Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil ale Kasi "przepuszcza" tylko kwestia że to w ogóle jest - ja nie mam weryfikacji :no: :no:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 20:58_________________________________________________i wiele osób również nie ma ;( ;([br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 20:58_________________________________________________heheheheh cwaniaku też dopisałeś :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Panton poprawilem juz fajnie wyswietla te logi teraz :D

dzieki :):notworthy:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 21:02_________________________________________________

Seba a nie kojarzysz jak zaczynałeś działać na forum to nie miałeś czegoś takiego, myślę że może to mieć związek z ilością postów tj wiadomości - Kasia ma aż 1 :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 20:55_________________________________________________Chociaż ja chyba nie miałem :no: :no: :no: :no: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

kurde dziwna sprawa

mysle ze tu nie chodzi o to ze ma 1 post ja czegos takiego nie mialem nigdy :/

hmmm moze ma tam dynamiczne ip i sie zmienia ciagle ale tez nie sadze bo przeciez jestes tak samo wielty jak jej lapek

:mysli:

moze przegladarka ma jakies ustawienia a sprobuj odpalic jej konto na swoim kompie wtedy bedziemy wiedzieli czy to

wina kompa/przegladarki czy moze jednak chodzi o konto jesli o konto moze sie zmienilo cos w kontach trzeba do Hugosa skrobnac :)

moge go zapyta pewnie bede do niego dzwonil na poczatku tygodnia jakos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panton poprawilem juz fajnie wyswietla te logi teraz :D

dzieki :):notworthy:

Bardzo jestem ciekawy co powiedzą fachowcy odnośnie tych logów a wygląda faktycznie zdecydowanie przejrzyściej :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 21:06_________________________________________________Seba odpalamy oba dwa :decayed: konta na jednym i tym samym lapku :confused4: :confused4: :confused4::cool1: :cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

rejestracja.png

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany co z tym zrobić - od czego to jest zależne ??????????

Kimi ty już znasz temat :wink4: :wink4:

To jest z konta Kasi, jak ja piszę to nie mam weryfikacji :confused4:

weryfikacja.png

sprawdź na innej przeglądarce np. Opera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galanty :naughty: ale cena mnie przeraża :shocked:

kurde to jest RS więc czego oczekujesz? i to jeszcze w jakim stanie z tak niskim ori przebiegiem.... więc cena jest bardzo dobra jak za taki sprzęt.... sprawdź ile kosztuje komplet tarczy ceramicznych do Audi RS wtedy będziesz wiedział co to jest RS i skąd taka cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galanty :naughty: ale cena mnie przeraża :shocked:

kurde to jest RS więc czego oczekujesz? i to jeszcze w jakim stanie z tak niskim ori przebiegiem.... więc cena jest bardzo dobra jak za taki sprzęt.... sprawdź ile kosztuje komplet tarczy ceramicznych do Audi RS wtedy będziesz wiedział co to jest RS i skąd taka cena

tak Pantonku wiem co to jest :tongue4:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 23:57_________________________________________________a ja dzisiaj widziałem u Zimnego w komisie A4 1999 rok silnik 1.9 afn chyba za 29900zł :shocked: przebieg podobno 98500.

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się komuś cyferki pomyliły :polew:

Oj chyba nie :no:

Te auta są tyle warte, a za kilkanaście, kilkadziesiąt lat to będą warte 10x tyle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...