Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano :hi: :hi: :hi:

Kurde nie narzekajcie, to ujęcie z Placu Wolności jest za***iste :good: :good: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 20:56_________________________________________________

A Seba powklejał tylko kilka kilkunastosekundowych ujęć z 50 minut, więc bez paniki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Siemano :hi: :hi: :hi:

Kurde nie narzekajcie, to ujęcie z Placu Wolności jest za***iste :good: :good: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 20:56_________________________________________________

A Seba powklejał tylko kilka kilkunastosekundowych ujęć z 50 minut, więc bez paniki :cool1:

dokładnie :good: :good: wierzę, że cały filmik będzie Mega Kox :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze nic z 1/4 mili, z ronda pod M1, z przejazdu na Pl. Wolności i ujęć na parkingu M1[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________Czekamy zatem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh no zobaczymy co z tego plodzenia mojego wyjdzie :)

B4rt4s wiesz nie robilem nigdy czegos takiego :P [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________

Nie ma jeszcze nic z 1/4 mili, z ronda pod M1, z przejazdu na Pl. Wolności i ujęć na parkingu M1[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________Czekamy zatem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

tego sie nie doczekacie :P to bedzie na finalnym filmie :) no trzeba cos zostawic bo jak wszystko odslonie teraz to nie bedzie niespodzianki zaskoczenia nie wiem czegokolwiek

nie bedzie niczego :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebus ja nie mam nic do nikogo z nas :) tylko chodzi o to ze sam przejazd politechniki dupnie wykonalismy :) myslalem ze bedziemy zmieniac pasy ciach ciach :P

takich kamerek to powinno byc ze 3 zeby cos wybrac i kazda na innym aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh nie no ja wiem przeca :D mysle ze jeszcze powtorzymy kiedys to co dzisiaj z innym sprzetem jakos wiecej pomyslimy i wogole :D

zmontuje to co jest i zobaczymy jak wyjdzie i bedziemy robic kolejne czesci :D:P heheheheh jak szybcy i wsciekli 1, 2, 3, ,4 itd... :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebus ja nie mam nic do nikogo z nas :) tylko chodzi o to ze sam przejazd politechniki dupnie wykonalismy :) myslalem ze bedziemy zmieniac pasy ciach ciach :P

takich kamerek to powinno byc ze 3 zeby cos wybrac i kazda na innym aucie

poprostu sie nie dogadaliśmy :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebus ja nie mam nic do nikogo z nas :) tylko chodzi o to ze sam przejazd politechniki dupnie wykonalismy :) myslalem ze bedziemy zmieniac pasy ciach ciach :P

takich kamerek to powinno byc ze 3 zeby cos wybrac i kazda na innym aucie

poprostu sie nie dogadaliśmy :confused4:

Pierwsze koty za płoty, tak naprawdę, to dzisiaj nikt tak do końca nie wiedział, jak to będzie wszystko wyglądać i jaki będzie efekt.

Generalnie to jak Seba napisał - przydałby się sprzęt z podglądem no i następnym razem już obowiązkowo lapek do przeglądania ujęć na miejscu, bo wtedy można od razu zrobić dubla poprawiając co nie wyszło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rkwon coś tam wykręcisz może z 2 minuty z tego. wierzymy.

co jak co. ale spot był giga dla mnie. tutaj postać. tu przejazd. to się pobawić.

myślę, że częściej taka forma powinna być, niż tylko to wystawanie na realu. :good:

10/10

:good:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 21:42_________________________________________________

a co to za 2 leszcze na koncu :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 21:54_________________________________________________poprawiłem kodowanie [09] - Central Electronics, przez przypadek pomyliłem się w jednej komórce i miałem zakodowane Bi-Xenon czego efektem były moje dzienne jako długie LOL :polew:

dlatego tak dobrze mnie wdział DJ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego efektem były moje dzienne jako długie

No i nie można było tak od razu, tylko żeś się tam rzucał na tym parkingu, jak Ci kur.... 15 osób mówiło, że masz długie włączone zamiast dziennych ? :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego efektem były moje dzienne jako długie

No i nie można było tak od razu, tylko żeś się tam rzucał na tym parkingu, jak Ci kur.... 15 osób mówiło, że masz długie włączone zamiast dziennych ? :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no no i co tera głupio ci :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego efektem były moje dzienne jako długie

No i nie można było tak od razu, tylko żeś się tam rzucał na tym parkingu, jak Ci kur.... 15 osób mówiło, że masz długie włączone zamiast dziennych ? :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no no i co tera głupio ci :tongue4:

troszkę posprzeczać się nie można.... i generalnie nie przyznaje komuś racji od tak, przy kilkuminutowej dyskusji... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, co będzie z tego filmu;] W każdym razie - cokolwiek miałoby wyjść, to spotów nam pozazdroszczą, bo koncepcja i atmosfera jest super :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, co będzie z tego filmu;] W każdym razie - cokolwiek miałoby wyjść, to spotów nam pozazdroszczą, bo koncepcja i atmosfera jest super :decayed:

Dokładnie :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nasz listonosz nie dotarł;/ Myślami jesteśmy z nim :wink4: Seba się nie pokazuje - pewnie montuje filmik z pomocą kratki browarów :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...