Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła LED od Audi S6


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam że już też o tym myślałem ale w zwykłym zderzaku po prostu za dużo rezania, malowania, klejenia... mkris jak coś wyrezasz, to z chęcią wpadnę do Rydułtów zobaczyć Twoje dzieło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że już też o tym myślałem ale w zwykłym zderzaku po prostu za dużo rezania, malowania, klejenia... mkris jak coś wyrezasz, to z chęcią wpadnę do Rydułtów zobaczyć Twoje dzieło ;)

jak piszesz za duzo "roboty" a do tego nie widzialem jeszcze gotowego dziela z moim zderzakiem wiec sie powstrzymam narazie.

Moze wpierw zajme sie tylem :evil:

Ale jak cos sie zmieni to dam znac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown:

Ja już 2 zderzaki ciąłem pod te ledy i chętnie potnę kolejne 4y :):

wszystko to kwestia samozaparcia.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown:

Ja już 2 zderzaki ciąłem pod te ledy i chętnie potnę kolejne 4y :):

wszystko to kwestia samozaparcia.... :wink4:

masz moze jakies foty z gotowym projektem?

SoMeS mam do Ciebie 200km :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz moze jakies foty z gotowym projektem?

SoMeS mam do Ciebie 200km :gwizdanie:

Wcisnąłem te ledy przy zwykłym zderzaku i wysokim na 20cm FMIC w B5... udało mi się to ze zderzakiem z S4 i klaksonem dodatkowo... Nie widzę w tym nic trudnego :wink4:

Czeka mnie montaż z FMIC w B6 S-line... ale powinno być równie bezproblemowo...

Poza tym masz może do mnie 200km... +1000 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS ja nie wątpię w Twoje zdolności rezacza ;) ale ze zwykłym zderzakiem od B7 (nie S-line) będziesz miał trudny orzech do zgryzenia. Ja myślalem o ledach z S6 (zamienniki z Philipsa można już kupić za 650zł) i jak na razie zrezygnowałem, bo niedość że ciężko będzie je tam zamontować, to jeszcze nie będzie to takie efektowne jak w zderzaku z S-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wybor ma rowniez firma Dectane - dlugosc 23cm. i wysokosc 3,5cm. prawie dokladny wymiar otworu w zderzaku z halogenami,lecz jak narazie nie sa dostepne.

H4mm3R jak myslisz montujac takie ledy w dolni otwor zderzaka z halogenami bedzie sie ..... prezentowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wybor ma rowniez firma Dectane - dlugosc 23cm. i wysokosc 3,5cm. prawie dokladny wymiar otworu w zderzaku z halogenami,lecz jak narazie nie sa dostepne.

H4mm3R jak myslisz montujac takie ledy w dolni otwor zderzaka z halogenami bedzie sie ..... prezentowac?

Ja jak już bym coś takiego montował, to na wzór S6 i halogeny bym wywalił... Myślałem też żeby wyciąć halogeny, wstawić ledy z S6 i dopasować kratki z S6 tak żeby to na ori wyglądało, a nie wiejski tuning.

Jakbyś się zdecydował, to do Rydułtów mam 25km, to możemy coś razem pomyśleć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R nie wiem czy sie zdecyduje bo komplet czyli LED+modul+kratki koszt 300€

a najwiekszym orzechem jak dla mnie to jest to zaznaczone na czerwono.

'>http://img.org.pl/obrazek/c9B1d0AkSi7.html"]c9B1d0AkSi7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R nie wiem czy sie zdecyduje bo komplet czyli LED+modul+kratki koszt 300€

a najwiekszym orzechem jak dla mnie to jest to zaznaczone na czerwono.

'>http://img.org.pl/obrazek/c9B1d0AkSi7.html"]c9B1d0AkSi7.jpg

Widziałem zderzak z A6 S-line z ledami i kratkami za 780zł z przesyłką, na pierwszej stronie jest link w którym jest opisane jak zrobić taki prosty moduł sterujący (rozmawiałem z kumplem i by coś takiego mi zlutował).

Właśnie to jest największy problem(foto). Mi nasuwają się dwie opcje:

1. ucinasz, a dobry lakiernik to poklei na równo i pomaluje.

2. kupujesz odpowiednie kratki i je przyklejasz na stałe w to miejsce że zaślepiasz ten otwór i ewentualnie robisz małą poprawkę lakierniczą. tylko teraz kwestia które kratki będą pasować.

