Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bzdura :tongue4:

Jaka bzdura? Chcesz mi powiedziec, ze PS3 ma headset i mozna rozmawiac tylko z kumplem grajac jeszcze z 20 innymi typami?

Bo slyszalem, ze nie. :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PROOOSZEEEE!!! Nie zaczynajcie znowu temetu PS3 vs. XBOX. Tu się nie da jednoznacznie określić co jest lepsze. A gadać można i tydzień bez przerwy... No chyba, że chcemy przed świętami mieć najwięcej stron to jedziemy.

PS3 to najlepsza konsola na świecie :naughty:

Opublikowano

Bzdura :tongue4:

Jaka bzdura? Chcesz mi powiedziec, ze PS3 ma headset i mozna rozmawiac tylko z kumplem grajac jeszcze z 20 innymi typami?

Bo slyszalem, ze nie. :tongue4:

:mysli:

Headset ma. (bezprzewodowy :naughty:)

Ale czy można wybrać osoby z którymi chcesz rozmawiać to nie wiem.. :dontknow:

(przypuszczam, że się da :tongue4: )

Opublikowano

Kumpel, ktory ma obie konsole twierdzi, ze nie :tongue4:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 15:52_________________________________________________

PS3 to najlepsza konsola na świecie :naughty:

PS3 jest jak DIESEL :decayed:

Opublikowano

ale giejnia....

Opublikowano

gran turismo

:slina:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 15:53_________________________________________________

PS3 to najlepsza konsola na świecie :naughty:

A co powiesz o PSX, PS ONE czy N64, nie wspominając jeszcze nieśmiertelnego SNES'a

Opublikowano

Kumpel, ktory ma obie konsole twierdzi, ze nie :tongue4:

nie che wiedziec jak wygląda ten twój kumpel i w jakim stylu gadki.. :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 15:56_________________________________________________

PS3 jest jak DIESEL :decayed:

Jak 6 litrowy V12 :naughty: :naughty:

- czarny sk***iel

Opublikowano

Moim zdaniem najlepsza konsola na świecie to...

TA:

2008-audi-a4-3_460x0w.jpg

RESZTA TO GIEJNIA!!!!

Opublikowano

Koleś.. :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A co powiesz o PSX, PS ONE czy N64, nie wspominając jeszcze nieśmiertelnego SNES'a

oldskul :kox::good:

PSX i PSone to to samo tylko inna obudowa :wink4:

Opublikowano

A na poważnie to najlepsze jest PSP.

Ciekawe jakbyście grali z Kierą i Headsetem, z kolegą po drugiej stronie, siedząc na kiblu :polew: :polew:

Opublikowano

PS3 jest jak DIESEL

Wole w takim razie diesla w domu niż pod maską. :naughty:

Opublikowano

PS3 jest jak DIESEL

Wole w takim razie diesla w domu niż pod maską. :naughty:

bo diesla gorzej się katuje na zimno :tongue4: nie znasz się :polew:

Opublikowano

PS3 jest jak DIESEL

Wole w takim razie diesla w domu niż pod maską. :naughty:

bo diesla gorzej się katuje na zimno :tongue4: nie znasz się :polew:

To tymbardziej wole go miec w domu gdzie zawsze będzie ciepły :good:

Panowie co powiecie dzisiaj na spotaknie na Cargo ok 21? Pogadać, zapalić, pośmiać się... :decayed:

Opublikowano

A co powiesz o PSX, PS ONE czy N64, nie wspominając jeszcze nieśmiertelnego SNES'a

oldskul :kox::good:

PSX i PSone to to samo tylko inna obudowa :wink4:

Dokładnie..

Miałem obie , braciak w UK ma PS2 slim które mam zamiar mu zabrać.. :D Które jest nieprzerobione bo nie opłaca się.. [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 16:24_________________________________________________

Panowie co powiecie dzisiaj na spotaknie na Cargo ok 21? Pogadać, zapalić, pośmiać się... :decayed:

Ja dziś odpadam.. [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 16:25_________________________________________________http://www.efakt.pl/Swiateczne-zakupy-z-trupem-w-tle,artykuly,59178,1.html

Opublikowano

Ja dziś odpadam..

Żona nie pozwoliła ? :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Byłeś na lekcjach typu " Kobietę trzeba sobie wychowac " u Profesora Adama S. ? :naughty::kox::D

Drogi jest skubany, ale dobrze prawi :good:

Opublikowano

co tu się q..a dzieje ?

myslicie o jakimś wypacie klubowym do klubu przez świętami ? :evil:

Opublikowano

wiec jak to jest

roznia sie one cze nie ?

a czy były różnice w lusterkach między liftami ? :cool1:

co tu się q..a dzieje ?

myslicie o jakimś wypacie klubowym do klubu przez świętami ? :evil:

Kurfa ..ja miałem na śledzia do Was wpaśc..ale widzę, że ostro zamulacie :decayed::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.