Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm z tym napinaczem to ciekawa sprawa, bo z tego co wiem AEB nie ma zmiennych faz rozrządu i dlatego napinacz nie ma wtyczki, a od ADR ma. Nie jestem pewny czy to będzie działać. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Właśnie nie chcę utrudniać sobie życia i najlepiej zostawię od siebie ile się tylko da dlatego żadnych me7 i elektronicznych przepustnic bo wtedy to na pewno nie poskładam tego:P Silnik Audi A4 B5 A6 C5 VW Passat B5 1.8 turbo AEB (3296092141) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. co prawda anglik, ale wygląda że silnik taka samo ułożony. do tego z Pabianic i można odpalić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna roznica to umiejscowienie kompa w angliku i co za tym idzie dlugosc wiazki. Jezdzi kilka aut na forum na wiazkach z anglika i nie ma problemu ;)

Tak swoja droga to adr do 97 albo 98 roku nie ma zmiennych faz :) tzn tak slyszalem od Seba_LDZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam te silniki na allegro i niektóre aeb mają napinacz z wtyczką, a niektóre bez. SILNIK AEB 1.8 TURBO VW PASSAT B5 98TYS. AUDI A4 (3341420151) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , SILNIK AUDI A4 AEB 1,8 TURBO 150KM GWARANCJA (3288481231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Słyszałem, że ten AEB z metalowym kolektorem jest lepszy i bardziej pasuje do adr'a i właśnie on ma napinacz bez wtyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna roznica to umiejscowienie kompa w angliku i co za tym idzie dlugosc wiazki. Jezdzi kilka aut na forum na wiazkach z anglika i nie ma problemu ;)

Tak swoja droga to adr do 97 albo 98 roku nie ma zmiennych faz :) tzn tak slyszalem od Seba_LDZ

hehe potwierdzam ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh wszystko kwestia $$ ;/

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ----------

no i skad wyrwac pewny silnik z dobrymi pompkami i cała reszta zeby zaraz znowu nie robic uszczelki pod glowica :/

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ----------

aaa no i tanio na fakture :P taki szkopul :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia rodzinne B5 czarny avant moze byc juz twoj wlasciel dobrze znany :decayed: spokojny,kulturalny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojny, kulturalny, przystojny, abstynent ;)

tych dwoch ostanich slow wlasnie mi brakowalo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swapa mozesz zrobic sam :) przeciez w pracy i tak nic nie robisz poza rysowaniem czesci ciala w paincie ;P

wlasnie bede rysowal cos dla przedszkola :naughty::naughty::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swapa mozesz zrobic sam :) przeciez w pracy i tak nic nie robisz poza rysowaniem czesci ciala w paincie ;P

wlasnie bede rysowal cos dla przedszkola :naughty::naughty::naughty::kox:

chyba nie chcemy nwiedziec co im narysujesz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...