Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto ma zniżki w ASO i mógłby mi zamówić kilka gratów? Najchętniej na modlińskiej. Będę wdzięczny za PW.

Boberek - 10% na Sąsiedzkiej

i 45% na www.rowerynamaksa.pl

:shocked::kox: :> :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka

Kto do mnie dzwonił w sprawie logów w sobotę? Mialem oddzwonić, ale trochę zabalowałem i posiałem gdzieś numer. Bardzo przepraszam i proszę o kontakt na pw

Opublikowano

pozdrowienia z sopotu ;)

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: jebnalem dzis 810 km

7 kilometrow przed koncem trasy misiaki poczestowali mnie 100zl i 4 pkt grr

Opublikowano

pozdrowienia z sopotu ;)

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: jebnalem dzis 810 km

7 kilometrow przed koncem trasy misiaki poczestowali mnie 100zl i 4 pkt grr

Taki mały prezencik na Święta dostałeś :decayed: . Państwo dużo wydało w tym roku wpłacisz stówkę to im się zwróci z czasem :polew:

Opublikowano

siema dziewuchy :hi:

Opublikowano

o kurw........ :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Lubie taki absurd.. :nabijasie:

"..jak możesz sorzyć jak jesz gdy gotuję Ci zrazy z ośmiornicy..

-Bo wali od nich szczynami Maciusia.. " :nabijasie:

Opublikowano

7 kilometrow przed koncem trasy misiaki poczestowali mnie 100zl i 4 pkt grr

Tylko mi nie mów proszę, że za prędkość :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

7 kilometrow przed koncem trasy misiaki poczestowali mnie 100zl i 4 pkt grr

Tylko mi nie mów proszę, że za prędkość :naughty: :naughty: :naughty:

Nie.. za wolność..

Opublikowano

7 kilometrow przed koncem trasy misiaki poczestowali mnie 100zl i 4 pkt grr

Tylko mi nie mów proszę, że za prędkość :naughty: :naughty: :naughty:

kuźwa logowalem sie w domu ze dojechalem caly i zdrowy

cb wyciszone, escort jak zapiszczal to nie wiedzialem co sie dzieje

94 na 50 :decayed:

Opublikowano

pozdrowienia z sopotu ;)

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: jebnalem dzis 810 km

7 kilometrow przed koncem trasy misiaki poczestowali mnie 100zl i 4 pkt grr

bo cb się używa, a nie dla szpanu wozi :decayed:

Opublikowano

cb wyciszone, escort jak zapiszczal to nie wiedzialem co sie dzieje

94 na 50 :decayed:

Niestety jeżeli nie miałeś auta przed sobą to zapiszczał tylko po to żeby Ciebie poinformować o zbliżającej się rozmowie z Panami Policjantami :tongue4:

Opublikowano

cb wyciszone, escort jak zapiszczal to nie wiedzialem co sie dzieje

94 na 50 :decayed:

Niestety jeżeli nie miałeś auta przed sobą to zapiszczał tylko po to żeby Ciebie poinformować o zbliżającej się rozmowie z Panami Policjantami :tongue4:

to urządzenie piszczy gdy strzela do ciebie ?????

Opublikowano

pozdrowienia z sopotu ;)

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: jebnalem dzis 810 km

7 kilometrow przed koncem trasy misiaki poczestowali mnie 100zl i 4 pkt grr

bo cb się używa, a nie dla szpanu wozi :decayed:

:polew:

on używa... jak raz do mnie dzwonił: to się koleś go na CB pytał co się tak czai za nim :naughty::decayed: no wyprzedzaj :kox:

Opublikowano

o kurw........ :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Lubie taki absurd.. :nabijasie:

"..jak możesz sorzyć jak jesz gdy gotuję Ci zrazy z ośmiornicy..

-Bo wali od nich szczynami Maciusia.. " :nabijasie:

Uwielbiam te serie. Mam ustawionego RSSa na nich :) Ale dawno nie bylo nowego odcinak. Polecam zdecydowanie

modanasuknie.blox.pl

a dla miłośników absurdu:

http://www.youtube.com/user/jonlajoie

gość zabija i niszczy :polew:

Opublikowano

dobry Panowie :)

brakuje mi juz pomyslow sprawdzilem juz chyba wszystko co moge sam ;) kwestia polega na tym ze leci mi woda na dywaniki jak pada desz :/ a zima sie zlbiza i musze cos z tym zrobic :/

woda leci jakby znad pedałów zza deski rozdzielczej prosto za dywanik na podłogę :/ może ktoś polecić jakiś solidny warsztat w warszawie bo nie mam już siły się z tym mocować ;)

Opublikowano

cb wyciszone, escort jak zapiszczal to nie wiedzialem co sie dzieje

94 na 50 :decayed:

Niestety jeżeli nie miałeś auta przed sobą to zapiszczał tylko po to żeby Ciebie poinformować o zbliżającej się rozmowie z Panami Policjantami :tongue4:

sam bylem na 3 pasmówce, jechałem nad torami, wjechałem na wiadukt i będąc na samym szczycie strzał

mówi o Pan z Siedlec, a ja rano właśnie tam jadę

zaczęło się od 400 zł

...przy 100 byliśmy na Ty :kox:

Opublikowano

...przy 100 byliśmy na Ty :kox:

Po przejściu na Ty przeważnie odjeżdża się bez niczego :kox:

Opublikowano

dobry Panowie :)

brakuje mi juz pomyslow sprawdzilem juz chyba wszystko co moge sam ;) kwestia polega na tym ze leci mi woda na dywaniki jak pada desz :/ a zima sie zlbiza i musze cos z tym zrobic :/

woda leci jakby znad pedałów zza deski rozdzielczej prosto za dywanik na podłogę :/ może ktoś polecić jakiś solidny warsztat w warszawie bo nie mam już siły się z tym mocować ;)

uważaj chłopie bo ja w ten sposob załatwiłem sobie alarm , auto zgasło i kaplica :thumbdown:

Opublikowano

dobry Panowie :)

brakuje mi juz pomyslow sprawdzilem juz chyba wszystko co moge sam ;) kwestia polega na tym ze leci mi woda na dywaniki jak pada desz :/ a zima sie zlbiza i musze cos z tym zrobic :/

woda leci jakby znad pedałów zza deski rozdzielczej prosto za dywanik na podłogę :/ może ktoś polecić jakiś solidny warsztat w warszawie bo nie mam już siły się z tym mocować ;)

A co sprawdzałeś, że brakuje Ci już pomysłów ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.