Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:P

kto jezdz a4 podchodzaca pod blekit z naklejka forum na tyle i nie stana kolo neste :P

nie błękitną tylko beżową.

Nie wiedziałem o spocie

ale żadnych A4 nie było kolo neste oprócz jednego czarnego avanta który kręcił sie po parkinu.

....ale jak chcesz to podjedź w to samo miejsce w najblizszy wtorek ok. godz. 20:00-20:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzućcie okiem na to - może ktoś się skusi - przydałyby się jeszcze 2 osoby (kwota 2000 PLN jest dzielona na liczbę osóB):

http://www.a4-klub.pl/smf/zbieramy_ekipe_do_nauki_jazdy_u_wrobla_glosujemy_jeszcze_raz-t34416.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy slabe zgranie. :wallbash: ja tez bylem i nikogo nie zastałem :thumbdown: jedna wielka LIPA :gwizdanie:

A może we wtorek się spotkamy pod Philipsem np o 20, tam tez spotykaja sie WV Golfy,nikt nie zbłądzi parking ogromny nie jest żeby sie szukać....

A wiec ???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy slabe zgranie. :wallbash: ja tez bylem i nikogo nie zastałem :thumbdown: jedna wielka LIPA :gwizdanie:

A może we wtorek się spotkamy pod Philipsem np o 20, tam tez spotykaja sie WV Golfy,nikt nie zbłądzi parking ogromny nie jest żeby sie szukać....

A wiec ???

Pozdrawiam

Ten termin i miejsce to taki przypadkowy , czy na czyjąś prośbę napisany ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jest obojetne gdzie sie spotykamy...wazne zeby bylo jedno miejsce gdzie sie A4 spotkaja a nie co chwila w innym miejscu i sie odnalezc nie mozna.

Pozatym mozna wziasc przyklad z Lublina i spotkac sie tam wraz z VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jest obojetne gdzie sie spotykamy...wazne zeby bylo jedno miejsce gdzie sie A4 spotkaja a nie co chwila w innym miejscu i sie odnalezc nie mozna.

Pozatym mozna wziasc przyklad z Lublina i spotkac sie tam wraz z VW.

Zgadza się :good: , proponowane przezemnie miejsce to centrum wiec nikt nie musi ciągnąc pod M1 a i z odnalezieniem sie pod Philipsem nie bedzie problemu,wiec jesli pasuje komus wtorek Philips o 20 to niech da znać.Piątkowe i sobotnie spoty moga miec słaba frekwencje ze względu na weekend,kazdy planuje sobie go po swojemu.

Dodatkowym atutem jest to iz widac z ulicy zaparkowane auta a nie tak jak na parkingu M1 ze trzeba kółek narobic by sie odnalezc.

Pozdrawiam :hi:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 09:23 _________________________________________________

Ten termin i miejsce to taki przypadkowy , czy na czyjąś prośbę napisany ??

Nie rozumiem :mysli:

Nikt mnie o to nie prosił ale jak widzę że kilka spotów było a :audi: szukały sie po parkingu bez skutku to postanowiłem zainterweniować i coś zmienić by było :banan2:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem :mysli:

Nikt mnie o to nie prosił ale jak widzę że kilka spotów było a :audi: szukały sie po parkingu bez skutku to postanowiłem zainterweniować i coś zmienić by było :banan2:

Pozdrawiam

Zapytałem bo własnie w tym samym miejscu i czasie spociki robi drugi klub A4 , który wysyła naszym użytkownikom zaproszenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo no to swietnie...w takim razie mamy blizniacze kluby tej samej marki i tego samego modelu...to juz wogule nie widze przeciwskazan zeby sie nie polaczyc...bo bez sensu robic 2 rozne spoty tego samego modelu...w koncu laczy nas pasja do tego samego autka

i Psiku ma racje...ja mieszkam kolo M1 i mialbym tam blizej ale zeby odnalezc sie na tym parkingu nieraz trzeba troche po nim po jezdzic..zwlaszcza jesli ktos nie zna tego miejsca...a przy trasie jest sie bardziej widocznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo no to swietnie...w takim razie mamy blizniacze kluby tej samej marki i tego samego modelu...to juz wogule nie widze przeciwskazan zeby sie nie polaczyc...bo bez sensu robic 2 rozne spoty tego samego modelu...w koncu laczy nas pasja do tego samego autka

Wszystko ładnie pięknie , tylko po takim spocie ludzie zostaną nastawieni przeciwko nam i pójdą sobie na drugie forum.Jak zaproszenia na pw nie skutkują , to najepiej zrobić to osobiście :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ghouscik - oka wiec 20.30 pod philipsem :) super oby wiecej sie ludzikow stawilo :) a jak nie to bedziemy pionierami wtorkowych spotkan :cool1:

:notworthy: :notworthy: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...