Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dawaj dawaj, zmienie CI hasło i skończe ere Poźka na forum. I ban nie bedzie potrzebny :polew:

chcesz pójść dalej w stronę krytyki giejów i :afro: czy myślałeś żeby naubliżać komuś ? :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dawaj dawaj, zmienie CI hasło i skończe ere Poźka na forum. I ban nie bedzie potrzebny :polew:

chcesz pójść dalej w stronę krytyki giejów i :afro: czy myślałeś żeby naubliżać komuś ? :naughty: :naughty:

daj swoje hasło to się przekonasz :naughty: :naughty:

moge strzelać: kocham swoje evo i jestem gejem LUB white power :decayed:

Opublikowano

dawaj dawaj, zmienie CI hasło i skończe ere Poźka na forum. I ban nie bedzie potrzebny :polew:

chcesz pójść dalej w stronę krytyki giejów i :afro: czy myślałeś żeby naubliżać komuś ? :naughty: :naughty:

daj swoje hasło to się przekonasz :naughty: :naughty:

moge strzelać: kocham swoje evo i jestem gejem LUB white power :decayed:

login poziek

hasło analmaster :decayed:

Opublikowano

co mi się zj**%$#ło ze skrzynką? przeczytalem wszystkie PW a na górze na pasku mam Moje wiadomości [1]

WTF?

Poziek weź mi przeczytaj moje PW i zrób coś z tym :decayed:

Opublikowano

co mi się zj**%$#ło ze skrzynką? przeczytalem wszystkie PW a na górze na pasku mam Moje wiadomości [1]

WTF?

Poziek wex mi przeczytaj moje PW i zrób coś z tym :decayed:

Wyzdrowiejesz..

Opublikowano

Wyzdrowiejesz..

Czasem piszesz tak niewyraźnie, że niesposob jest Cie zrozumień. Chyba ktoś ma na Ciebie zly wpływ :decayed:

Opublikowano

Wyzdrowiejesz..

Czasem piszesz tak niewyraźnie, że niesposob jest Cie zrozumień. Chyba ktoś ma na Ciebie zly wpływ :decayed:

Bo podniecasz się jednym błędem w skrypcie.. :cool1:

Dzisiaj miałem to samo i samo też przeszło ..

co mi się zj**%$#ło ze skrzynką? przeczytalem wszystkie PW a na górze na pasku mam Moje wiadomości [1]

WTF?

Dlatego napisałem, że wyzdrowiejesz (wyjdziesz z tego) :cool1: Kapisz kołku ? :decayed:

Opublikowano

wyjdziesz z tego

ale ja nie moge wyjść. Do 17 musze tu siedzieć prosze Pana... A przez okno skakać nie bede, no way :decayed:

Opublikowano

wyjdziesz z tego

ale ja nie moge wyjść. Do 17 musze tu siedzieć prosze Pana... A przez okno skakać nie bede, no way :decayed:

Musisz..

Opublikowano

wyjdziesz z tego

ale ja nie moge wyjść. Do 17 musze tu siedzieć prosze Pana... A przez okno skakać nie bede, no way :decayed:

Musisz..

Polemizowałbym ale zapowiada się nowa, ciekawa przygoda. :naughty:

Leeceee!

skok-na-kupe.jpg

Opublikowano

Poziek znowu coś namieszał ? :D:decayed:

Nosferatu speszial for ju :tongue4:

127ul.jpg

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:

Opublikowano

yo cyce

ale najebało śniegu ... posiadacze Q brać urlopy i na Bronisze - jedyna szansa żeby skorzystać z tego bajeru

Adriano - odpalaj skutterro i zapieniczaj do mnie na Tarchominno - zobaczymy co potrafi :decayed:

Opublikowano

Jaram sie tym sniegiem jak ch... :kox:

...ale bronisze to slaby pomysl, bo juz rok temu je odsniezali.[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 08:10_________________________________________________Juz zaliczylem ladnego boka nie wychodzac nawet z domu... wyszedlem na balkon i jakbym sie wyp***lil... :polew:

Opublikowano

Siema

U Was tez najebało tyle śniegu ? Dzień driftu we Wro rozpoczęty. Wczoraj widziałem piękny dach na moście warszawskim :polew:

Opublikowano

ale najebało śniegu ... posiadacze Q brać urlopy i na Bronisze - jedyna szansa żeby skorzystać z tego bajeru

:siema:

audi_quattro_logo1_132.jpg

:> :decayed::naughty::kox::quattro::boobs::buhaha::yeah::banan3:

Dzisiaj rano trasa z Okęcia do Pruszkowa była czystą przyjemnością... :cool1:

Opublikowano

Jaram sie tym sniegiem jak ch... :kox:

...ale bronisze to slaby pomysl, bo juz rok temu je odsniezali.[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 08:10_________________________________________________Juz zaliczylem ladnego boka nie wychodzac nawet z domu... wyszedlem na balkon i jakbym sie wyp***lil... :polew:

kiedy pod M1 :)[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 08:31_________________________________________________

http://www.surveymonkey.com/s/LRR3GGZ

panowie i panie prosze o pomoc :)

:shocked:

Zwariowałeś :polew:

Wybrałem - ale sam nie wiem czy dobrze zrobiłem :decayed::D

no nie zwariowałem tylko na dwa mnie nie stać :)

joł bicze :)

Nie chodzi mi o cenę, bo zegarki fajne, tylko, że STWORZYŁEŚ stronkę, po to aby wybrać między białym i czarnym :decayed:

no tak :) bo wiem co chce tylko nie wiem jaki kolor :)

joł madafaki

Opublikowano

siema :hi:

napadało i dalej sypie, co gorsza i wieje wiatr :kwasny:

Opublikowano

kiedy pod M1 :)

A co między betonowymi doniczkami co 5m chcesz jeździć ? :naughty:

Opublikowano

nie wiem jaki kolor :)

Bierz czarnucha!!! :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.