Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

jak by bylo warto sie zainteresowac tym pazdziochem to cos bym napisal szkoda zawrac sobie d*py na moje oko :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:siema: dzisiaj nawet nikt słowa nie powiedział strasznie sie opusciliscie :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, :hi:

słuchajcie od kilku dni od czasu do czasu podczas jazdy zapala się kontrolka ABS-u, a jeżeli kontrolka się nie świeci z pod pedału dochodzą dziwne dźwięki tak jakby dźwięk sprężyny napinającej się, coś takiego. I te dzwięki dochodzą tylko po niżej 20km/h bez znaczenia czy hamowanie jest spokojne czy gwałtowne. Wiem jakie dźwięki dochodzą z ABS-u podczas załączenia się (to tak dla tych którzy zapytają czy wiem jak działa ABS) i miałem przyjemność jechać kiedyś 80 która miała zwichrowane tarcze i u mnie niema żadnego przerywania podczas hamowania czy szarpania. Albo dochodzą te dźwięki albo zaświeci się kontrolka i dźwięki znikają...

Proszę o pomoc i jakieś podpowiedzi

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktorys czujnik wariuje najlepiej podlacz pod kompa bedziesz wszystko wiedzial. MIalem podobnie co sie okazalo przednie czujniki odczytywaly rozne predkosci na kolach:D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, :hi:

słuchajcie od kilku dni od czasu do czasu podczas jazdy zapala się kontrolka ABS-u, a jeżeli kontrolka się nie świeci z pod pedału dochodzą dziwne dźwięki tak jakby dźwięk sprężyny napinającej się, coś takiego. I te dzwięki dochodzą tylko po niżej 20km/h bez znaczenia czy hamowanie jest spokojne czy gwałtowne. Wiem jakie dźwięki dochodzą z ABS-u podczas załączenia się (to tak dla tych którzy zapytają czy wiem jak działa ABS) i miałem przyjemność jechać kiedyś 80 która miała zwichrowane tarcze i u mnie niema żadnego przerywania podczas hamowania czy szarpania. Albo dochodzą te dźwięki albo zaświeci się kontrolka i dźwięki znikają...

Proszę o pomoc i jakieś podpowiedzi

pozdro

Nie zmieniałeś tarcz przypadkiem? a nawet jak nie to zapnij VAG i pokaże w którym kole problem.

Miałem ten sam problem jak np powoli się toczyłem zaraz po zapaleniu to mi tak właśnie coś tarło potem jak się rozpędziłem wyskakiwała kontrolka od ABS. Początkowo VAG pokazywał 2 czujniki tył ale zanim się dobraliśmy do pierścienia i czujników ( bo trochę z tym jeździłem ) to został tylko prawy tył wyczyściliśmy dobrze wcisnęliśmy czujnik i od tamtej pory z głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie... w sierpniu 2010 były wymieniane hamulce kompleksowe i zainwestowałem w brembo. nic do tej pory się nie działo... a powiedźcie mi jak wyczyścić te czujniki i gdzie one są???

a propo vag-a jaki polecacie??? bo chyba zainwestuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zapnij VAG. bo jak przód to tam chyba troszkę problemu z dotarciem do tych czujników. do tyłu łatwiej się dostać, i o ile nie ściągasz piasty (bo w niej łożysko i jak źle złożysz to sie rozleci) to możesz spróbować docisnąć po prostu czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nic zapierdol jak w gwiezdnych wojnach mam

hyhyhy zawsze chcialem to zrobic :D

:vaglogi:

:buhaha: :buhaha: :buhaha::radocha: :radocha: :radocha::seksiasty: :cwaniak1: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: :decayed:

Seba jak znajdziesz chwilkę to się odezwij :wink4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 17:51_________________________________________________

kuzwa nie ma dla mnie fury w tym kraju :kox:

nie od razu Kraków zbudowano :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...