Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tylko ja pozyczylem

i to wystarczy do :bicz2:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no wlasnie widzialam to ogloszenie....niby identyczne....ale marka inna

Cos za tanio mi sie widzi :mysli:....wiec na bank inna...

no chyba ze sie myle....nie wiem

Opublikowano

Czy ty chcesz sprzedać te 18' i zamienić na 17'?

Opublikowano

no wlasnie zastanawiam sie nad tym.... :mysli:

Opublikowano

No panowie odkryłem nowego majstra od czipowania..... :drool: ma hamownię jeszcze nei wiem jak robi ale się dowiem namawiałen go na zniżki dla klubowiczów naszego klubu wyraził zainteresowanie, więcej opowiem jak będę znał konkrety.

Jeżeli to ten o którym myśle to :thumbdown: z problemami odsyła do Mastersa
Opublikowano

najpierw spier.... a potem pojedź panie do kogoś kto się zna to panu naprawi :sick3:

Opublikowano

Tak Wiciu zaraz to zrobie :>

Widzialam ze Ty tez tam jestes :oklaski:

Opublikowano

Chyba SebMis mnie wczoraj przekonał :wink4:

Jeśli cena będzie jeszcze ten, teges, to już na pewno. Na razie jest czas żeby w razie czego się wycofać :decayed:

Opublikowano

No ja Ci powiem ze cene to ja juz znam..... :dance:

Opublikowano

Jeśli cena będzie jeszcze ten, teges, to już na pewno. Na razie jest czas żeby w razie czego się wycofać :decayed:

To od czego ta cena zalezy? Od ilosci chetnych pewnie?[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2007, 10:40 _________________________________________________

No ja Ci powiem ze cene to ja juz znam..... :dance:

No to moze podzielisz sie ta wiadomoscią z kolegami? :naughty:

Opublikowano

Motor, podrzuć zdjęcia ze spotu na forum :)

Opublikowano

Siema,

Zdjęcia za spotu są dostępne zarówno u mnie jak i u Malika....

Podaję linka do galerii i można zassać ....

http://picasaweb.google.com/home

Opublikowano

Siema,

Zdjęcia za spotu są dostępne zarówno u mnie jak i u Malika....

Podaję linka do galerii i można zassać ....

http://picasaweb.google.com/home

no to czekam na linka :th:
Opublikowano

Siema,

Zdjęcia za spotu są dostępne zarówno u mnie jak i u Malika....

Podaję linka do galerii i można zassać ....

http://picasaweb.google.com/home

no to czekam na linka :th:

Tak wyglada prawidlowy link: http://picasaweb.google.pl/malinowy/spocikwawa

Ale to są fotki ze spota 2 tyg temu. O to Ci chodzi?

Opublikowano

Siema,

Zdjęcia za spotu są dostępne zarówno u mnie jak i u Malika....

Podaję linka do galerii i można zassać ....

http://picasaweb.google.com/home

no to czekam na linka :th:

Tak wyglada prawidlowy link: http://picasaweb.google.pl/malinowy/spocikwawa

Ale to są fotki ze spota 2 tyg temu. O to Ci chodzi?

Ja jeszcze tych z przed 2 tygodni nie widziałem :) Motor i jego Pani robili wczoraj foty :) prosimy na forum :dance:
Opublikowano

Motor i jego Pani robili wczoraj foty :) prosimy na forum :dance:

Aaaa.. to nie zauważyłem aparatu. Też namawiam w takim razie do podzielenia się fotkami :)

Opublikowano

Malik - a propos chipowania. Tak pamiętam (wtedy jeszcze pamiętałem), jak u poźka gadaliśmy, ze nie ma sensu sie za bardzo pałować i to co mamy wystarczy.

:polew:

A teraz obydwaj ...

:polew:

Opublikowano

Malik - a propos chipowania. Tak pamiętam (wtedy jeszcze pamiętałem), jak u poźka gadaliśmy, ze nie ma sensu sie za bardzo pałować i to co mamy wystarczy.

:polew:

A teraz obydwaj ...

:polew:

Proszę nic nie mów, bo się jeszcze rozmyślę :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.