Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ty jestes tak stary ze juz nawet ci sie nie wyswietla ile posiadasz wiosen :grin:

licznik mu sie przekrecil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Kamil fote daj to zobacze może coś się znajdzie.Tomek poważnie? Ja pieprze krotoski cichy:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: ja się dziwie że oni jeszcze funkcjonują i że Ty tam naprawiasz...ja bym drugi raz im auta nie zostawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
Kamil fote daj to zobacze może coś się znajdzie.Tomek poważnie? Ja pieprze krotoski cichy:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: ja się dziwie że oni jeszcze funkcjonują i że Ty tam naprawiasz...ja bym drugi raz im auta nie zostawił

o przeprzaszm mi odwalili fuszerke tylko z tutka do zbiorniczka spryskiwaczy tak zlego slowa nie moge powiedziec no co jedynie do terminow napraw :P o to ich zawsze scigam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie terminy..... a co do fachowości to przypominam ci o pomalowaym słupku u Ciebie i taśmie niezerwanej...ja po ich robocie miałem dokładnie takie same przypadłości które już sam usuwałem bo na tych dziadów nawet patrzeć nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier**le Tomek masz najdrozsze adi w dzielni :D;)

a powaznie ja jebie :) hyh to prawie tyle co moje warte albo i wiecej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
no właśnie terminy..... a co do fachowości to przypominam ci o pomalowaym słupku u Ciebie i taśmie niezerwanej...ja po ich robocie miałem dokładnie takie same przypadłości które już sam usuwałem bo na tych dziadów nawet patrzeć nie chce

za slupek mi oddali kase :P ale spozytkowalem ja innaczej :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam poje***nego kumpla... Chciał sprzedać B8 2008, czarny (oklejony na biało), ledy, dobre wyposażenie, bezwypadek. Wystawił za 40 i za 38 się ugadał - poje***ło go kompletnie, bo rzuca argument "30 mi dawali w salonie, jak chciałem zostawić w rozliczeniu"....:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
mam poje***nego kumpla... Chciał sprzedać B8 2008, czarny (oklejony na biało), ledy, dobre wyposażenie, bezwypadek. Wystawił za 40 i za 38 się ugadał - poje***ło go kompletnie, bo rzuca argument "30 mi dawali w salonie, jak chciałem zostawić w rozliczeniu"....:facepalm:

to ja go od reki biore nawet za 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia...jak sprzedam A6 i pożyczę od dwóch znajomych kasę, to na to b8 mi styknie;p gdybym wiedział, że tylko tyle chce, to bym po prostu spiął pośladki i załatwił kasę,a na drugi dzień bym audi opitolił za 10k więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

zacnie :) jak tak to kasy nikt nie ma ale na a4 w dobrej cenie by sie k**wa wasatym cyganom z d*py nawet wyjelo :D

:grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam poje***nego kumpla... Chciał sprzedać B8 2008, czarny (oklejony na biało), ledy, dobre wyposażenie, bezwypadek. Wystawił za 40 i za 38 się ugadał - poje***ło go kompletnie, bo rzuca argument "30 mi dawali w salonie, jak chciałem zostawić w rozliczeniu"....:facepalm:

a potem się dziwić, "panie ile pan chce 60? taka sama sprzedawana w lipcu poszła za niecałe 40" :)

i potem mamy B7 w cenie 25k i B8 w cenie 38 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...