Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sieeeeeeeeeemaaaaaaaaaa BlurryDrunk.gif

_________________________________________________

kokos 100 lat :drunk:

chyba nie dam rady,ale dzieki

Dasz radę :decayed: Zdrówka :hi::drunk::thumbup::drinks::banan3:

I ja oczywiście dopisuje się do najlepszych życzeń.. [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 09:32_________________________________________________

ja pier.dole ,co za pedały w tej warszawie mieszkają , spadnie troche sniegu i jadą 7 km/h :thumbdown:

Szczerze mówiąc to coś w tym jest.. Dziś jechałem ze starzyńskiego na żerań to korek jak chu.j... a dodatkowo stłuczka.. A ciemne (czarne) Audi A4 b5 avant rozjebane i jakaś cytryna.. chyba C5..[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 09:34_________________________________________________Poprawka to nie Citroen a renault..

http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1633528,0,,grozny_wypadek_na_jagiellonskiej,wiadomosc.html

Opublikowano

ŚNIEG... nie ma to jak zaczac tydzien od wyjazdu bokiem z garazu :kox:

Opublikowano

ŚNIEG... nie ma to jak zaczac tydzien od wyjazdu bokiem z garazu :kox:

Bez rozgrzania turbiny? :shocked:

:decayed:

Opublikowano

Nie krecilem go do 4000 na jedynce, nie boj zaby :decayed:

Opublikowano

Nie krecilem go do 4000 na jedynce, nie boj zaby :decayed:

Tylko do 3800 :naughty:

Opublikowano

Nie krecilem go do 4000 na jedynce, nie boj zaby :decayed:

Tylko do 3800 :naughty:

Aż się zagrzał.. :kox:

Dajesz mu Flyer !! Dajesz :polew: :polew:

Opublikowano

Nie krecilem go do 4000 na jedynce, nie boj zaby :decayed:

Do 3999 :naughty:

Opublikowano

Panowie polećcie jakiś dobry warsztat w warszawie najlepiej Ursynów okolice gdzie mogę zostawić autko na sprawdzenie i ewentualne odnalezienie wycieku wody na dywaniki przedni kierowcy nie będę już się rozpisywał o co kaman bo opisywałem wszystko w innym wątku :/ a niestety zaczęła się zima śnieg i będzie coraz gorzej :/ a ja mam mokro ;) na dywaniku ;)

Opublikowano

Panowie polećcie jakiś dobry warsztat w warszawie najlepiej Ursynów okolice gdzie mogę zostawić autko na sprawdzenie i ewentualne odnalezienie wycieku wody na dywaniki przedni kierowcy nie będę już się rozpisywał o co kaman bo opisywałem wszystko w innym wątku :/ a niestety zaczęła się zima śnieg i będzie coraz gorzej :/ a ja mam mokro ;) na dywaniku ;)

W innym.. i w tym... Aż do zerzygania :decayed::sick3:

Opublikowano

heh no dokładnie tylko nikt mi nic nie polecił a ja nie mogę już dłużej czekać :/ a będzie coraz gorzej :/ :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

heh no dokładnie tylko nikt mi nic nie polecił a ja nie mogę już dłużej czekać :/ a będzie coraz gorzej :/ :wallbash:

Masz dział z polecanymi zakładami, wybierz jakiś zadzwoń - zapytaj..

Ciężko coś polecić, bo pewnie nikt z czymś takim do mechanika nie jechał, więc skąd ma wiedzieć czy będzie dobry.. kombinuj stary. Życie to nie je-bajka.. :naughty:

Opublikowano

hehe no ta kurde muszę coś zrobić no muszę muszę ;) ktoś kiedyś pisał o jednym warsztacie chyba na Pradze ale za cholerę nie mogę znaleźć teraz ich nazwy :/

Opublikowano

Jedź na Przasnyską

Opublikowano

Jedź na Przasnyską

hmm nie wiem czy właśnie to nie było to ;) prawie Praga ;)

ok omówiony na 8 jutro zobaczymy czy podołają ;) i ile zapłacę ;) oby nie było to coś poważnego :/

Opublikowano

:shocked:

MEGACAR Przasnyska 2b, Żoliborz.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ŚNIEG :banan: :banan: :banan: :banan: :banan::banan1: :banan1: :banan::banan2: :banan2:

Opublikowano

Jedź na Przasnyską

Norbiak wyszorował Ci auto ? :kox:

Widziałem, że spod polaru wystawał mu kawałek czerwonego bikini :naughty::polew:

Więc przygotowany był jak należy :polew:

Opublikowano

ŚNIEG :banan: :banan: :banan: :banan: :banan::banan1: :banan1: :banan::banan2: :banan2:

a Ty gdzie jesteś ? żeś śnieg zobaczył :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.