Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

odpowiem za Mariano Italiano bedzie :)

---------- Post dopisany 03-11-2012 at 06:52 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2012 at 23:17 ----------

chyba :) no nic 3 dzien rozjazdow czas zaczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj lecialem na tomaszow :) dzisiaj kierunek leczyca :D

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 07:20 ----------

komu w droge temu kasa z portfela spier!@# :decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariuszzgierz - bedziesz teraz w niedziele ma spotkaniu ?

Powinienem być :wink:

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

odpowiem za Mariano Italiano bedzie :)

:decayed: ty w totolotka powinieneś zagrać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cheri from SuicideGirls: UK Holiday on Vimeo

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

Seba pow Ty mi jak Ci sie nic nie chce a masz pelno roboty to jak sie zmuszasz? bo ja wczoraj i dzis jak narazie nic nie zrobilem

jesli mam byc szczery to wlasnie tak bede to teraz robil znaczy dzisiaj a przewaznie to odbywa sie podobnie czyli 3x0,66 debowe mocne :) po pierwszym zaczyna mi sie chciec po 2 jest niezly kop a po 3 juz mam taka

fantazje i wolna reke ze idzie mi wszystko maszynowo :) powaznie :) a jak mam cos mocniejszego czyli whiskey no to leci :D na otro sie kreci :D :D :D

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

Mariuszzgierz - bedziesz teraz w niedziele ma spotkaniu ?

Powinienem być :wink:

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

odpowiem za Mariano Italiano bedzie :)

:decayed: ty w totolotka powinieneś zagrać :decayed:

d*pa tam gralem i uja wygrywam ostatnio to nawet 1 nie moge trafic :D a co dopiero 6 ;)

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

wiec jak obiecalem ide po piwko chyba ze jakis jacek wpadnie lub john :) wędrowniczek :D:decayed::decayed::decayed::decayed:

brb

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

jak pisalem tak zrobilem krakowiaka czas zaczac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzimy sie Mario jutro ?? :)

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Mamo! Mamo! Jestem księżniczką!

-Nie Jasiu, jesteś popierdolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no nie ja wlasnie koncze pierwsze i pomalu nabieram mocy :D

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

czad

Historia Audi 80, A4 - Sadistic.pl

:decayed::decayed::decayed:

warto lukac

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

wpadlem na karkolomny pomysl :D

a co gdybysmy sie wybrali kiedys nie wiem kiedy ale oczywiscie naszymi oooo do inglostada ??

jak myslicie ma to sens ? bo ja bym pojechal z checia :) trzeba doczytac bo np w szecji robia volvo i tam jest fabryka cala oszklona

i mozna sobie lazic za kazdym elementem auta to jest jakies volvo city czy cos :) wiecie mozna zobaczyc cala produkcje auta od poczatku do konca :)

moze za***iste by to bylo skoczyc na nie wiem kilka dni w kilka aut :) sobie na taka wyprawe ?? co myslicie ?? :) czy wszyscy spia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak myslicie ze jest to ujowy pomysl to poprostu napiszcie :P ze jestem idiota i juz :D:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

ja bym pojechal :) z grilem i DJ :) i wszystkimi :D

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

nie wstydzimy sie Panowie nie ma czego

booogi,

Diablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...