano

A ja potrzebuje pożyczyć autko na kilka dni (max 2 tygodnie), obiecuję dbać jak o swoje, ktoś może pomóc? :) nie musi być duże, byle bym 2 osoby dorosłe (łacznie ze mną) i juniora mógł przewieźć :)

Opublikowano

Golf III:D Jednak zderzak idzie do malunku?:)

Opublikowano

Golf III:D

:decayed:

Edytowane przez mariuszolek

Opublikowano

gdzie najlepiej sprawdzić/ustawić zbieżność Pany? :eusathink:

tylko nie polecajcie mi speców typu Wojska Polskiego, który na 20'' nie jest w stanie zrobić bo sprzętu nie założy :facepalm::wallbash:

Opublikowano

Mniejsze kola zaloz ;)

Opublikowano

Panie i panowie potrzebuje lakiernika z Łodzi bądź okolic który polakieruje mi parę rzeczy i plastikarza bo mam pękniety zderzak.

DJ Twój plastikarz nie lakieruje elementów samochodowych :/

z czystym sumieniem polecam :thumbup1: :

Agamar Autocomplex

Mirosławice 115

95-083 gm. Lutomiersk

za Konstantynowem Łódzkim jest miejscowość Mirosławice... jadąc w kierunku Lutomierska po lewej stronie taki duży napis LAKIERNIK

Mniejsze kola zaloz ;)

taaa.... już jak zmieniałem na letnie to musiałem się umawiać z tygodniowym wyprzedzeniem jak do lekarza kur**

ps: nie wiem co ma za sprzęt ale chyba nie jest to najnowsze, laserowe - 3D cudo tylko jakiś relikt minionej epoki

Opublikowano

Moim zdaniem 17 cali zupelnie ci wystarczy! Nic wiecej nie trzeba [emoji14]

Opublikowano

prawdziwe koła zaczynają się od 18" :P

Opublikowano

Hamulce zrobiles? ;)

Opublikowano

Golf III:D Jednak zderzak idzie do malunku? :)

grubsza sprawa bedzie ;)

ale poważnie pytam, jak była by opcja pożyczyć na kilka dni to bym był rad :)

oczywiście wynagrodze jakoś tą niedogodność :)

Opublikowano

Moim zdaniem 17 cali zupelnie ci wystarczy! Nic wiecej nie trzeba [emoji14]

dokładnie!!!! 17'' najlepszy rozmiar.... tylko u mnie nie wejdzie... najmniejsze to 18 ori z odpowiednim ET bo heble się nie mieszczą takie ujowe auto kupiłem :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.