Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat Po tjuninku... Ferrari edition


Orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pod Tesco w N.S. ale blachy SO :gwizdanie:

rkakp0.jpg

to auto pochodzi z Sosnowca, 1.8 T po jakiś kosmicznych modach ze nawet gazu nie da sie wyregulować, rzekomo 300 ps a jakoś go objechałem ze świateł jak miałem jakiegoś gotowca wrzuconego :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany... dzisiaj ustrzeliłem ten okaz obklejony w całości (kutfa każda szparka, każdy rant!!) w chrom z metra, do tego dziesiątki odblasków i naklejek :sick3: :sick3: :sick3:

Zrównałem się z gościem i to było prawdopodobnie RS4 :wallbash: poszerzone nadkola, zderzaki, polift... masakra :sick3:

76253452.jpg

73178813.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak by sprzedawał ta RS4 za polowe cenę to bym łyknął i uleczył, brzydszego Rs4 nie widziałem. Jak można tak auto oszpecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

73178813.jpg

czy ja dobrze widze że lewa lampa jest polift a prawa przedlift :mysli::kox:

chyba nie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany... dzisiaj ustrzeliłem ten okaz obklejony w całości (kutfa każda szparka, każdy rant!!) w chrom z metra, do tego dziesiątki odblasków i naklejek :sick3: :sick3: :sick3:

Zrównałem się z gościem i to było prawdopodobnie RS4 :wallbash: poszerzone nadkola, zderzaki, polift... masakra :sick3:

76253452.jpg

73178813.jpg

u mnie podobny sedan B5 klekot stoi na osiedlu też z listewkami gościa poniosło :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany... dzisiaj ustrzeliłem ten okaz obklejony w całości (kutfa każda szparka, każdy rant!!) w chrom z metra, do tego dziesiątki odblasków i naklejek :sick3: :sick3: :sick3:

Zrównałem się z gościem i to było prawdopodobnie RS4 :wallbash: poszerzone nadkola, zderzaki, polift... masakra :sick3:

76253452.jpg

73178813.jpg

Przecież to RSTi ludzie - nie znacie się? Przecież tam pisze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry dział, żeby to wrzucić, ale musze sie z wami podzielić tym co dzisiaj zobaczyłem na parkingu przed pływalnią.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Parkuje auto i własnym oczom nie wierze..... na błotniku znaczek Ferrari od razu rispekt +200 punktów.. nie mogłem się powstrzymać przed zrobieniem zdjęć w końcu zobaczyć passata z silnikiem ferrari często się nie zdarza...

beztytuubff.jpg

dsc06059d.jpg

dsc06057f.jpg

dsc06058gv.jpg

dsc06060d.jpg

dsc06061p.jpg

Ma ktoś namiary do TEDEgo albo do operacji tuning?? :decayed:

Co To k**wa ma być ???

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera... a ja myslalem, ze ferrari mają silnik z tyłu :shocked: czasy się zmieniaja

no już kilka lat temu się zmieniły :wink4: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pod Tesco w N.S. ale blachy SO :gwizdanie:

rkakp0.jpg

to auto pochodzi z Sosnowca, 1.8 T po jakiś kosmicznych modach ze nawet gazu nie da sie wyregulować, rzekomo 300 ps a jakoś go objechałem ze świateł jak miałem jakiegoś gotowca wrzuconego :decayed: :decayed:

ehh widziane z bliska, na allegro bylo wiele razy. szkoda gadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...