Więc trochę roboty z tym jest ale efekt końcowy na pewno byłby :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie proszę prześledzić wątek od początku.

Ja zrobiłem tego moda w następujący sposób kupując:

1. ORI kratki od Audi S6.

2. ORI zderzak od S-Line/S4 B7

3. LEDy

4. Moduł sterujący.

Można zrobić ten mod w zderzaku Non-s-line ale to większa rzeźba bo trzeba wyciąć ORI "wstawki" .itp

Opisany mod na pewno jest tańszy od tego, który ja zastosowałem ale chciałem mieć stary zderzak w seryjnym stanie.

Te kratki z linka są odpowiednie.

Można też zastosować "siatkę tuningową" a'la RS4 (struktura plaster miodu).

Powodzenia przy tym MEGA MODZIE życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie proszę prześledzić wątek od początku.

Ja zrobiłem tego moda w następujący sposób kupując:

1. ORI kratki od Audi S6.

2. ORI zderzak od S-Line/S4 B7

3. LEDy

4. Moduł sterujący.

Można zrobić ten mod w zderzaku Non-s-line ale to większa rzeźba bo trzeba wyciąć ORI "wstawki" .itp

Opisany mod na pewno jest tańszy od tego, który ja zastosowałem ale chciałem mieć stary zderzak w seryjnym stanie.

Te kratki z linka są odpowiednie.

Można też zastosować "siatkę tuningową" a'la RS4 (struktura plaster miodu).

Powodzenia przy tym MEGA MODZIE życzę :)

dobrze że w b5 nie ma takich problemów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie proszę prześledzić wątek od początku.

Ja zrobiłem tego moda w następujący sposób kupując:

1. ORI kratki od Audi S6.

2. ORI zderzak od S-Line/S4 B7

3. LEDy

4. Moduł sterujący.

Można zrobić ten mod w zderzaku Non-s-line ale to większa rzeźba bo trzeba wyciąć ORI "wstawki" .itp

Opisany mod na pewno jest tańszy od tego, który ja zastosowałem ale chciałem mieć stary zderzak w seryjnym stanie.

Te kratki z linka są odpowiednie.

Można też zastosować "siatkę tuningową" a'la RS4 (struktura plaster miodu).

Powodzenia przy tym MEGA MODZIE życzę :)

dobrze że w b5 nie ma takich problemów :decayed:

To nie są problemy. To są wyzwania, a problemy pojawiają się przy próbie ich realizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są problemy. To są wyzwania, a problemy pojawiają się przy próbie ich realizacji :)

takimi słowami zdobywa się uznanie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że trzeba będzie je trochę poprzycinać, ale głownie mi chodzi żeby te kratki przykryły dziurę, która zostanie po tym jak się wytnie ten element zderzaka, który zaznaczyłeś na foto. Najlepiej mieć coś takiego w ręce i przypasować.

Ba$ior wielkie dzięki, już na pierwszej stronie jest ładne fotostory :wink4: ale ja tutaj próbuję wymodzić coś takiego w seryjnym zderzaku non-s-line i póki co, to ogarniam temat :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem żarówek typu ba15s (p21w) - zamienników "żółtków" - jako światła DRL to można je zakupić u Wojtas530:

http://www.allegro.pl/item969950943_zarowka_ba15s_13hyper_led_biala_najnowszy_model.html

ba$ior, masz jakieś wiarygodne info ile taka żarówka z tymi ledami wytrzyma w DRL'ach w B7 ?

Czy chociaż z 6 m-cy będzie świecić ? No i najważniejsze czy długo i czy w ogóle będą działać bez rezystorów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem żarówek typu ba15s (p21w) - zamienników "żółtków" - jako światła DRL to można je zakupić u Wojtas530:

http://www.allegro.pl/item969950943_zarowka_ba15s_13hyper_led_biala_najnowszy_model.html

ba$ior, masz jakieś wiarygodne info ile taka żarówka z tymi ledami wytrzyma w DRL'ach w B7 ?

Czy chociaż z 6 m-cy będzie świecić ? No i najważniejsze czy długo i czy w ogóle będą działać bez rezystorów ?

Witam,

Ja mam żarówki tego tupu:

http://www.allegro.pl/item955988750_zarowka_led_ba15s_24smd_high_power_hit.html

Jezdze juz na nich ponad rok i nic sie nie dzieje ale mam zainstalowane rezystorki i stabilizatory napiecia. Bez tego diody peda sie wypalac po jakis 2-3 tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...