Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie wiadomo, czy mi przyznają, ale ja nie biorę pod uwagę innej opcji;] Niech dają;) rok mam prowadzić, ale zamierzam dłużej:)

no oby ci sie udało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki wielkie skrab:) Mam jeszcze jakieś tv 28, czy tam 29", ale właśnie chodzi o coś typu 47" w górę;)

A ja myślałem że do jakiejś kuchni letniej gdzieś wsadzić chciałeś ,czy coś takiego ..

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ----------

A co otwierasz? DJ jeśli można wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep motoryzacyjny+ usługi;]

A to powodzenia życzę, może się uda w końcu to miasto Łódź więcej ludu i wogóle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej chłopaki ma ktoś z was lotke w sedanie ? taką z ABS. Zdaje to egzamin? Czy po jakimś czasie do wywalenia? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle jako ekspert zabiore glos :D lotke w sedanie ?? w sensie na klapie ?? :D a ma to dawac jaki efekt ?? :D oile o tej samej lotce mowimy :D

przy 300 dociska do ziemi hehe w sumie marcin to moglby takie cos sobie zainstalowac na dachu :D :D :D

Dj jak dokladnie ta plytka ma wygladac i dzialac ?? a z reszta zadzwonie niebawem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhyhy ok :) bo juz myslalem ze ma cos to robic :)

calkiem przyjemna dla oka :) murzynska wara :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba weź mi nic nie mów o montowaniu do auta... ja od soboty bije się z myślami nad prawdziwie męskim turbo. to co mam teraz jest maksymalnie chłopięce ;) napisz mi proszę że głupi jestem i mam nie kupować !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba weź mi nic nie mów o montowaniu do auta... ja od soboty bije się z myślami nad prawdziwie męskim turbo. to co mam teraz jest maksymalnie chłopięce ;) napisz mi proszę że głupi jestem i mam nie kupować !

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

tego Ci nie napisze ale jak chcesz to sie mozemy zamienic u mnie siedzi takie turbo ze Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanie :D

yy to nawet nie dziewczece :P heheheheh :D a moze ja nie mam turbo :doh::doh::doh::doh: :whistling::whistling::whistling::whistling:

powaznie mowisz ?? :D eeeee napewno nie :D

coby milo bylo wiem ze byla ale jest tak za***ista ze moze byc raz jeszcze :D

i niech mi ktos powie ze nie ...

:whistling::whistling::whistling::whistling:

576388_565541970137345_2124508810_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
Seba weź mi nic nie mów o montowaniu do auta... ja od soboty bije się z myślami nad prawdziwie męskim turbo. to co mam teraz jest maksymalnie chłopięce ;) napisz mi proszę że głupi jestem i mam nie kupować !

Marcinie Ty miales dla mnie looknac jakies fajne turbo tylko ja to nie potrzebuje tyle kucy co Ty :decayed: bo moje to czuje ze jeszcze troche pojezdzi i pojdzie w piz*u :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

to jak Wam zostanie jakas dobra suszara to chetnie ja lykne :P

:)

tak dla przypomnienia Mariano paletki jak cos trzeba dzownic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

opoczno troche daleko by trzeba do Chrisa skrobnac moze bedzie lecial w rodzinne strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...