Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat Po tjuninku... Ferrari edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale wściekłą d*pę ma ta Vectra :P

Opublikowano

Ten z Vectry ma jakieś zapędy do Bi Em Dablju wystarczy spojrzeć na rejestrację :D

A tą krowę to na pole wystawić to może jakiś byczek się trafi :kox:

Opublikowano

Dzisiaj pod Tesco w N.S. ale blachy SO :gwizdanie:

rkakp0.jpg

No i wiemy skąd milka krowę wzięła do reklam.... :)

Opublikowano

Dzisiaj pod Tesco w N.S. ale blachy SO :gwizdanie:

rkakp0.jpg

to auto pochodzi z Sosnowca, 1.8 T po jakiś kosmicznych modach ze nawet gazu nie da sie wyregulować, rzekomo 300 ps a jakoś go objechałem ze świateł jak miałem jakiegoś gotowca wrzuconego :decayed: :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

najgorsze ze widzialem go gdzies tu na forum a4 :sick3:

Opublikowano

Pany... dzisiaj ustrzeliłem ten okaz obklejony w całości (kutfa każda szparka, każdy rant!!) w chrom z metra, do tego dziesiątki odblasków i naklejek :sick3: :sick3: :sick3:

Zrównałem się z gościem i to było prawdopodobnie RS4 :wallbash: poszerzone nadkola, zderzaki, polift... masakra :sick3:

76253452.jpg

73178813.jpg

Opublikowano
:facepalm: :facepalm: :facepalm: rs4 :shocked: :shocked: :shocked::wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

Ale jak by sprzedawał ta RS4 za polowe cenę to bym łyknął i uleczył, brzydszego Rs4 nie widziałem. Jak można tak auto oszpecić

Opublikowano

klapa przedliftowa, nie wiadomo co to za ulep

Opublikowano

73178813.jpg

czy ja dobrze widze że lewa lampa jest polift a prawa przedlift :mysli::kox:
Opublikowano

73178813.jpg

czy ja dobrze widze że lewa lampa jest polift a prawa przedlift :mysli::kox:

chyba nie :wink4:

Opublikowano

Pany... dzisiaj ustrzeliłem ten okaz obklejony w całości (kutfa każda szparka, każdy rant!!) w chrom z metra, do tego dziesiątki odblasków i naklejek :sick3: :sick3: :sick3:

Zrównałem się z gościem i to było prawdopodobnie RS4 :wallbash: poszerzone nadkola, zderzaki, polift... masakra :sick3:

76253452.jpg

73178813.jpg

u mnie podobny sedan B5 klekot stoi na osiedlu też z listewkami gościa poniosło :sick3:

Opublikowano

Pany... dzisiaj ustrzeliłem ten okaz obklejony w całości (kutfa każda szparka, każdy rant!!) w chrom z metra, do tego dziesiątki odblasków i naklejek :sick3: :sick3: :sick3:

Zrównałem się z gościem i to było prawdopodobnie RS4 :wallbash: poszerzone nadkola, zderzaki, polift... masakra :sick3:

76253452.jpg

73178813.jpg

Przecież to RSTi ludzie - nie znacie się? Przecież tam pisze :cool1:

Opublikowano

Nie wiem czy to dobry dział, żeby to wrzucić, ale musze sie z wami podzielić tym co dzisiaj zobaczyłem na parkingu przed pływalnią.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Parkuje auto i własnym oczom nie wierze..... na błotniku znaczek Ferrari od razu rispekt +200 punktów.. nie mogłem się powstrzymać przed zrobieniem zdjęć w końcu zobaczyć passata z silnikiem ferrari często się nie zdarza...

beztytuubff.jpg

dsc06059d.jpg

dsc06057f.jpg

dsc06058gv.jpg

dsc06060d.jpg

dsc06061p.jpg

Ma ktoś namiary do TEDEgo albo do operacji tuning?? :decayed:

Co To k**wa ma być ???

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

cholera... a ja myslalem, ze ferrari mają silnik z tyłu :shocked: czasy się zmieniaja

Opublikowano

cholera... a ja myslalem, ze ferrari mają silnik z tyłu :shocked: czasy się zmieniaja

no już kilka lat temu się zmieniły :wink4: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

K....ja P.....co to za H.......

Panie Boze miej litosc !!!

Opublikowano

Dzisiaj pod Tesco w N.S. ale blachy SO :gwizdanie:

rkakp0.jpg

to auto pochodzi z Sosnowca, 1.8 T po jakiś kosmicznych modach ze nawet gazu nie da sie wyregulować, rzekomo 300 ps a jakoś go objechałem ze świateł jak miałem jakiegoś gotowca wrzuconego :decayed: :decayed:

ehh widziane z bliska, na allegro bylo wiele razy. szkoda gadac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.