Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, w swojej profesji mam pare przepisow ktore mnie do tego uprawniaja :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Wieksze turbo i pompki? ;)

wałek rozrządu wytarty praktycznie na okrągło i jedna ze szklanek dziurka na wylot :facepalm:

Przez chwilkę myślałem nad tym co piszesz ale nie ogarnę $$$$ za żadne skarby :kwasny: a jak by to robić to bez Q by się nie obeszło :wink: więc dodatkowo $$$$ :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieksze turbo i pompki? ;)

wałek rozrządu wytarty praktycznie na okrągło i jedna ze szklanek dziurka na wylot :facepalm:

Przez chwilkę myślałem nad tym co piszesz ale nie ogarnę $$$$ za żadne skarby :kwasny: a jak by to robić to bez Q by się nie obeszło :wink: więc dodatkowo $$$$ :facepalm:

Marianek ogarnąłeś już części ? bo mam własnie do oddania cały komplet. kupiłem w wyniku błędnej diagnozy do siebie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieksze turbo i pompki? ;)

wałek rozrządu wytarty praktycznie na okrągło i jedna ze szklanek dziurka na wylot :facepalm:

Przez chwilkę myślałem nad tym co piszesz ale nie ogarnę $$$$ za żadne skarby :kwasny: a jak by to robić to bez Q by się nie obeszło :wink: więc dodatkowo $$$$ :facepalm:

Marianek ogarnąłeś już części ? bo mam własnie do oddania cały komplet. kupiłem w wyniku błędnej diagnozy do siebie :facepalm:

Praktycznie tak :kwasny: czekam jeszcze na 6 szklanek bo bez sensu wymienić dwie sztuki ( koszta też żadne w porównaniu do całej roboty) - jutro do południa składanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało fajnie, ale z drugiej strony - przejechało to swoje kilometry, więc i tak dobrze, że nic poważnijeszego się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie niefajnie ale nie lam sie! U mnie nielepiej - caly dol silnika rozwalony wiec bedzie stroker na dwa litry :D

weź tu się nie łam jak to w sumie nie tylko wałek, jak wszystko rozebrane to sam rozrząd też poleciał do wymiany ( za 10kkm wychodził ) i jeszcze zaczęła w sumie gwizdać mi troszkę "suszarka" :facepalm: (niby diagnoza że prawdopodobnie rozszczelniona ale to się zobaczy) Summa summarum w sumie to ..ujowa kumulacja, do tego przed świętami :facepalm:

Jak żyć Panie Premierze, się pytam jak żyć :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało fajnie, ale z drugiej strony - przejechało to swoje kilometry, więc i tak dobrze, że nic poważnijeszego się nie stało.

no panie aż sobie zdjęcie w bukowinie zrobiłem żeby pokazywać że b6 na pompkach też potrafi przekroczyć 4.. bo większość twierdzi że 350 to maks i nowy silnik , także szacun :hi:

A z ciekawości Marianek jaki program masz u siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało fajnie, ale z drugiej strony - przejechało to swoje kilometry, więc i tak dobrze, że nic poważnijeszego się nie stało.

Od Ciebie dojechałem jeszcze pod Łowicz i na wyższych obrotach zaczęła chodzić mysza - jak Ursus normalnie :facepalm: dojechałem z sercem na ramieniu do Zgierza :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało fajnie, ale z drugiej strony - przejechało to swoje kilometry, więc i tak dobrze, że nic poważnijeszego się nie stało.

no panie aż sobie zdjęcie w bukowinie zrobiłem żeby pokazywać że b6 na pompkach też potrafi przekroczyć 4.. bo większość twierdzi że 350 to maks i nowy silnik , także szacun :hi:

A z ciekawości Marianek jaki program masz u siebie ?

jeśli pytasz kto robił to nie powiem bo to znajomy stanley-a z pod Płocka a wynik to 176KM i 374Nm (zrobione przy 200.000) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało fajnie, ale z drugiej strony - przejechało to swoje kilometry, więc i tak dobrze, że nic poważnijeszego się nie stało.

no panie aż sobie zdjęcie w bukowinie zrobiłem żeby pokazywać że b6 na pompkach też potrafi przekroczyć 4.. bo większość twierdzi że 350 to maks i nowy silnik , także szacun :hi:

A z ciekawości Marianek jaki program masz u siebie ?

jeśli pytasz kto robił to nie powiem bo to znajomy stanley-a z pod Płocka a wynik to 176KM i 374Nm (zrobione przy 200.000) :wink:

a co powiedziało papa od czasu zrobienia programu ? bo ja właśnie zrobiłem u siebie tak asekuracyjnie 165 KM i 360 Nm i sie zastanawiam co będzie klękało teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeglo :P

:decayed: Poleciało fakt, ale po kolejnych 200.000 :tongue4: robiłem niedawno przy 400.000 bo się troszku uślizgiwało :grin:

jakby moje tyle wytrzymało to byłbym mega happy :D czyli mówisz że zrobić korekte na więcej ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie podczas programu delikatnie czasem się ślizgnęło :wink: ale nie było to nagminne a ostatnio zaczęło mnie to denerwować :grin:

---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

Sprzeglo :P

:decayed: Poleciało fakt, ale po kolejnych 200.000 :tongue4: robiłem niedawno przy 400.000 bo się troszku uślizgiwało :grin:

jakby moje tyle wytrzymało to byłbym mega happy :Dczyli mówisz że zrobić korekte na więcej ? :decayed:

wszystko zależy w jakiej kondycji są Twoje podzespoły :wink: nie pamiętam ile wytrzymuje max seryjne sprzęgło :eusathink:ale nie będzie to chyba Dużo więcej niż masz :wink: a ten Twój wynik chyba nie jest zły swoją drogą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie podczas programu delikatnie czasem się ślizgnęło :wink: ale nie było to nagminne a ostatnio zaczęło mnie to denerwować :grin:

---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

Sprzeglo :P

:decayed: Poleciało fakt, ale po kolejnych 200.000 :tongue4: robiłem niedawno przy 400.000 bo się troszku uślizgiwało :grin:

jakby moje tyle wytrzymało to byłbym mega happy :Dczyli mówisz że zrobić korekte na więcej ? :decayed:

wszystko zależy w jakiej kondycji są Twoje podzespoły :wink: nie pamiętam ile wytrzymuje max seryjne sprzęgło :eusathink:ale nie będzie to chyba Dużo więcej niż masz :wink: a ten Twój wynik chyba nie jest zły swoją drogą :decayed:

w serii wydmuchał 141.5 KM a także jednostka zdrowa,a program bardzo asekuracyjny. rozrząd wymieniony , tylko zaczęła klękać pompa wspomagania. I nie wiem czy to zbieg okoliczności że poprostu teraz czy mogło się coś zadziać po programie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...