Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:mysli: gdzie są wszyscy :mysli: [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:29_________________________________________________ :doh1: :doh1: pewnie gdzieś piją wspólnie, tylko mnie nie zaprosili ;( ;( ;([br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:30_________________________________________________to PYK-nę sobie drinka i :lazy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie wróciłem od znajomych :wink4:

a i Pyk-nołem sobie owszem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie wróciłem od znajomych :wink4:

a i Pyk-nołem sobie owszem :tongue4:

:good: :good: :good: tak trzymaj :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:46_________________________________________________Ja sobie pykam driniasa ale jakoś tak smutno, nikogo nie ma, irec też puchy - tylko Panton-ik

eeeeeeehhhhhhhhhh :confused4: :confused4: :confused4:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:48_________________________________________________o i mama zajrzała :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, my możemy jutro pyknąć, tylko gdzie i z kim :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:49_________________________________________________dzieci nie ma, chata wolna, oj będzie bal............... :wink4:

jutro od rana to ja ledy rezam :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

normalnie nie moge sie doczekac :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:51_________________________________________________a wieczorkiem pomyślimy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty::dance: :dance: :dance::thumbup: :thumbup: :thumbup:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:53_________________________________________________dobra spadam lulu - to żeśmy pogadali dzisiaj wszyscy, że fju fju

:confused4: :confused4: :confused4: ;( ;( ;( :disgust: :disgust: :disgust: może jutro będzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, wez sie misiek pochwal, jakie ledy rezasz? Dzienne?;D ...Kto pyka? :decayed:

ja pykam herbatkę z cytryną.... :decayed: a Mario reza pozycje na ledy z tego co na forum pisał... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze pierwszy jestem od rana hehe:D

No to witam wszystkich w weekendowy poranek:D

I z góry chciałbym życzyć wszystkim szczęśliwego pykania:D bo nie wiem czy będe miał okazję życzyć tego w dzień:D

O 16 będe wjedział co się rozwaliło:D ten samochód to ma fart że jest taki fajny bo inaczej już by było ogłoszenie na allegro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...