Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem tylko powiedzieć, że nie zgodne pisze się łącznie.

cos mi ta spacja ostatnio szwankuje :naughty:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chciałem tylko powiedzieć, że nie zgodne pisze się łącznie.

cos mi ta spacja ostatnio szwankuje :naughty:

grunt, żeby ci :jerk: nie szwankował :kox: :kox: :kox::tongue4:

Opublikowano

Chciałem tylko powiedzieć, że nie zgodne pisze się łącznie.

cos mi ta spacja ostatnio szwankuje :naughty:

grunt, żeby ci :jerk: nie szwankował :kox: :kox: :kox::tongue4:

grunt, żeby Ci ręczny nie szwankował :kox: :kox:

Opublikowano

Ale zmiany, ostatnio kropki się sypią jak choinka na Trzech Króli :decayed:

Opublikowano

Testpipe skonczony. WG wymienione. Turbina czerwona. Banan z gęby nie schodzi :kox: :kox: :kox: :kox:

moskal widze szalejesz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Testpipe skonczony. WG wymienione. Turbina czerwona. Banan z gęby nie schodzi :kox: :kox: :kox: :kox:

moskal widze szalejesz :polew: :polew: :polew:

ile ładuje ?

Opublikowano

Testpipe skonczony. WG wymienione. Turbina czerwona. Banan z gęby nie schodzi :kox: :kox: :kox: :kox:

moskal widze szalejesz :polew: :polew: :polew:

ile ładuje ?

zaraz wrzuce filmik to sam ocenisz

Opublikowano

Poziek, Twój Siwek po sprzedaży jeździ teraz na blachach WI? :przebiegly:

Opublikowano

Poziek, Twój Siwek po sprzedaży jeździ teraz na blachach WI? :przebiegly:

nie, na radomskich :decayed: czytaj warcholskich :decayed:

Opublikowano

Poziek, Twój Siwek po sprzedaży jeździ teraz na blachach WI? :przebiegly:

nie, na radomskich :decayed: czytaj warcholskich :decayed:

jakiś giej z radumia go wziął i teraz bez przerwy w warsztacie stoi :polew:
Opublikowano

A już myślałem, bo wracałem przed chwila Połczyńską i widziałem podobna do Twojej. Myślałem. ze to może właśnie Siwek... :tongue4:

Opublikowano

Poziek, Twój Siwek po sprzedaży jeździ teraz na blachach WI? :przebiegly:

nie, na radomskich :decayed: czytaj warcholskich :decayed:

jakiś giej z radumia go wziął i teraz bez przerwy w warsztacie stoi :polew:

nie dośc, że cienki w ripoście to jeszcze kłamczuszek z ciebie :polew::decayed:

Opublikowano

! ! ! W E S O Ł Y C H Ś W I Ą T ! ! !

15lg.jpg

Opublikowano

git sztuka :decayed:

Opublikowano

Przerzucam się na Warszawskie :kox::slina:

Opublikowano
  • Autor

witamy :hi:

bom09_331.jpg

Opublikowano

Przerzucam się na Warszawskie :kox::slina:

tutaj przez święta nic się nie będzie działo bo napływowi porozjeżdżali się po Polsce :naughty: :naughty: i tam nie mają internetu :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Przerzucam się na Warszawskie :kox::slina:

tutaj przez święta nic się nie będzie działo bo napływowi porozjeżdżali się po Polsce :naughty: :naughty: i tam nie mają internetu :kox: :kox: :kox:

ale jak Ona na mnie patrzy :slina:

Opublikowano

Przerzucam się na Warszawskie :kox::slina:

Ameryki nie odkryłeś ;-)[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 01:30_________________________________________________

Przerzucam się na Warszawskie :kox::slina:

tutaj przez święta nic się nie będzie działo bo napływowi porozjeżdżali się po Polsce :naughty: :naughty: i tam nie mają internetu :kox: :kox: :kox:

Warszawiaki...

Opublikowano

git sztuka :decayed:

cycki nie pasują do twarzy :cool1:

twarz 22-25 lat

cycki 33-36 lat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.