Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

zwolnijcie na wlokniarzy;p 300zl/8 pkt...tak sie cieszylem, ze mam czyste konto, az tu mnie nieoznakowany pasek dojechal :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

lo k**wa ale pocisneliscie :) nie pozostaje mi sie tylko zgodzic ze wszystkim :) ja tez pier**lilem i probowalem "zaleczyc dziure" dolewajac ciagle plynu bo nie chcialem

sie pogodzic z tym ze poszla uszczelka pod glowaica no ale c**j trzeba zrobic to trzeba nie ma przebac nie planuje sprzedawac delfina wiec trzeba inwestowac

wiec zrobione i spokoj :) zrozumialem ze nie ma to sensu bo im dluzej sie czlowiek pier**li z problemem tym wiecej problemow wychodzi na koncu czyli bez sensu :)

to prawie jak w lotto zeby jezdzic trzeba dbac i naprawiac :D;) hyh

DJ moje gratulacje :D i szacuneczek :notworthy: :notworthy: :notworthy::decayed::naughty:

dalo rade cos splodzic z radyjkiem czy kaplica ?? :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

kurcza dzis witalij walczy, o ktorej ta impreza ma sie zaczac ?

Bartek nie okreslalismy jeszcze godziny jak gadalem wczoraj z EWa to mowila ze jak wyjdzie ze szkoly wczesniej to cos kolo 21 ale mozna wchodzic wczesniej i siadac ale mysle ze z tym to juz damy rade sie dogadac dzisiaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem zjebkę :kwasny: Wiem i zgadzam się z tym co mówicie. Ale wiecie jak to jest w dzisiejszych czasach kiedy człowiek nie sra PLN-ami. Kombinacje i jak to Panton powiedział wycieranie d*py szkłem. Za każdym razem człowiek myśli, że teraz powinno być ok. Pojadę do nagazu jak tylko pln zdobędę. O tego mojego fachmana od gazu to się tak nie wkurwiajcie, bo mi chodzi bardziej o odpowiedzialność. Ja jak dam d*py w robocie ponoszę tego konsekwencje w 100%. A taki nugus skasował mnie na parę tysi i nic. To mnie wk***ia do krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem zjebkę :kwasny: Wiem i zgadzam się z tym co mówicie. Ale wiecie jak to jest w dzisiejszych czasach kiedy człowiek nie sra PLN-ami. Kombinacje i jak to Panton powiedział wycieranie d*py szkłem. Za każdym razem człowiek myśli, że teraz powinno być ok. Pojadę do nagazu jak tylko pln zdobędę. O tego mojego fachmana od gazu to się tak nie wkurwiajcie, bo mi chodzi bardziej o odpowiedzialność. Ja jak dam d*py w robocie ponoszę tego konsekwencje w 100%. A taki nugus skasował mnie na parę tysi i nic. To mnie wk***ia do krwi.

Bruno rada albo go osraj lub jedz mu naj... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ile pala wam klekoty 1.9 i 2.5 TDI :mysli:

Kłyś mi wychodzi w granicach 5.6 litra w cyklu mieszanym 60% trasa i 40% po łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ile pala wam klekoty 1.9 i 2.5 TDI :mysli:

Kłyś mi wychodzi w granicach 5.6 litra w cyklu mieszanym 60% trasa i 40% po łodzi

ale w trasie czy po mieście w żółwim tempie? :D bo w trasie nawet 5-6 a po mieście 9 w porywach do 10

dokładnie musiałabym zerknąć, bo szczerze mówiąc teraz w mrozy to jak spojrzałam rano ile bierze na start to włosy ze łba mi leciały- heheh mówię o spalaniu chwilowym[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 10:22_________________________________________________

No i dostałem zjebkę :kwasny: Wiem i zgadzam się z tym co mówicie. Ale wiecie jak to jest w dzisiejszych czasach kiedy człowiek nie sra PLN-ami. Kombinacje i jak to Panton powiedział wycieranie d*py szkłem. Za każdym razem człowiek myśli, że teraz powinno być ok. Pojadę do nagazu jak tylko pln zdobędę. O tego mojego fachmana od gazu to się tak nie wkurwiajcie, bo mi chodzi bardziej o odpowiedzialność. Ja jak dam d*py w robocie ponoszę tego konsekwencje w 100%. A taki nugus skasował mnie na parę tysi i nic. To mnie wk***ia do krwi.

Bruno ale reasumując dużo tych PLNów już zainwestowałeś, także jeśli jest już udowodnione to jedziesz z kwitem napisanym oficjalnie że zjebalis i żądaj naprawy na ich koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ile pala wam klekoty 1.9 i 2.5 TDI :mysli:

Kłyś mi wychodzi w granicach 5.6 litra w cyklu mieszanym 60% trasa i 40% po łodzi

ale w trasie czy po mieście w żółwim tempie? :D bo w trasie nawet 5-6 a po mieście 9 w porywach do 10

dokładnie musiałabym zerknąć, bo szczerze mówiąc teraz w mrozy to jak spojrzałam rano ile bierze na start to włosy ze łba mi leciały- heheh mówię o spalaniu chwilowym

Madzia no ja mówie z dystrybutora 1000 km na 56 litrach... jak stary dziadek nie jeżdże ale jakos szybko zapierdzielać też nie w granicach 110 czasem troche wiecej. Nie spieszy mi się. A co do miasta nie trąbią za mna jak ruszam ze świateł to chyba jest ok ;p.

Fis mam w domu w skodzie to wole nie patrzeć na chwilowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie chwalę zużyciem paliwa, bo mi teraz pod 11l gdzieś podchodzi;p i to nie przez akcję "but w podłodze", tylko raczej przez automat - jeszcze jednak jest to starsza konstrukcja, więc tak może wychodzić czasami. Latem ok 8,5-9l po mieście, w trasie 6l (ok 120km/h), mniej też się da. Fakt faktem, że seryjny AFN przy manualu i lekkiej nodze,w trybie mieszanym właśnie koło 6l wciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem Swoja pojechaliśmy z ekpią do Cisnej 4 osoby i cały bagażnik. Mój rekord 1236 km na zbiorniku. Także dojechaliśmy do Cisnej troszkę po górach i powrót do Łodzi na jednym zbiorniku. Też byłem zdziwiony ale tak jest naprawdę ze spalaniem w AFN także da się. Zresztą sporo zależy też nie tylko od nogi ale też od trasy. Mieliśmy Pajero pinin 1.8 i do lublina 7.5 - 8 litrów brał. A do łodzi no nijak poniżej 10 :naughty: :naughty:.

Kłysek qrde kupuj coś z quattro :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ ogarnij skrzynkę :)

Tak BTW spocik myślę będzie? Chyba, że część tak zapije, że za kółko nie wsiądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Gizmus :good: niezle tyle km na jedym baku. Mój avf z programem po mieście bierze bardzo różnie w zależnosci o humoru i wagi nogi:P ale 8 raczej nigdy nie przekraczam, średnia wychodzi z 7. Na trasie wiadomo w zależności od tego jaka droga i jaka prędkość średnia ale w granicach 5-6l więc myślę że przyzwoicie. Rekord mój na trasie 400 km 4.7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...