Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

A bo mnie wk***ia taka lanserka. Nawet jakbym napisał, że są najbardziej gównianą siecią komórkową, to i tak by odpisali, że "Dziękujemy za opinię, nasi specjaliści już nad tym pracują". :disgust:

Taka korporacyjna "poprawność". Że aż się rzygać chce :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

teraz zle staniesz na zlocie to albo w trabe od admina Kimiego albo ban na nastepny zlot :polew: :polew:

Nie przesadzaj :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POTRZEBUJE GOTOWY MODEL EKONOMETRYCZNY NA PONIEDZIALEK :gwizdanie: :gwizdanie:

bawil ktos w cos takiego kiedys :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z Sopotu:D Qrde, fajnie tutaj, nawet o tej porze roku :>[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 14:56_________________________________________________Aha - z Delfinka zostały jeszcze tylne lampy, podłużnice, drzwi kompletne, sub Bose - wszystko po promocyjnych cenach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzyj gogli ;p ja mialem gdzies ale zeby zapomniec o studiach wszystko wywalilem :polew:

google c**ja daja Bartas szukaj dobrze moze cos hjeszcze massz :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie chce nikt malutkiej suni? 1,5 roczku ma, bardzo grzeczna i spokojna, ktoś ją wyrzucił w lesie ;/ narazie jest u mnie ale mam drugiego psa i nie może zostać na stałe. 377738_2376144376304_1631432592_2291901_1561489438_n.jpg

Ja mam psa i kota i ogarniam, także bierz te sunie i nie marudź, dasz rade :good:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:08_________________________________________________

niech ktoś weźmie materac albo kocyk to się poturlacie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:09_________________________________________________

widzialem wczoraj Delfinka. tak sobie smutno stal bez drzwi, maski, silnika, wnetrza... :(

:polew: :polew: :polew: :polew:

No niestety ale mam już jedną baaardzo dużą sunie i nie akceptuje innych piesków w domu, poza tym muszę liczyć się ze zdaniem innych lokatorów;/ Ten psiak leżał na działkach pod płotem przez tydzień, zapewne jakiś przyjemniaczek wyrzucił go z auta przy drodze ;/ Szkoda do schroniska oddać bo wiadomo ile tam psów mają, po miesiącu wszystkie pupile które ni znajdą domu są usypiane :confused4:

No dobra to kto nie ma psa? a może mieć? Miśki mają, ja mam a może się ktoś zlituje ? zima idzie, bądźcie Mikołajem w tym roku i przygarnijcie dziewczę - miło jej z oczu patrzy :cool1:

DJ ja biorę Bose :>

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:05_________________________________________________

oto cała prawda o naszych Paniach :polew:http://www.tapetomania.pl/tapeta/65/13/147496

chyba o Twojej :> :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku...rwa co sie tu dzieje :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

dobry wieczór :hi:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:50_________________________________________________Kimi za co ta żółtaczka?????????? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie chce nikt malutkiej suni? 1,5 roczku ma, bardzo grzeczna i spokojna, ktoś ją wyrzucił w lesie ;/ narazie jest u mnie ale mam drugiego psa i nie może zostać na stałe. 377738_2376144376304_1631432592_2291901_1561489438_n.jpg

Ja mam psa i kota i ogarniam, także bierz te sunie i nie marudź, dasz rade :good:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:08_________________________________________________

niech ktoś weźmie materac albo kocyk to się poturlacie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:09_________________________________________________

widzialem wczoraj Delfinka. tak sobie smutno stal bez drzwi, maski, silnika, wnetrza... :(

:polew: :polew: :polew: :polew:

No niestety ale mam już jedną baaardzo dużą sunie i nie akceptuje innych piesków w domu, poza tym muszę liczyć się ze zdaniem innych lokatorów;/ Ten psiak leżał na działkach pod płotem przez tydzień, zapewne jakiś przyjemniaczek wyrzucił go z auta przy drodze ;/ Szkoda do schroniska oddać bo wiadomo ile tam psów mają, po miesiącu wszystkie pupile które ni znajdą domu są usypiane :confused4:

No dobra to kto nie ma psa? a może mieć? Miśki mają, ja mam a może się ktoś zlituje ? zima idzie, bądźcie Mikołajem w tym roku i przygarnijcie dziewczę - miło jej z oczu patrzy :cool1:

DJ ja biorę Bose :>

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:05_________________________________________________

oto cała prawda o naszych Paniach :polew:http://www.tapetomania.pl/tapeta/65/13/147496

chyba o Twojej :> :polew:

niektóre punkty u mojej się zgadzają, pewnie Twoja niema żadnego z tych punktów :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku...rwa co sie tu dzieje :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

dobry wieczór :hi:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:50_________________________________________________Kimi za co ta żółtaczka?????????? :shocked:

Siema Aniu :D

a no widzisz co tu sie dizeje nie panuje nad wszystkim :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku...rwa co sie tu dzieje :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

dobry wieczór :hi:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:50_________________________________________________Kimi za co ta żółtaczka?????????? :shocked:

uważaj bo to zaraźliwe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...