Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Elo wszystkim. Mam mały problem. Sprzedałem ostatnio swoje b6 1,6 i kupiłem b5 na pełnym wypasie z 1,8t. Zrobiłem nim 500 km i padł silnik (zawory albo coś innego zaczęło klekotać i lampka oleju się zapaliła) sprawdziłem olej i była ponad połowa stanu. Chciałem dojechać do domu a miałem 15 km, po przejechaniu 2 km coś strzeliło i biały dym z tłumika ;-/ Zatrzymałem się i zgasiłem silnik. Teraz nie wiem czy dzwonić do sprzedawcy i nie prosić o nowy motor bo to trochę dziwne...

kocham takie podejscie - zapali sie jedna jedyna lampka ostrzegawcza ktorej nie wolno ignorowac i wlasnie ta lampke oleje bo mam tylko kilka km do domu... lampka i klepiace popychacze podpowiadaja ze cisnienie oleju spadlo do poziomu w ktorym dalsza praca silnika grozi uszkodzeniem. silnik masz przytarty i dziekuje - musisz szukac nowego. paragraf ktory zacytowales chroni sprzedajacego przed takim rozwojem wypadkow. uwazam ze tylko i wylacznie ze swojej winy uszkodziles silnik

Już właśnie poczytałem i wszystko wiem. Jedynie mnie zmyliły wypowiedzi 2 mechaników że mógł być dolany motodoctor i że od tego poszło uszkodzenie. Już koniec tematu bo jestem na etapie szukania nowego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

powodzenia :) jezeli uda ci sie kupic sam slupek to po kosztach oddam ci k03 wyjete z mojego auta. olej nie wyciekal, luzow nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia :) jezeli uda ci sie kupic sam slupek to po kosztach oddam ci k03 wyjete z mojego auta. olej nie wyciekal, luzow nie ma

Tak teraz podejrzewam i czytam na forum że mogła mi tylko turbina paść bo tylko biały dym poszedł a silnik nie zgasł i normalne miał obroty na biegu jałowym. ile byś chciał za turbo? podejdzie do mojego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
jutro do ciebie zadzwonie co gdzie i jak :decayed:

spoko a ja wlasnie zakupilem sobie nowa kiere :decayed:

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

Teraz niech jakas madra osoba mi powie tasma pod kierownice czy jak to sie tam to zwie zeby mi obslugiwala multi i tempomat to najlepiej Q byla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipton :P to jak pyton normalnie :P

ale w sumie dawno sie nie sponiewieralismy gdzies w klubie :grin:

sluszna uwaga :decayed: a lato sie zaraz konczy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
lipton :P to jak pyton normalnie :P

ale w sumie dawno sie nie sponiewieralismy gdzies w klubie :grin:

sluszna uwaga :decayed: a lato sie zaraz konczy :whistling:

ja sie sponiewieralem w sobote:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem przez telefon :grin: jak bym gadal z jakims przepitym menelem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...