Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

kufajka wyszła "kosa" :naughty:

widzialem twoje palto :decayed: ja mam bluzeczke z takim logiem jedyni w Łodzi :decayed: :decayed: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jak tam ? flaszki w skrzynki spakowane? Dziś spotkałam kierowniczkę w granatowym B6 z ramkami klubowymi ale jak jej pomachałam to zaczęła nerwowo sprawdzać czy ma światła zapalone :D Ja swoje zainstaluje w weekend...chyba...Proszę fotoski porobić i wstawić jak wrócicie :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jak tam ? flaszki w skrzynki spakowane? Dziś spotkałam kierowniczkę w granatowym B6 z ramkami klubowymi ale jak jej pomachałam to zaczęła nerwowo sprawdzać czy ma światła zapalone :D Ja swoje zainstaluje w weekend...chyba...Proszę fotoski porobić i wstawić jak wrócicie :evil:

wszystko dopieta na ostani guzik :naughty: tylko jrszcze autko z wieczora trzeba doprowdzic do porzadku :naughty: fotki napewno opublikujemy :naughty: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie cyfrówek i photoshopa nie masz co się martwić, nawet jak coś ci pęknie to da się potem ten fakt ukryć :cool1: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj uwierz mi Madzia ze w tym przypadku photoshop nic nie pomoze :polew:

to ty Klysiu w photoshopie dawno nie działałeś heheh[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 14:24_________________________________________________Dobra, starczy tego lania wody, do zoba! :hi: życzę udanej zabawy i nie wsiadania do fury po spożyciu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siemanko

Jak tam sprawy wyjazdu - o której lecicie :naughty:

no startujemy z tej stacji sosonovec przy rondzie w strykowie o 6.30 :decayed:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 20:48_________________________________________________jaki masz ponetny avatar :decayed:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 20:48_________________________________________________

no to chopaki nie zrobcie wstydu :gwizdanie: Bart... wolniej a dluzej :polew: :polew: :polew:

bede o niego dbal zeby nie spal byle gdzie :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerokosci tam Pany i ladnie lodz zaprezentujcie :) moze jakas kamera bedzie ?? jakis film sie zmontuje ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku....wa umylem :audi: i zaczelo padac zero efektu dobrze ze srodek jest wychuchany i wydmuchany :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 20:50_________________________________________________

szerokosci tam Pany i ladnie lodz zaprezentujcie :) moze jakas kamera bedzie ?? jakis film sie zmontuje ?? :)

beda foty beda filmy nic nie boj :wink4:zmiontujemy film z najbardziej kompromitujacych momentow :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...