Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

DJ siedzi w krzakach, Bartek też :decayed: Klysiu sie postara oblecieć z powinnościamy i byc z Ewcią , wczoraj rozmawialiśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

nie w krzakach, tylko w warsztacie przy passacie, ogarniam powodzie przy skodzie i potem mówię cześć do czarnej A6;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 15 to i ja chetnie bym podjechal tylko podajcie gdzie :wink:

Osrodek Wypoczynkowy Malinka w Zgierzu

MALINKA :: Miejsca w Łodzi :: DziejeSie.pl - Portal informacji kulturalnej, Łódź

---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

nie w krzakach, tylko w warsztacie przy passacie, ogarniam powodzie przy skodzie i potem mówię cześć do czarnej A6;p

czyli liczę że będziesz, bo chciałam w twoim cabrio posiedzieć :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do roweru również polecam firmę UNIBIKE kilka lat temu robili świetne rowery za bardzo dobre pieniądze, nadal mają bardzo dobre rowery gdzie jakość/cena jest ogólnie bardzo przyzwoita...Polecam model Flite do jeżdżenia własnie po małych górkach, lasach itp :) jedynie warto byłoby wtedy wymienić przedni widelec na lepszy, ale ogólnie rower bardzo dobry :)

a co do Grilla ja również bardzo chętnie bym podjechał choć na trochę :)

rozumiem, że nadal aktualne i jutro tj. sobota godzina 15 widzimy się na Malince tak?! ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ostatnio szuklem grilla po marketach to ciezko bylo o niego. Niestety ktos bedzie musial swoj ofiarowac. Co do jedzenia i picia to wiadomo ze kazdy swoje a potem i tak wszystko wspolne chyba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu szkoda, że nie podjechałeś :wink:

Pozdro dla wszystkich którzy dotarli, Prezes fajnie było Cię znów widzieć:wink: dzięki za smacznego gilika for all :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w obozie:p ja pozdrawiam z Kfc:p

---------- Post dopisany 13-04-2014 at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2014 at 23:37 ----------

Nieśmiało zapytam- jest dziś jakiś spot?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry, DJ nie odbierasz telefonów :kwasny: spot był mini w sobotę

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

Radziu szkoda, że nie podjechałeś :wink:

Pozdro dla wszystkich którzy dotarli, Prezes fajnie było Cię znów widzieć:wink: dzięki za smacznego gilika for all :wink:

Marianku dziękujemy za atrakcje :decayed: było wesoło

---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ----------

Dla mnie najlepsza jest niedziela- jutro na bank nie wyrobie sie do 15.

Posiedzieliśmy troche DJ :decayed: mogłeś przyjechać później. Jak pogoda będzie można robić spoty częściej w okolicznościach przyrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Czy da się założyć kierownicę z +- do zmiany biegów Tiptronic'a?

Mam u siebie kierę S-line ale bez tych guziczków. Tiptronic'a oczywiście też mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...