Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

jakim trzeba byc c**jem w zyciu zeby przerysowac komus auto i odjechac... zostawilem auto pod lidlem na pol godziny i wracam a drzwi po prawej stronie pieknie przerysowane i urwana listwa :/ no zesz k**wa !:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim trzeba byc c**jem w zyciu zeby przerysowac komus auto i odjechac... zostawilem auto pod lidlem na pol godziny i wracam a drzwi po prawej stronie pieknie przerysowane i urwana listwa :/ no zesz k**wa !:kwasny:

mam dobrego lakiernika 6 tys element :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę generalizował, ale z autopsji wiem, że to musiała być baba.

jakim trzeba byc c**jem w zyciu zeby przerysowac komus auto i odjechac... zostawilem auto pod lidlem na pol godziny i wracam a drzwi po prawej stronie pieknie przerysowane i urwana listwa :/ no zesz k**wa !:kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim trzeba byc c**jem w zyciu zeby przerysowac komus auto i odjechac... zostawilem auto pod lidlem na pol godziny i wracam a drzwi po prawej stronie pieknie przerysowane i urwana listwa :/ no zesz k**wa !:kwasny:

popros o material z monitoringu :) podaj godzine i popros o nr rejestracyjne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Looo jak to nie mamy nagrania ? Niesprawby monitoring to ide do gazety z tym :) albo sUkacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ z mojego doświadczenia Łódzkiego wynika, że więcej jest głupich chuuujów niż poojebanych duuup....faceci jeżdżą jak pizzzdy! A przerysowania.... jebnięcie drzwiami w auto przy wysiadaniu (bo wychodzi się jak z obory) to norma w tej zjebanej Łooodzi. Ogólnie kultura jazdy w tym kraju a raczej jej brak jest normą.... wystarczy pojechać do Czech, Austrii czy nawet tych makaroniarzy, którzy nie dbają o auta.... tam takiej wsi, chamstwa i prostactwa na drodze nie doświadczysz. A wszystko przebijają stare osły co kuuurwa ledwo widzą za kierownicy ale Ci trąbi bo nie ruszyłeś na światłach i jest 1.5m przerwy na lewoskręcie gdzie kurrrwa i tam musi przepuścić w chuuuj aut z naprzeciwka i będzie stał cwel praktycznie do momentu, gdzie druga strona dostanie czerwone światło.... dno kuuurwa i 500km mułu! :facepalm: Amen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ z mojego doświadczenia Łódzkiego wynika, że więcej jest głupich chuuujów niż poojebanych duuup....faceci jeżdżą jak pizzzdy! A przerysowania.... jebnięcie drzwiami w auto przy wysiadaniu (bo wychodzi się jak z obory) to norma w tej zjebanej Łooodzi. Ogólnie kultura jazdy w tym kraju a raczej jej brak jest normą.... wystarczy pojechać do Czech, Austrii czy nawet tych makaroniarzy, którzy nie dbają o auta.... tam takiej wsi, chamstwa i prostactwa na drodze nie doświadczysz. A wszystko przebijają stare osły co kuuurwa ledwo widzą za kierownicy ale Ci trąbi bo nie ruszyłeś na światłach i jest 1.5m przerwy na lewoskręcie gdzie kurrrwa i tam musi przepuścić w chuuuj aut z naprzeciwka i będzie stał cwel praktycznie do momentu, gdzie druga strona dostanie czerwone światło.... dno kuuurwa i 500km mułu! :facepalm: Amen!

Makaroniarzy w sensie wloch ? Bo z tego co ja widzialem to auto sluzy do jezdzenia nie do dbania a zderzaki do przepychania aut i jest to nagminne taki zwyczaj chwala ze w polsce tak nie ma choc nie raz prostowalem c**ja co mi w drzwi puknal w auto w ktorym siedzialem takze we wloszech auto kaze jest pobijane dookola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam widziałem, że tam (Włochy) parkują tak: Jest sobie dziura - w ni ch*a nie wejdzie w nią przykładowy VW Caddy. Koleś parkuje równolegle - najpierw dojeżdża do zderzaka auta za nim, pcha - nic. Potem rusza do przodu i wali w zaparkowany skuter. Robi tak kilka razy i jak stwierdzi, że jednak nie ma ch*a i się nie zmieści, to jedzie dalej... A zderzak, jak sama nazwa wskazuje....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makaroniarze to makaroniarze i komentarz jest zbyteczny... a co do używania zderzaków to inna bajka... mi chodzi o pewien poziom kultury na drodze... tak jak się jeździ w tym kraju nie jeździ się nigdzie... chyba z wyjątkiem Rosji tylko tam koleś wychodzi i sprawę pałą lub siekierą wyjaśnia a u nas człowiek się powstrzymuje bo jak tu wy***ać dla dziadzia 70lat który ledwo widzi za tej kierownicy ale k**wa pcha się i jeszcze coś pluje, trąbi bo musi stać i poczekać aż z na przeciwka osoby, które mają pierwszeństwo przejadą... O innych uczestnikach drogi nie wspominam bo motocyklista czy rowerzysta dla 80% NIE istnieje! Wyłazi z ludzi za kółkiem ta cała frustracja bo w życiu nie wyszło, bo w łóżku nie wyszło, bo w biznesie/pracy nie wyszło, bo jedzie c**jowym autem (lub ktoś przed nim lepszym od niego)... i można tak wymieniać bez końca - zdecydowana większość powinna się leczyć na głowę/nerwicę czy inne odchyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh no racja :) ostatnio czytalem jakis artykul i wynikalo z niego ze statystycznie najwiecej wypadkow jest spowodowanych przez kobiete 30-40 lat w aucie firmowym ...

a nie jak pier**la w tw ze malolaty ze motocyklisci ... nawet chyba bielak udostepnial ten artykul zaraz znajde

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

proszę

Morderca jest kim innym niż to opisują media

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, potrzebuję się przejechać sprawnie działającą b6 z multitronikiem. Odebrałem swoją z naprawy i coś jest chyba nie tak, ale jako, że przed naprawą było jeszcze gorzej, potrzebuję porownania. Znalazłby ktoś 10 minut? w razie czego mój nr 535 517 666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim i tym przed i po urlopie a ogólnie to dzisiaj już... piąteczek :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka Kanu :kox:

Koledzy, potrzebuję się przejechać sprawnie działającą b6 z multitronikiem. Odebrałem swoją z naprawy i coś jest chyba nie tak, ale jako, że przed naprawą było jeszcze gorzej, potrzebuję porownania. Znalazłby ktoś 10 minut? w razie czego mój nr 535 517 666

oile sie nie myle nie ma b6 z multitronikiem :) chyba ze u DJ w cabrio moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...