Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Kimi dzięki za odpowiedź :smutas: :smutas: :smutas:

Ale rozumiem :gicior: różowi mają inne priorytety, znajomych etc. :polew: :polew: :polew:

Mario, wybacz, po prostu zapomniałem o tym :smutas:

Dzisiaj na pewno dostaniesz odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi dzięki za odpowiedź :smutas: :smutas: :smutas:

Ale rozumiem :gicior: różowi mają inne priorytety, znajomych etc. :polew: :polew: :polew:

Mario, wybacz, po prostu zapomniałem o tym :smutas:

Dzisiaj na pewno dostaniesz odpowiedź

Kimi spoko jaja se robię :wink4: :wink4: - przecież to nie jest żaden ważny temat :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 07:46_________________________________________________

Narka Bandziory :hi: spadam do pracy :cool1:

Miłego dzionka dla wszystkich :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: :naughty: :naughty:

wiem ze na Ciebie zawsze mozna liczyc i tak jak ja zawsze opierdolisz cos na cieplo :D

:decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 10:38_________________________________________________Twoj avatar mnie zainspirowal kilka stron wczesniej wstawilem logosa lubie jeb#$ w kociol z takim ludzikiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: :naughty: :naughty:

wiem ze na Ciebie zawsze mozna liczyc i tak jak ja zawsze opierdolisz cos na cieplo :D

:decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 10:38_________________________________________________Twoj avatar mnie zainspirowal kilka stron wczesniej wstawilem logosa lubie jeb#$ w kociol z takim ludzikiem :D

:cool1: :cool1: :cool1:

pokaż jak to wyszło :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kociol.jpg

:> :> :>

:kox: :kox: :kox:

będzie to na koszulkach? :decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 11:42_________________________________________________chce do siebie wsadzic silnik AVF, AWX coś takiego: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=75462.0 :decayed:

znacie może kogoś dobrego kto by się tego podjął? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lepszym wyjściem by chyba było wsadzić GT1749 + 0,23 + fmic +orurowanie z kwasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż....dla mnie padaka :] i skarbooona przez duże O [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 14:55_________________________________________________ :hi: bry [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 14:57_________________________________________________

kociol.jpg

:> :> :>

:kox: :kox: :kox:

będzie to na koszulkach? :decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 11:42_________________________________________________chce do siebie wsadzic silnik AVF, AWX coś takiego: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=75462.0 :decayed:

znacie może kogoś dobrego kto by się tego podjął? :mysli:

AHU-sie spitolił że będziesz zamieniać ? :mysli:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 14:58_________________________________________________

mi sie podoba

ale Asi czy Bartasowi :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 16:54_________________________________________________to ja go sobie jade ogladnac :decayed:

zobacz klysiu jaka furka fajna klubowa :Dhttp://otomoto.pl/audi-a4-C18944313.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mercedesy się skończyły na W124 :thumbdown: sam po 124 nie odważyłem przesiąść się na np. W210

generalnie to blacha, silniki, elektryka, wszystko spieprzyli :sick3:

no niestety odmówił posłuszeństwa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...