Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich

potrzebuje sprawdzić czy faktycznie moja pompa centralnego ma popierdzieloną płyte sterującą, dlatego zwracam się z prośbą do osób z Łodzi i okolic czy miałby ktoś na przekładke żeby sprawdzić taką pompe 4 AO 862 257 A http://www.allegro.pl/item623999324_pompa_centralnego_zamka_audi.html :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Gdyby w sobotę ktoś się nudził to zapraszamy na nasz Skierniewicki Spocik :>

Termin sobota 16 maja o godzinie 17.00 na Parkingu nad Zalewem, ul. Konwaliowa 20

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników :a4fan::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! panowie sorry, że nie w temacie. Moja kobitka studiuje w Łodzi. W związku z tym mam pytanko, gdzie można z Łodzi najbliżej uderzyć na jakieś jeziorko, żeby rozpalić grilla, rozłożyć kocyk ;) Chcę ją trochę wyrwać z natłoku przedsesyjnego.

z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz fote to sie ja zabierze :P:P:P w lodzi to slyszalem tylko o jaki skrzynkach nie wiem gdzie to jest. ja zawsze jak cos to wale na sulejow, mozesz tez na jeziorsko. w obie strony praktycznie takie same odleglosci kolo 50 km. jak sie myle prosze mnie poprawic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz fote to sie ja zabierze :P:P:P w lodzi to slyszalem tylko o jaki skrzynkach nie wiem gdzie to jest. ja zawsze jak cos to wale na sulejow, mozesz tez na jeziorsko. w obie strony praktycznie takie same odleglosci kolo 50 km. jak sie myle prosze mnie poprawic :)

haha :) skrzynki to są 15 km ode mnie ;)

więc na stare śmieci nie będę wiózł...

a jak chcesz fote mogę wstawić...oooo nie ma a czymś człowiek mógłby się w końcu pochwalić... dzięki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Możesz ją wziąć do Arturówka (Łagiewniki), Jest też taki ośrodek "Zgniłe Błota" za Rąbieniem, 60km od Łodzi mamy Sulejów, Jeziorsko, w Tuszynie jest "młynek" (nie radzę - sam syf), przy Bełchatowie mamy Słok, w Zgierzu są jakieś stary hodowlane, także ogólnie niby jest się gdzie wybrać. Ze swej strony polecam Arturówek, ale nie ten staw położony najbliżej drogi, tylko najlepiej wziąć rowerek i pojechać wgłąb lasu - można potem wstąpić do klasztoru - jest co oglądać. Napisz, jak będziesz się gdzies wybierał, może się wybiorę, albo poinstruuję;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich audi-fanów serdecznie :hi:

Zrobiło się ciepło i co byście powiedzieli na spotkanie nad zalewem sulejowskim w czerwcowy długi weekend?

Jeśli ktoś chętny to zbierajcie namioty i śpiwory i wpadajcie do Karolinowa, nieopodal Smardzewic

jest tam fajne niedrogie pole namiotowe nad samą wodą

Ja tam będę przebywał od 10 do 15 czerwca, jeśli jest ktoś chętny to wpadajcie,

czym więcej osób, tym ciekawiej i weselej

Koszt pola:

15zł za namiot

5zł za auto

Dojazd jak będzie potrzeba wytłumaczę później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jest tutaj ktos z okolic koluszek z AEB? potrzebuje podmienic N75. jakby ktos mial czas we wtorek to prosze o PW

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich .... z lodzi i okolic tego naszego cudownego miasteczka ... Panowie i panie ..trzeba troszke ruszyc zwloki i cos zaczac organizowac,.,a nie siedziec w domu i puszczac:P..... wiec tak wezmy sie w garsc ..i pokazmy swoje niunie ..tyle ich jezdzi po lodzi i okolicach ..pokazmy ludzia ze Audi tez sie potrafi bawic ..szczegolnie A4 czki :P:P ... wiec do roboty ... ..tylu nas jest ..wystarczy organizacja i spociki beda .. poznamy sie .. pozniej jakies wieksze wyloty itp ....nie patrzmy ze nasze niunki sa obite czy jakawersja ..i jak wyglada ..wazne jest styl i urok tego autka ...Wiec tak ostanie moje pytanko jest takie ... czy wzbudzimy .. i postawimy na nogi spot zwiazany z audiczka ...!!! kto jest za .. odpowiadac .. nie wazny wiek lecz chec i dobra zabawa...:):):) pozdrawiam Kamel... a tak na magrinesie czy spoty toi sie odbywaja w niedziel ..co jezdzilem to nikogo nie bylo :P:P:P..... w garsc i ma byc tam nas duzo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyje ale co to za życie?

Właśnie, po weekendzie ciężko :D

Też tam kiedyś podjechałem ale nikogo, heh. W następny weekend mam wesele, za dwa tygodnie nad morze, a w niedziele o 19 treningi, heh, nie to żebym się tłumaczył..:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...