Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

dol pomierzony i wszystko jest spasowane jak byc powinno. byla owalizacja panewek walka posredniego ale zostaly wymienione. natrysk na denka sprawdzony, pompa oleju nowa, wszystko czyste. w zwiazku z tym ze z dolu zostalo wyeliminowane wszystko to pozostaje glowica. i tu jest problem bo glowica byla robiona w calosci w czerwcu zeszlego roku... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dol pomierzony i wszystko jest spasowane jak byc powinno. byla owalizacja panewek walka posredniego ale zostaly wymienione. natrysk na denka sprawdzony, pompa oleju nowa, wszystko czyste. w zwiazku z tym ze z dolu zostalo wyeliminowane wszystko to pozostaje glowica. i tu jest problem bo glowica byla robiona w calosci w czerwcu zeszlego roku... :/

znam dobre okreslenie na tego typu problem :decayed:

paździerz bądz też ulep :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam dobre okreslenie na tego typu problem :decayed:

paździerz bądz też ulep :decayed:

ja uzywam okreslenia parch :decayed: wydaje mi sie ze rowniez pasuje... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak to wyślą, to na 99% przyjdzie przełamana, dlatego po podsufitki się jeździ w Polskę;p Aha - pamiętam o Tobie, tylko sam wiesz, jak jest z tym, czego akurat nie mam - czasem;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany moge zalatwic aku z wyprzedazy z roku 2012 2011. Nowe aku niektore doladowane byly. Przykladowo ja jutro biore bosch s4 74ah za 161zl brutto gdzie taki aku ponad 300zl kosztuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarzuć ceną takiego np 55ah ;) rozumiem ze wszystkie sa boscha? Podsufitke zrobilem sam koszt takiej imprezy to 81zl i 2h roboty - efekt bardziej niz wystarczajacy. DJ - zrobilem sobie sam tego fisa i dziala. Szkoda ze sie nie odezwales bo mialem robic ten rozrzad w 1.4 i musialem odmowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 4paka zalatwiam aku :D gwarancji nie daja bo to jest wyprzedaz wycofanie ze sprzedazy ze wzgledu na wiek taki wymog :) Ale kierownik zapewnia mnie ze 3-4 lata spokojnie sie pojezdzi :) A z paragonem nie bedzie problemu:) 54ah moge ci zalatwic za bodajze 117zl bo niedawno pytalem :) Z tym ze to w poniedzialek trzeba zalatwic bo nie wiem czy beda bo schodza jak swieze buleczki. Ja swoj S4 74 zalozylem i jest git. Aku przed sprzedaza sa sprawdzane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jakis spot jest ja siedze u rodzicow na wsi i probuje wyczytac co sie dzieje bo zapalila mi sie kontrolka od ladowania aku :kwasny: obsatwiam cos z alternatorem :facepalm: a u ciebie jak tam co tam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam tapiecerke do prania ale mi sie nie chce :decayed: bo nie mam gdzie zostawić do wyschniecia.....i się obijam po chacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam tapiecerke do prania ale mi sie nie chce :decayed: bo nie mam gdzie zostawić do wyschniecia.....i się obijam po chacie

a to jakiego w koncu bolida zakupilas :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam tapiecerke do prania ale mi sie nie chce :decayed: bo nie mam gdzie zostawić do wyschniecia.....i się obijam po chacie

a to jakiego w koncu bolida zakupilas :naughty:

ja nie zakupiłam, father zakupił a ja ujeżdżam no i nie jest to Audiola, Honda Civic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...