Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

a mi skode mozecie podlaczyc :D bo juz ledwo dyszy musze im szybko oddac bo zaraz sie rozleci :D

Tomek Skodę też damy radę ogarnąć..... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

juz w zawieszeniu cos stuka z przodu i z tylu ale nie interesuje mnie to jak sie rozleci to sie rozleci naprawia sobie

a z Adelą twoją to co się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

no jutro mam miec akceptacje wymiany maglownicy i na sobote odbior jak bedzie ta akceptacja[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 00:06_________________________________________________tylko sie zastanawiam do czyjego auta ta maglownica idzie bo ja wyjechalem sam wspomaganie mialem a pozniej sie okazalo ze go nie ma nie wiem jakim cudem i im to powiedzialem to nie potrafili mi odpowiedziec na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jutro mam miec akceptacje wymiany maglownicy i na sobote odbior jak bedzie ta akceptacja

no myślę, że się postarają o tę akceptację :wink4: ja mykam :hi: dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jutro mam miec akceptacje wymiany maglownicy i na sobote odbior jak bedzie ta akceptacja[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 00:06_________________________________________________tylko sie zastanawiam do czyjego auta ta maglownica idzie bo ja wyjechalem sam wspomaganie mialem a pozniej sie okazalo ze go nie ma nie wiem jakim cudem i im to powiedzialem to nie potrafili mi odpowiedziec na to

powiem tak.....nie ufam im i tyle, chcieli my czyjąś felgę wepchnąć, dobrze że ślepa jeszcze nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się... niestety ale Idczaki strasznie kombinują :confused4: i trzeba się pilnować co by nie zostać :sex:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyh zlodzieje :) ja tez bujam a jutro porobie male niespodziewajki :) bedziecie mi coponiektorzy potrzebni w przeprowadzeniu testu ale to jutro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - w skodzie chyba jest podobna maglownica, jak u Ciebie :decayed: ....wpadnij jutro, to szybkiego swapa zrobimy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: dobry :P

Po wyliczeniach Dja doszliśmy do wniosku że trzeba zmienić skrzynkę:P

Pamiętam że takie bajery to mieli w Aleksandrowie Łódzkim na Romanowskiej po 75 zł :P

Tylko czy jeszcze to jest aktualne hehe no cóż zobaczymy :P

A tak wogóle to już mamy kochani Czwarteczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim :hi: :hi: :hi:

rkwon na spocie to może być faktycznie ciężko w EGR-em co by go ogarnąć ale po podpinać się można :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Kimi ja w Niedzielę jestem dostępny od rana więc chętnie podjadę i jeszcze jakiś krótki filmik z przejazdu nakręcę :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: fajnie kombinujesz z tą swoją Adą - bardzo jestem ciekaw jak to wszystko wyjdzie :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: oczywiście trzymam kciuki aby wyszło :good: :good: :good: :good:

tomek881025 odnoszę wrażenie, że chłopcy u Idczaka następnym razem nie dadzą ci nic innego jako zastępcze auto niż porządny rower :polew: :polew: :polew: :polew:

No i taki mój plan na przyszłość mieć VAG-a aby można było na spocie kogoś zVAGinować :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Czwartek :dance: :dance: :dance: , już prawie, już tuż tuż :D

Mario, wszystko będzie zależeć od tego, jak rozwinie się sytuacja z pracą, bo na razie rozwija się nie w tę stronę :disgust:

[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 08:02_________________________________________________rkwon, co Ty za eksperymenty będziesz przeprowadzał? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 08:02_________________________________________________

Lecę, miłego dnia :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a ja po nocce i idę spać,

cieszycie się, że czwartunio, a ja jutro na szkolenie, sobota na szkolenie, niedziela - cała w pracy :disgust: i taki wekeend :wallbash: :wallbash: :wallbash:

uuuuu :/ wspolczuje ;)

no ale ktos musi pracowac by bawic mogl sie ktos :P

rkwon[/b], co Ty za eksperymenty będziesz przeprowadzał? :naughty

nie no w sumie zadne eksperymenty po prostu muli mi i musze cos z tym zrobic bedzie cieplo mozna dzialac

mam pare spraw zaleglych ktore tez czekaja na diagnoze jak np wyciek plynu chlodniczego a jest opcja uszczelki

pod glowica tylko nikt nie ma pewnosci :) i takie tam rozne :)

a no i dodalem ankietke do gadzetow ldz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

a ja zaraz lecę do stolicy a potem do Wołomina i mam nadzieje ze szyb nikt nie powybija mi za ta naklejkę ŁDZ Banda :naughty:

i zawieszenia tylnego na dziurach nie zostawię bo tuleje ledwo dyszą :([br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 11:39_________________________________________________Sebek a co się dzieje z naszym banerkiem :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...