Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

czyli ze ktore :P

[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 17:01__________________________________________________DSC8487.JPG

_DSC8543.JPG

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 17:02_________________________________________________dobra ja sie ewakuuje :P:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: mi znowu nie uda sie dotrzeć bo akurat siłownie mam w tych godzinach, generalnie te niedzielne wieczory zawsze czymś zajęte mam albo trzeźwieje po sobocie;/

-Masz też klub i agencję, które Ci kupiłem, dlatego spotkasz się z nimi przy realu i zrobisz tak, żeby było milo. Weźmiesz najlepsze panienki, najlepszy alkohol i tyle koksu, ile zdołasz unieść - czy to jasne? Jeśli któryś z nich odkręci kran w realu, ma z niego płynąć ON Verva! A jeżeli będą chcieli iść do muzeum lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa, KU**a JEGO MAĆ! :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: ja podjadę ale się spóźnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Madzia I Pantonik :hi: za chęć podrzutki na spocika - świat się nie zawali jak mnie nie będzie :wink4: będę za tydzień :cool1:

Tak jak pykałem esesmanem, posiedzę troszkę z dzieciakami i będzie gitez majonez :good: a będę z wami wszystkimi duchowo na spocie :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :hi:

Wygląda na to, że z powodu zmian w rozkładach jazdy pociągów, za tydzień, czyli 30 października, po po raz ostatni w tym roku będę obecny na spocie (przyjeżdżam do EL na 4 dni, do wtorku 1. listopada, więc nie muszę nigdzie się w niedzielę spieszyć).

Ale potem, przez najbliższe klika miesięcy niestety, nie będę w stanie na spotach się pojawiać, gdyż wszystko mi się czasowo przesunęło i o 18 w niedzielę będę już musiał zawijać na Widzew na dworzec ;( ;( ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebym wiedział to bym cie Mariano zgarnął, akurat byłem w twoich okolicach

:hi: :hi: Magdalenah i Pantonik też chcieli to zrobić ale odpuściłem :wink4: :wink4: - posiedzieć troszkę z dzieciakami - BEZCENNE :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pjngwjn - słyszałem, że można takie kupić w salonie, bądź na rynku wtórnym...

Słyszałem, że masz drugi etat jako Święty Mikołaj :cool1: , zatem:

Drogi Święty Mikołaju,

Mam na imię Kamil, mam XX lat, pracuję i uczę się. Cały rok byłem bardzo bardzo grzeczny, nigdy nie naważyłem bigosu. Zawsze zapinałem pasy w moim samochodzie, zawsze chłodziłem turbinę, wymieniałem płyny i filtry na czas. Teraz już wiesz, że umiem zadbać o auto. W związku z tym na te święta bardzo poproszę o rem1ko-wóz.

Takie auto to setki tysięcy kostet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...