Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Kichol to czekam na zdjecia ale płomienie KOX :evil:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytaliśmy, ale była nad wyraz dyskretna. Coś w tym musi być i nie wiem czy na Twoim miejscu bym sie cieszył :evil:

WItciu.....nic nie mowialam bo nie wiedzialam :grin:dopiero wczoraj sie dowiedzialam ze to gary jak zajechalam pod Jagiellonski :grin

[b] Luzik. Angela czasem się zagubi a czasem myśli, że się z niej brechtamy, ale zduśmy te bezprzemiotowe dyskusje o oddawaniu w zarodku. Angela nigdzie się nie wybiera. O to akurat możecie jej zapytać :tongue

No narazie nigdzie sie nie wybieram...... :tongue: No ale gdybyscie mnie jednak nie chcieli to widze ze do Radomia moge zajechac :grin: A jakby tak dobrze pogdac z krakowskimi dzikami :tongue: to czasem moge zajechac na spot do Krakowa jak bede w rodzinnych stronach :polew:

Opublikowano

W wawce sa dziki - w krakowie tylko wariaci :polew: zapraszamy serdecznie :grin:

Opublikowano

no jak tylko znow uda mi sie wygrzebac troche czasu to ruszam na poludnie......w odwiedziny do was tez wariaci :polew:

Opublikowano

Angela nie wiem czy powinnaś...ja będę już za granicą...będziesz bez opieki...no chyba, że przekaże opiekę komuś innemu?? :wink:

Opublikowano

KICHOL dawaj te fotki, nie ważne jak wyszły ..... pucuj się tu co i jak .... Witamy w rodzinie avancików :audi:

Opublikowano

no wiec jak juz tam dzik uwaza :grin: dzika wola :grin:

nie mnie o tym decydowac :polew:

ale swoja droga wariaci chyba nie sa tacy zli :polew:

Opublikowano

Nie widziałaś jeszcze :afro:

Strach się bać :polew: :polew:

Opublikowano
ale swoja droga wariaci chyba nie sa tacy zli

obawiam sie ze gorsi niz mozna sie spodziewac :wink: ale przynajmniej gościnni :grin:

Opublikowano

HA no dziadkowie widziałem już swoje :audi: całkiem ładne kolor widoczny w avatar i mam takie za***iste płomienie :grin: :grin: Silnik AJM no i Avant.

Zdjęcia potem bo nie wyszły tak ładnie jakbym chciał.

Pismo do Adamoo: jak tam załatwiłeś coś u Szewczyka????

Dla Pożka i innych....Przasnyska 2B....

Kichol nie załatwiłem bp lookier miał tabakę i nie odbierał fonów..

Opublikowano

Nie widziałaś jeszcze :afro:

Strach się bać :polew: :polew:

Poź, bo juz nie przyjedziesz do KR na 28 korekte :polew:

Opublikowano

widze same pierdu pierdu a do ASO nikt sie nie fatygowal moze?

kto ankiete robil???? :evil:

:foch: wiadomo za co , nie :angry:

Opublikowano

hahahaha - jaka ankieta. zalezy jakie maja być skutki po Twoim powrocie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

K@#$#!!! wiem,że to nie tu miejce na takie zwierzenia, ale jebie jestem wku!!!! Rozpiąłem kompa i kilka wtyczek pod nim, zpiąłęm spowrotem i.... nie odpala. Kreci ale nie pali sku... jeden!!!

Opublikowano

Żółwiu poprawione :wink:

Opublikowano

murzyn teraz to juz zaczynam sie bac :polew:

tak predko to ja was nie odwiedze :polew:

Opublikowano

Nie no, nie dość że ciężki dzień miałem to Ci jeszcze takie numery wycinają :polew: :polew: :polew: RESPECT za ankietę

Opublikowano

Żółwiu poprawione :wink:

no wujku poziek :bicz:

teraz OK :afro:

Opublikowano

Do tej pory padł jeden głos ....

Opublikowano

Przyznac sie kto glosowal na lookiera :polew: Dziewczyny Wam nie szkoda?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.