Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja niestety muszę zostać w pracy :confused4: do następnego :hi:

Opublikowano

Może coś mam z oczami , ale nie widzę ramki z logo Łodzi :mysli:

Opublikowano

Widziałem te ramki u niego na Niuni w realu są zajefajne niczym się nie różnią od tych klubowych

Opublikowano

Serdecznie zapraszam Wszystkich na zakupy :good:

BLUZY

POLARY

Opublikowano

Nie masz planów w niedzielne popołudnie chcesz poznać nowych ludzi?

:naughty:

Jesteś audi-maniakiem lub chcesz zostać? :quattro:

Mamy coś dla ciebie Niedzielne spotkanie Łódzkiego Audi Team-u :beer1:

Z A P R A S Z A M Y ! !

Spotkanie Audimaniaków Niedziela 30.Listopada 2008 roku godzina 18:00

Miejsce Centrum handlowe "Tulipan" (Real dawny Geant) Łódź ul.Piłsudskiego 94

Przejazd do Bacówki około godziny 19:00

Zapraszamy wszystkich chętnych

Opublikowano

DaminQ ja sie pisze bede obowiąskowo :good: :good:

Bazyli dzwonił do mnie ze tez bedzie i zebym wpisał posta ale widze ze mnie uprzedziłaeś hehe Zapraszamy A4 klub na spocik w najbliższą niedziele pod Real/Tulipan na ul.Piłsudskiego (kierować sie od Galerii Łodzkiej w strone widzewa bedzie widac parking po lewej stronie i oswietlony napis Tulipan Real) parking zaraz przy wjezdzie

spotkanie o 18 a przejazd do Bacówki na Rudzką góre gdzie jest panorama Łodzi około godziny 19 jak sie wszyscy zjadą ZAPRASZAMY serdecznie

Opublikowano

Wybiera się ktoś na spot ?

Opublikowano

:polew: dobry zart umarło :polew:

SPOCIK DZISIAJ O 18 POD C.H. REAL/TULIPAN LODZ UL.PILSUDSKIEGO94 (NA WIDZEWIE)

uwaga bedzie omowiona sytuacja z Wigilja zapraszam

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 11:35_________________________________________________Bazyli a TY czemu nie wpisujesz ze jest spocik dla od dawna wiedziales ;) bo mowilismy na ostatnim spocie ze bedzie za tydzien przed wigilią ;):wink4:

Opublikowano

elo własnie cotaka cisza ???? kiedy jakis spocik????

Opublikowano

Spot jak zwykle będzie za tydzień w niedziele pod realem na Piłsudskiego pod tulipankiem.

Opublikowano

bc5d4507cd9adc6e.jpg 0c10936577b39ab9.jpg

Zlot Ogólnopolski

Bukowina Tatrzańska

III Urodziny

"Audi A4 Klub Polska"

Przypominam również o możliwości składania zamówień na bluzy oraz polary klubowe do dnia 14.12.2008r.

I to już jest ostateczny termin.

Opublikowano

OKi tez sie pojawie :hi:

Opublikowano

Nono można by się spotkać chociaż raz przed świętami, bo w święta każdy wyjeżdża

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bedzie jakiś spot tak przed swietami? :a4fan: spotkamy sie p rzy karpiu i pierogach :tongue4::drunk:

Opublikowano

czy ktos z was zdejmowal moze boczki z drzwi ?? podobno pod listwa ozdobna sa jakies wkrety. jak jej sie pozbyc bo juz kawalek sie polamal.... no cholera mac klamka mi sie odkrecila i mi dzwoni nie liczac ze zarylem wczoraj w studzienke :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.