Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D


Kasjan

Rekomendowane odpowiedzi

No spryski już zamieniłem. Co do felg to jestem w trakcie poszukiwania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mody 2011/2012 :kox::kox::kox: super wyglada :naughty: ja jeszcze walnalbym ramke grila w czarny mat. Piekne autko :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili.

Udało mi się ogarnąc podświetlenie klimatronika i guzików.

Zamontowałem podświetlenie nóg kierowcy i pasażera na czerwono po otwarciu drzwi

No i wpadło też radyjko CB tti :) jutro fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mody w dobrą stronę :D jak wrażenia z jazdy na koni? nie za twardo?:D długo już jeździsz na tym amorku? Nie leci zawiecha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej fajny samochodzik ci wyszedł.Będziesz zakładał większe koła?

Zgadza się :D mam już na oku aukcje fele od porsche (replika) http://allegro.pl/audi-vw-vag-17-5x112-porsche-cup-cult-style-i2207848727.html no i je licytuje, mam nadzieję że wygram.

Co do zawiechy to tak... jest za***iście twardo i nie jest aż tak nisko. Mam je włożone już od 6miesięcy i nic jeszcze się nie posypało ( odpukać :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody idą w bardzo fajną stronę jeśli udało by ci się te fele kupić to pomalować może na jakiś ciemny kolor i audi powinna się przekozak prezentować.Mam pytanko jaka barwa xenonów u ciebie siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6000k ale przymierzam się do zamianki na 4300k bo obecnie jest troche za niebiesko a nie ma sensu zwracać na siebie uwagi u Państwa Władzy :)

No mam nadzieję że uda mi się wyrwać te fele w rozsądnej kasie, no jak już je będę miał to pomyślę co z nimi działać. Narazie to polerka mi po głowie chodzi ewentualnie malowanie na jakiś grafit czy cuś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafit bardzo ciekawa opcja :banan: .Co do xenonów chyba nie mają się za co przyczepić w końcu spryskiwacze są jeśli to lampy valeo to i homologacja na kloszu jest.Przy 6000k pięknie wygląda soczewka taka biała delikatnie w błękit wpadająca sam się zastanawiam teraz czy 6000 czy 4300 brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze łeb wsadzi za szybe i zobaczy ręczna regulacje poziomu świateł:hi:i po dowodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj.Podlaskim wmiare bez przypału do 6000k, bo 8000k szybko wyłapują.W mercedesie 2 lata pomykałem na nie orginalnym zenonie i nie było przypału.

Teraz w orginalnym zmieniłem na 6000k i tak zostanie choć w deszczu jest spoooro gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze łeb wsadzi za szybe i zobaczy ręczna regulacje poziomu świateł:hi:i po dowodzie

Zgadza się, ale teraz po zmianie konsoli regulacja została schowana w niewidoczne miejsce. :)

No na chwilę obecną to czekam na samopoziom (imitacje) od Gwertego, szukam sprysków w dobrej cenie bo to co jest to tylko zaślepki narazie. No i myślę że mogę czuć się bezpiecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej fajny samochodzik ci wyszedł.Będziesz zakładał większe koła?

Zgadza się :D mam już na oku aukcje fele od porsche (replika) http://allegro.pl/audi-vw-vag-17-5x112-porsche-cup-cult-style-i2207848727.html no i je licytuje, mam nadzieję że wygram.

Co do zawiechy to tak... jest za***iście twardo i nie jest aż tak nisko. Mam je włożone już od 6miesięcy i nic jeszcze się nie posypało ( odpukać :decayed:)

aha, u siebie tez wsadziłem jakis czas temu, przod juz sie sypie, zmienie i zobaczymy jak z zywotnoscia, w bagażnik można sporo naładować, nie siada jak na seri ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie się prezentuje auto :thumbup1::thumbup1: u mnie też lada dzień wyląduje zderzak esowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem ją na żywo i muszę przyznać że chłopak się stara :decayed:Jeszcze parę drobiazgów i na prawdę samochód jak z bajki będzie :oklasky: kupuj większe koło, szyby ciemne z przodu, może dach na czarno i będzie kosa:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...