Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ADR jest nierozwijalny :D nie da rady z tym za wiele zrobic tak slyszalem od Klyska i Marcina :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pomagać to zniechęcacie. Skoro tak to wyjaśnijcie mi w czym kompletny swap jest lepszy od modowania ADR? dlaczego uważacie, że jest taniej?

nikt cie nie zniecheca tylko ostrzega :wink:nie ty pierwszy tak kombinujesz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhyhy ja bym Marcina i Dj sluchal :) przyjedz na spota bedzie Marcin zobaczysz jego b5 1.8 :P

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

z reszta slucham :) <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba odprezac. Nie zmienia to jednak faktu ze to rzezba w gownie. To nie bedzie tylko proste odkrecenie od dawcy i przykrecenie do twojego. Czeka cie sporo przerobek i budzet wzrosnie do poziomu kupna calego 1.8t. Dodatkowo mozesz sie przejechac na opinii ze twoj silnik jest zdrowy. A widzialem wszystkie zdjecia 1.8t w internecie wiec cos tam wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to to juz jest mniejszy pikus :D:decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

wpadnij na spota w niedziele pogadamy sie cos wymysli poogladasz pomacasz wiesz normalnie jak to miedzy facetami nie Marcin ?? Klysiu ?? :) :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to to juz jest mniejszy pikus :D:decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

wpadnij na spota w niedziele pogadamy sie cos wymysli poogladasz pomacasz wiesz normalnie jak to miedzy facetami nie Marcin ?? Klysiu ?? :) :*

pewnie pomocac mozesz zawsze i podotykac my sie zawsze dotykamy :decayed:

a magic boy jest tutaj :arrow2:http://a4-klub.pl/members/deejay_kill-2470/ :decayed: co prawda to zwykly gej ale jest mily i wie co robi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka menda, pijak i cyklista deejay_kill. Wydaje mi sie ze jest tez cyganem i ukradnie ci dywaniki. Ale jak trafisz na trzezwego to ci zrobi swapa. Teraz to on kazda robote wezmie bo na wakacjach z kasy sie wytrzepal :D odnosnie spotow to tak jak kolegi mowia - macamy sie wzajemnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka menda, pijak i cyklista deejay_kill. Wydaje mi sie ze jest tez cyganem i ukradnie ci dywaniki. Ale jak trafisz na trzezwego to ci zrobi swapa. Teraz to on kazda robote wezmie bo na wakacjach z kasy sie wytrzepal :D odnosnie spotow to tak jak kolegi mowia - macamy sie wzajemnie ;)

jest cyganem wąsatym widziałem rodowód :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**le co tu sie dzieje dzisiaj, no jak trzeba troche pomodzic to i ja sie dolacze :decayed::grin:

:decayed:

:decayed:najwyzsza pora na mody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się przyłączę z modzeniem :decayed:

:facepalm: sprzęgło + dwumas + robota - 2... z przodu :facepalm: :facepalm: :facepalm: no i myślę o zawiasie :facepalm: :facepalm: :facepalm:

ale zawias ori czy idziesz w dol :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba troszke bym opuścił - tak ciupeczkę :decayed: ale to odległe , pierwszy temat to sprzęgło :facepalm:

mowie ci ze jak bedziesz zmienial na biale B7 albo B8 ja zaklepuje "Mysze" juz dzisiaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...