Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Kimi blaszak za stacją Lotos przy Limance :wink4:

Tak, tak, już kojarzę :good:

Mario, nie ma problemu, ja też tak z Pantonem na IRCu gadałem, że jak się umówiliście, to co się będę wpieprzał między wódkę a zakąskę, ale sobie pomyślałem, że jak i tak będziemy sie gdzieś tam rano widzieć w piątek, to po co masz specjalnie jechać :D

Sebek, dzięki za ofertę, ale myślę, że nie ma sensu się bawić w przelutowywanie czegoś, co kosztuje grosze :D

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:43_________________________________________________

Dobra, Pany, bo już trzecia strona o żaróweczce leci, dajmy sobie siana :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Kimi BTW czy ty masz CB ???

Nie mam :no: :no: :no:

Sebek, to była furka Mario :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi BTW czy ty masz CB ???

Nie mam :no: :no: :no:

Sebek, to była furka Mario :D

to wezmę ci swoje z Matrixa :wink4: na traskę będziesz miał :naughty: :naughty: w czwartek podjadę to obczaimy temat :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówili że B5 na łódzkich blachach z nalepą :tongue4:

Nie moja :no:

Ciekawe, kto to był? :mysli:

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:58_________________________________________________

Kimi BTW czy ty masz CB ???

Nie mam :no: :no: :no:

Sebek, to była furka Mario :D

to wezmę ci swoje z Matrixa :wink4: na traskę będziesz miał :naughty: :naughty: w czwartek podjadę to obczaimy temat :cool1: :cool1: :cool1:

Ooo, no to super by było :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ktoś się nie pochwalił :naughty:

Wiesz co, wydaje mi się, że to nie był nikt od nas, a naklejkę miał po poprzednim właścicielu może.

Bo u nas nie ma sedana B5 z naklejką klubową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to centralny w hujdaju założony;) Ale mówcie, co chcecie...jednak cały czas się przekonuję, ze te niemieckie auta jednak najlogiczniej są złożone. Sebastian - jak tam autko? wykminiłeś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to centralny w hujdaju założony;) Ale mówcie, co chcecie...jednak cały czas się przekonuję, ze te niemieckie auta jednak najlogiczniej są złożone. Sebastian - jak tam autko? wykminiłeś coś?

Kurde, DeeJay, naprawdę wymiatasz, w południe Opel, wieczorem Hyundai, chyba się do Ciebie zapiszę na korepetycje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to wpadaj, bo opla dzisiaj jedynie wypchnąłem z garażu...części jutro powinny być, ale jak go nie odpalę, to pompa na 90% walnięta;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to wpadaj, bo opla dzisiaj jedynie wypchnąłem z garażu...części jutro powinny być, ale jak go nie odpalę, to pompa na 90% walnięta;/

Nie mam kiedy niestety :no:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 22:59_________________________________________________

Dobra, zawijam do wyra, dobrej nocy :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 06:17_________________________________________________

;(

:friends::buziak::lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...