Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra dawajcie do promenady , może coś wymyślimy żeby wjechać na górny odkryty poziom bo tam jest kox na maxa.

Siemanko :hi:

Czyli Torwar 19.00 odpada?Kurs do Promenady odrazu?

Opublikowano

Dobra dawajcie do promenady , może coś wymyślimy żeby wjechać na górny odkryty poziom bo tam jest kox na maxa.

Siemanko :hi:

Czyli Torwar 19.00 odpada?Kurs do Promenady odrazu?

tak ..... odrazu do Pomenady na najwyzszy poziom ... jak bedzie zamkniety to na przedostatni ...

Opublikowano

Mnie dzisiaj nie bedzie. Fura zostaje w warsztacie do jutra.

Opublikowano

ale to Wa-wa i wychodzi w gorych granicach spalania.... :evil:

A co ja mam powiedzieć chłopaku jak mam do Was 30 kilosów i bede !!! :bicz3: Uwierz ,że moje górne granice troche odstają od Twoich :>[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 17:47 _________________________________________________Lukas masz być :bicz3:
Opublikowano

Będzie będzie , jak coś to jade po niego :)

Opublikowano

Bede bede juz zalatwilem podwozki :th: Dzieki chlopaki :drunk:

Jakos tak wtorek bez spotu to mi nie pasuje :no:

Opublikowano

Tak promenada

Opublikowano

ale nas dzisiaj bylo :shocked: jakby kazdy przyjechal swoja :a4fan: to z 17 sztuk :th:

Opublikowano

niespodziewanie dużo :> szkoda że pogoda nie dopisała ale już mamy miejscówkę na kox zdjęcia .....

Opublikowano

A ta Angela jaka całuśna mówie Wam chłopaki, rormalnie cały jestem w szmince, ale nie od razu żebym się bronił... nie ,nie, tylko troche się zawstydziłem :embarrassed::thumbup:

Opublikowano

To dlatego zniknołeś z oczu ;)

Opublikowano

To dlatego zniknołeś z oczu ;)

taaaa :dance:
Opublikowano

czyli jednak prawde mowiles Norbi z ta koszulka dzisiejsza ze to wszystko dla Angeli :notworthy:

Opublikowano

czyli jednak prawde mowiles Norbi z ta koszulka dzisiejsza ze to wszystko dla Angeli :notworthy:

Tylko i wyłącznie misczu. Tak nie wiedziałem czy przy wszystkich zapytać się o chodzenie, czy może na osobności jak radzicie przyjaciele :embarrassed:??
Opublikowano

ale nas dzisiaj bylo :shocked: jakby kazdy przyjechal swoja :a4fan: to z 17 sztuk :th:

naliczyłem 16 sztuk :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 23:00 _________________________________________________

Tak nie wiedziałem czy przy wszystkich zapytać się o chodzenie, czy może na osobności jak radzicie przyjaciele :embarrassed:??

Wal prosto z mostu. A najlepiej od razu wyskocz z pierścieniem :D :D. Wiesz jaką zrobiłbyś furorę :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

hahaha.......ale sie was zarty trzymaja :polew:

Ciekawe co jeszcze wymysliscie :D strach sie bac :decayed:

Opublikowano

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 23:00 _________________________________________________

Tak nie wiedziałem czy przy wszystkich zapytać się o chodzenie, czy może na osobności jak radzicie przyjaciele :embarrassed:??

Wal prosto z mostu. A najlepiej od razu wyskocz z pierścieniem :D :D. Wiesz jaką zrobiłbyś furorę :tongue4: :tongue4: :tongue4:

A ja rekomenduję trochę finezji.

Najpierw wizyta w wesołym miasteczku.

Wata cukrowa, hot dogi, diabelski młyn i takie tam.

I jak ustrzelisz w strzelnicy sportowej wielgachnego niedwiedzia (albo żyrafę) wtedy nieśmiało ten, teges przechodzisz do rzeczy. :naughty:

Gorzej jak nie ustrzelisz, bo wtedy cały misterny plan w P***u :gwizdanie:

:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.