Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła LED od Audi S6


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Super opis! W takim razie wiem juz co zamawiać :)

Dzienx malik

ORI światła DRL są strasznie żółte i słabo komponują się z diodami więc jutro montuje coś takiego i zapodam fotki efektu wymiany żarówek DRL na diody tego typu:

453245197ba7.jpg

Efekt na pewno będzie ciekawy :good:

A tu efekt diód w nocy - dają po oczach :kox:

jo042kp3.jpg

w3888.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super opis! W takim razie wiem juz co zamawiać :)

Dzienx malik

ORI światła DRL są strasznie żółte i słabo komponują się z diodami więc jutro montuje coś takiego i zapodam fotki efektu wymiany żarówek DRL na diody tego typu:

453245197ba7.jpg

Efekt na pewno będzie ciekawy :good:

A tu efekt diód w nocy - dają po oczach :kox:

jo042kp3.jpg

w3888.png

a myslałem juz ze lepiej B7 nie może wygladac a tu takie diody teraz tez mi sie wydaje ze ta B7 to juz szczyt szczytow i wiecej nie mozna nic poprawic a pewnie sie zaraz jeszcze diody na klapie pojawia i zupełnie bedzie szczena opadała :kox: :kox: :kox: gratulacje za udane ulepszanie doskonałosci :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - tez walcze z tylnymi ledami, ale cos czasu brak na dluzsze rezania. poki co mam jedna lampe i jeszcze 3 przede mna :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu mały "wabik" tego co nadejdzie... :kox:

i to właśnie mnie interesuje :). Jak rozbieracie światła w mikrofali lub piekarniku :mysli: Gdzie kupiłeś te wkłady diodowe do tylnych lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to moje ledy, trochę słaba jakość ale widać to co trzeba :kox:

img006xi0.jpg

Efekt ciekawy :good: może u siebie się skuszę na coś takiego :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzebuje takie swiatelka zamontować w b5 2001 r mozna cos takiego kupic na allegro

tu masz to czego szukasz http://www.allegro.pl/item586068983_2x_lampy_ledowe_paski_6_led_pozycyjne_dzienne_ledy.html :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzebuje takie swiatelka zamontować w b5 2001 r mozna cos takiego kupic na allegro

tu masz to czego szukasz http://www.allegro.pl/item586068983_2x_lampy_ledowe_paski_6_led_pozycyjne_dzienne_ledy.html :hi:

jak dla mnie to lekka lipa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzebuje takie swiatelka zamontować w b5 2001 r mozna cos takiego kupic na allegro

tu masz to czego szukasz http://www.allegro.pl/item586068983_2x_lampy_ledowe_paski_6_led_pozycyjne_dzienne_ledy.html :hi:

Jak chcesz coś takiego zamontować to najlepiej wyrezaj sobie sam. Te z allegro to porażka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum. Ktoś już to sam rezał i wyszło lepiej niż te z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gienio

chyba spalilem :) bo nie daje życia lampa

podpiolem prosto pod zasilacz tak,

1+

2 -

3 sterowanie wiec +

i nic

dsc06984nexca3.jpg

stabilizator sie zrobi

mam tez inne diody o wiekszej wydajnosci ktore moglbym zamienic gdyby te siadly ale jak bby to lampe rozkrecic

jak jest ona zgrzewana

a ja mam pytanie, montował ktoś te diody w B5 ?? bo ja już zamontowałem i mam taką ori przetwornice co rozdziela prąd na te diody, ale jak podłączam do prostownika 12v lub pod Aku to jest OK, ale jak podłącze pod halogienki to coś sie dupcy , bo diody zaczynają mrugać i ogólnie coś jest nie teges. Czy w B5 musze instalować tą przetwornice?? bo może wystarczą te stabilizatory na 12V od Tomiego co do znaczków dorzuca??

i czy te cyfry z fotki dobrze są opisane przez Sida czy źle?? bo te ori kable mają wtyczki , ale zamówiłem już w ASO nowe wtyczki i chyba bede podłączał to przez stabilzatory Tomiego pod halogeny. niech ktoś coś doradzi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to sa ori S6 ledy to 2 to napewno nie jest minus

ja mam te ledy podlaczone pod kable od przeciw mgielnych bez ori przetwornic i zeby to swiecilo to trza bylo plusy polaczyc razem,tylko niewiem czy 1 z 2 czy 2 z 3.[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 20:58_________________________________________________a tak to wyglada w B5

51e19d684c04cd62med.jpg

8b12fb225cc0e767med.jpg

38508f7a4fd250a1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...